Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Literatura kobieca -> Poznałem Cię w piekle — Ada Tulińska
Poznałem Cię w piekle — Ada Tulińska

Poznałem Cię w piekle

Cena: 44,99 zł 31,49 zł
Wysyłamy w 1-3 dni
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Co zrobisz, gdy zakochasz się w swoim największym wrogu?

W poznańskim półświatku król jest tylko jeden. Igła, bezwzględny gangster z mroczną przeszłością, doskonale wie, jak wymusić posłuszeństwo i ukarać tych, którzy go odmawiają. Ale gdy pewnego wieczoru poznaje w klubie Anastazję, serce niespodziewanie przestaje go słuchać. Tajemnicza dziewczyna w niebieskiej peruce jest jak iskra, która budzi w nim uśpione do tej pory uczucia i sprowadza pożar… Jako córka jego największego wroga, znanego lokalnego polityka, Anastazja zostaje wciągnięta w brudną grę, jaką ci dwaj prowadzą ze sobą. Na jaw wychodzą skrywane przez lata tajemnice – okazuje się, że tkwiła w sieci mrocznych powiązań, o których nie miała pojęcia. Kto jest przyjacielem, a kto wrogiem? Wkrótce Anastazja uświadomi sobie, że jeśli chce przetrwać w otaczającej ją sieci kłamstw, musi zaakceptować mafijne reguły gry. Ale czy będzie potrafiła żyć z konsekwencjami swoich decyzji?

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Literatura kobieca
  • Wydawca: Amare, 2023
  • Format: 130x210
  • Wydanie: Pierwsze
  • Liczba stron: 356
  • ISBN: 978-83-8313-601-1

Recenzje czytelników

Średnia ocena: 
 z 13 recenzji.Dodaj własną recenzję

  @fascynacja. ksiazkami  (4.11.2023)
„Poznałem cię w piekle” to historia pełna tajemnic i wydarzeń,które z każdym kolejnym rozdziałem zaskakują.Od poczatku nic nie jest pewne,co jest prawdą a co kłamstwem.Przez takie działania czuć emocje przez cały czas czytania i poznawania bohaterów.Przez tà lekture dosłownie się „płynie”…wciaga i powala na kolana.

Igłę/Sebastiana polubiłam od poczatku.Mimo,że jest gangsterem,który nie zmienia swoich zasad to poznawszy jego przeszłość i zaznane krzywdy spojrzałam bardziej przychylnym okiem.Jego relacja z Anastazja jest wybuchowa i nieokiełznana.Lubie takie połączenie bohaterów w książkach.Działają na siebie a za moment ich zachowanie zmieniają się! To powoduje jeszcze większe zainteresowanie historia.

Jestem pozytywnie zaskoczona powieścią.A zakończenie totalnie wbiło mnie w fotel!Mam nadzieje na kontynuacje losów bohaterów i poznanie konsekwencji ich czynów.

Koniecznie poznaje historie Sebastiana i Anastazji.Będziecie nią zachwyceni.
Polecam


  Anita Bojar  (7.11.2023)
„-Wiem, że nie jestem przyzwoity — mruknął, przytulając mnie do siebie. - Ludzie widzą we mnie psychopatę i możliwe, że nim jestem”.

Anastazja, mimo że jej ojczymem jest sławny polityk, nie ma łatwego życia. Z pozoru piękne i wygodne okazuje się zgniłe i pełne cierpienia. Pracując, jako kelnerka w klubie nieoczekiwanie zyskuje uwagę właściciela lokalu zwanego Igłą. I gdy Anastazja myśli, że dał jej spokój, on brutalnie wkracza do jej życia i zabija jej rodziców.

W mieście główny gangster jest tylko jeden, bezwzględny i nieznoszący sprzeciwu Igła. Wymuszanie posłuszeństwa to dla niego chleb powszedni, więc dziewczyna w sumie nie miała żadnego wyboru. To doskonały manipulant, który tak zakręci, że już nie wiesz, co jest prawdą, a co nie.

Anastazja próbowała mu się opierać, lecz czasami przychodziło jej to z marnym skutkiem. Bywały momenty, że zaskoczyła mnie swoim zachowaniem. Nie powiem, bo zaimponowała mi zwłaszcza w końcowych scenach.

„Pociągał mnie, był przystojny jak sam diabeł. W literaturze i filmach zawsze miałam słabość do łotrów. Ale to nie książka. Musiałam coś zrobić ze swoim życiem i wreszcie się odsunąć od tego mężczyzny”.

Miałam już wielokrotnie styczność z twórczością autorki. Za każdym razem odkrywam coś nowego. W tym przypadku byłam pewna, że znam zakończenie i kierunek, w jakim to się potoczy.

Myliłam się, bo pisarka zaserwowała na koniec istny nieprzewidywalny splot wydarzeń, które doprowadziły do zupełnie niespodziewanego finału, który może być zapowiedzią kolejnej przygody z bohaterami.

Podczas czytania historii Sebastiana i Anastazji miałam wrażenie, że już skądś znam tego bohatera. Okazało się, że Igłę mogliśmy poznać w innej książce autorki. Super pomysł, aby dać mu jeszcze jedną szansę i opowiedzieć zupełnie inną historię.

Autorka nie zawiodła mnie i tym razem. Świetnie się bawiłam podczas lektury książki. Z niecierpliwością czekam na kolejne pozycje.


  Sandra Smolińska  (9.11.2023)
Czy można zaufać gangsterowi?

Igła to poznański gangster, który od wielu lat jest na szczycie i we wszystkich wzbudza respekt. W swoim klubie trafia na tajemniczą kelnerkę w niebieskiej peruce, która bardzo go interesuje. Lecz Anastazja wie, że jako pasierbica polityka nie może rozwinąć tej znajomosci. Do czasu aż ich drogi skrzyżują się kolejny raz, czy wówczas po traumatycznych przeżyciach będzie umiała mu zaufać? Czy Igła będzie chciał dać jej szanse? Jakie brudy wyjdą na światło dzienne i jak to wpłynie na życie młodej i zagłębionej dziewczyny?

„Poznałem cię w piekle” to najnowszy romans mafijny od Ady Tulińskiej, dzięki której spędziłam wspaniały czas. Ta historia porwała mnie do mafijnego świata od pierwszej strony, układy, układziki, szemrane interesy, ludzie z twardymi zasadami i świetna fabuła sprawiły, że przepadłam. Ada we wspaniały sposób wykreowała też bohaterów, bo każdy pod „maską”, która stała się nową rzeczywistością skrywa swoje prawdziwe oblicze, które bardzo różni się od tego, ukrytego w środku i nie widoczne na pierwszy rzut oka, co sprawia, że czytanie tej historia wzbudza jeszcze więcej emocji.
A zakończenie, spowodowało u mnie jakąś bombę emocjonalną, która w dodatku w mojej głowie wywołała niezły bałagan, bo ja teraz niby wszystko wiem, a tak serio nic nie wiem. Z jednej strony potrzebuje czegoś jeszcze, a z drugiej mam swój finał… ehh Kochana Autorko, to jest świetne ❤️


  Anastasiya Adryan  (11.11.2023)
Przed premierą "Poznałem cię w piekle" dobrze się przygotowałam poznając dwie części "W ciemności". Poznań, mafijny półświatek i wciągająca historia autorstwa Ady Tulińskiej to był strzał w dziesiątkę. A spin off o Igle, bohaterze poznanym właśnie w tej serii pochłonął mnie bez reszty.
Bezwzględny gangster i pasierbica polityka, dziewczyna, która została wciągnięta w niebezpieczną grę. Bardzo spodobała mi się kreacja bohaterów. Zarówno Sebastian "Igła", jak i Anastazja (moja imienniczka, więc wiecie, sentymenty ) okazali się bohaterami ze skomplikowaną przeszłością, bohaterami złożonymi i charakternymi. Obydwoje skrzywdzeni przez życie, obydwoje silni i niezlomni. Ona obudziła w nim od dawna uśpione uczucia. On budził w niej (i we mnie również) często sprzeczne emocje, lecz widać było, że nie jest jej obojętny. Podobno łobuz kocha bardziej i w tej książce mamy przykład, że tak naprawdę jest, tylko czy zwykła dziewczyna po przejściach będzie w stanie zaakceptować zasady mafijnej gry?
Ta historia mnie zaskoczyła i to nie raz, mafijno-polityczne układy i tajemnice wciągały jak bagno. Czy chcę więcej? Zdecydowanie tak.
Mam niedosyt iskier między bohaterami, mam niedosyt tej niesamowitej chemii, która pomiędzy nimi się wytworzyła. Chcę więcej tego wszystkiego!


  Katarzyna @historie_budzace_namietnosc  (17.11.2023)
„Co zrobisz, gdy zakochasz się w swoim największym wrogu?”

Sebastian „Igła” Włodarz jest niebezpiecznym gangsterem, chęć zemsty i krzywdy, jakie zaznał w młodzieńczym wieku, zaprowadziły go właśnie do tego miejsca. Jego serce nie znało żadnych dobrych uczuć. Kobieta, którą jak myślał, kocha, a którą chciał zmusić do związku wszelkimi możliwymi metodami, nie powiodło się, bo przecież nikogo nie można zmusić do miłości. Wtedy w swoim klubie zobaczył niebiesko włosom kobietę, która go zaintrygowała. Nie zdawał sobie sprawy, kim jest, ale to tylko kwestia czasu by to odkrył. Anastazja była pasierbicą znanego polityka, ale chciała zarobić na wszystko sama, zwłaszcza że z pozoru idealna rodzina na zewnątrz, po przekroczeniu progu domu się zmieniała. Matka znęcała się nad nią, a ojczym wciągnął niczego nieświadomą kobietę w niebezpieczne interesy. I gdy nadarzyła się okazja, Sebastian postanowił z niej skorzystać i upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Pozbyć się wroga i zdobyć Anastazję. Tylko czy to czego się dopuści, spowoduje, że kobieta będzie umiała mu zaufać i zbliżyć się do niego? Czy odnajdzie się w nowej rzeczywistości i będzie umiała zapomnieć o tym, co się wydarzyło? A może wszystkie kłamstwa, intrygi i tajemnice doprowadzą do czegoś zupełnie przeciwnego? Czy w świecie pełnym mroku można odnaleźć światło?

W tej książce od pierwszej strony zostajemy wciągnięci w mroczny świat, w którym rządzi niebezpieczeństwo, strach i on. Wszystko zostaje przedstawione z perspektywy bohaterów, więc wiemy co w danej chwili myślą i czują, ale i to, co ich kiedyś spotkało. Każda strona dostarcza emocji, tych pozytywnych, jak i negatywnych. Autorka zadbała, żeby nie można było się nudzić podczas czytania oraz o to, że nie można odróżnić, co jest prawdą, a co kłamstwem. Postać Sebastiana, mimo tego jaki był, bardzo mi się spodobała i polubiłam go. Co do Anastazji to do niej miałam mieszane uczucia. Była uparta i chciała poznać prawdę, ale niekiedy jej zachowanie i podejście działały mi na nerwy i irytowałam się na nią. Ale takiego zakończenia się nie spodziewałam i jestem nim zaskoczona oraz ciekawa co jeszcze się wydarzy.


  Ewa Polińska  (1.12.2023)
Co zrobisz, gdy zakochasz się w swoim największym wrogu?

Igła, gangster z mroczną przeszłością, która go ukształtowała. Jest bezwzględny i nie zna słowa "nie". Doskonale wie jak wymuszać posłuszeństwo. Pewnego dnia jego lodowate serce zaczyna bić szybciej, a to wszystko za sprawą Anastazji. Tajemnicza dziewczyna w niebieskiej peruce, zaprząta jego myśli. Najgorsze jest to, że Anastazja jest przybraną córką jego wroga, znanego polityka. Od tego momentu rozpoczyna się niebezpieczna gra, a dziewczyna jest wciągnięta w sam środek. Kto odniesie największe rany?

Okładki książek są coraz piękniejsze. Ta idealnie odzwierciedla to, co znajduje się w środku. Ogień, który płonie parzy czytelnika już od samego początku. Historia bardzo wciąga i nie pozwala się oderwać. Każdą wolną chwilę poświęcałam na czytanie, gdyż mnie tak wciągnęła historia Igły i Anastazji, że mówię wam, ciężko było mi się oderwać. Bohaterowi świetnie wykreowani ci główni jak i poboczni. Dostarczali sporo emocji pozytywnych, negatywnych, ale i śmiechu. Rozwaliła mnie akcja z mlekiem kokosowym.

Igła mimo swojej stanowczości, brutalności dla bliskich zrobi wszystko, ochroni w razie potrzeby nawet własnym ciałem. Uwielbiam tę postać. Za to Anastazja, nie potrafiła się odnaleźć, tyle tajemnic, a brak odpowiedzi. Zlękniona sarenka, która przechodziła piekło jakie zgotowała jej rodzona matka. Miejscami bardzo mnie denerwowała myślałam, że wyjdę z siebie. Niestety, widocznie tak musiało być. A co do zakończenia, to rozwaliło mnie doszczętnie, nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy, autorka bardzo mnie zaskoczyła. Zostaje mi zadać tylko pytanie. Co będzie dalej?

Gorąco polecam z pewnością nie będziecie się nudzić. Bardzo dużo się dzieje, akcja pędzi i nie pozwala się oderwać, emocjonalna przejażdżka rollercoasterem. Tajemnice, które maja w sobie mrok odgrywają tu bardzo dużą rolę. Autorka dawkuje napięcie, które nie opuszcza, aż do końca.


  Kamila Peplińska  (22.12.2023)
Igła jest mężczyzną, który nie cofnie się przed niczym dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Jest bezwzględnym gangsterem, który wie, czego chcę i aby to osiągnąć idzie po trupach.
Pewnego wieczoru w swoim klubie zauważa Anastazję, która dosłownie wpadła mu w oko, a jego tętno przyśpieszyło.
Los sprawia, że tych dwojga połączy węzeł małżeński.

Co skrywa Igła❓️

Czy Anastazja zaufa swojemu mężowi❓️

Jakie tajemnice ujrzą światło dzienne ❓️

„Poznałem Cię w piekle” to poruszająca opowieść, która wciąga czytelnika od pierwszej strony. Autorka grabnie buduje napięcie, ukazując skomplikowane relacje między bohaterami. Mroczna atmosfera i nieprzewidywalne zwroty akcji sprawiają, że trudno oderwać się od lektury. Przyznam przeczytałam ten książkę jednego wieczoru i wierzę, że pojawią się kolejne części. Dawno nie czytałam tak świetnego romansu mafijnego.


  @kd.my_book_now Dziuba  (1.01.2024)
„Poznałem cię w piekle”. To, co w pierwszej kolejności przyciągnęło moją uwagę, to magnetyczna okładka oraz gorący tytuł. Po przeczytaniu opisu wydawcy wiedziałam, że ta książka musi znaleźć się w moich rękach. Jako miłośniczka romansów mafijnych, które dostarczają emocji i wrażeń, mogę śmiało stwierdzić, że „Poznałem cię w piekle” spełniło moje oczekiwania w stu procentach.

Akcja rozgrywa się w sercu poznańskiego półświatka, gdzie bezwzględnie panuje Igła, tajemniczy gangster o mrocznej przeszłości. Jego świat zaczyna się komplikować, gdy w klubie dostrzega Anastazję, dziewczynę w niebieskiej peruce. Iskra między nimi jest nie do opanowania, a uczucia Igły budzą się z długiego letargu. Anastazja, córka wpływowego lokalnego polityka i jednocześnie największego wroga Igły, zostaje wplątana w niebezpieczną grę między tymi dwoma potężnymi postaciami. Wychodzą na jaw mroczne powiązania, które zaczynają kształtować losy bohaterów. Anastazją wpadła w gigantyczną pajęczynę kłamstw i intryg.
Aby przetrwać w brutalnym świecie mafijnych intryg, Anastazja musi nauczyć się akceptować zasady tej niebezpiecznej gry. Jednak pytanie brzmi: czy będzie w stanie znieść konsekwencje własnych wyborów?
To było moje pierwsze spotkanie z piórem autorki, i muszę szczerze przyznać, że Ada Tulińska mnie porwała tą historią. „Poznałem cię w piekle” ma wszystko, czego można oczekiwać od romansu mafijnego: intrygującą i oryginalną fabułę, niepewność i napięcie, magnetyczną relację między bohaterami, kłamstwa i intrygi, ciekawe postacie, perspektywę historii zarówno jej, jak i jego oczami, mafijne porachunki, zwroty akcji nie do przewidzenia, a także fascynujące wątki poboczne, takie jak przemoc domowa i psychiczna. Zakończenie tej opowieści wbiło mnie w fotel, sugerując jednocześnie możliwość kontynuacji.
Jestem ogromnie ciekawa, jak potoczy się relacja tej dwójki, ponieważ zakończenie było szokujące. Ada Tulińska stworzyła pasjonującą opowieść o miłości, zdradzie i cenach, jakie trzeba zapłacić za życie w cieniu zbrodni.
Czy polecam? Zdecydowanie tak!


  Mirosława Dudko  (11.01.2024)
„lepsze znajome piekło,
niż nieznajome”

Pani Ada Tulińska za każdym razem mnie zaskakuje swoją elastycznością tematyczną i charakterem swoich powieści. Ma ona na swoim koncie już kilkanaście książek, z których miałam okazję poznać dwie: „Spełnione życzenie” i „Królestwo węży i krwi”, które reprezentowały wprawdzie gatunek romansu, ale ujęte były w zupełnie odmiennych klimatach. Pierwsza z nich to typowa opowieść świąteczna, natomiast druga to romans fantasy, który zrobił na mnie ogromne wrażenie.

Natomiast „Poznałem Cię w piekle” to romans mafijny, w którym kipi od żądzy, mafijnych rozgrywek, wielu zwrotów akcji i ekspresyjnych wydarzeń. Nie on jednak typowym romansem tego gatunku, gdyż autorka niejednokrotnie zaskakuje poprowadzonymi wątkami. Po opisie i tytule można spodziewać się też ogromnego erotycznego podłoża, ale tak naprawdę nie ma w nich zbyt dużo scen erotycznych. Wprawdzie czuć napięcie erotyczne pomiędzy bohaterami, targające nimi emocje, ale intymnych zbliżeń jest znikoma ilość. Bardziej autorka rysuje ich relacje ukazując ich emocje, to co przeżywają, o czym marzą i myślą, niż to, co razem robią.

Akcja tej powieści dzieje się w polskich realiach, w poznańskim półświatku, więc autorka skutecznie puściła wodze swojej wyobraźni opisując nam to, jak gangsterka może wyglądać u nas. Z reguły tego rodzaju historie dzieją się na przykład w Stanach Zjednoczonych, lub we Włoszech, a tymczasem okazuje się, że mogą brzmieć całkiem realnie, osadzone na naszym gruncie.

Książka „Poznałem Cię w piekle” jest nową serią, ale pojawia się w niej wątek, który wydawał mi się powiązany z jakąś inną historią. Oczywiście podrążyłam temat i faktycznie, dotarłam do książki „W ciemnościach” Tom I i II, które opowiadają o Oliwii i Maksie. Teraz pani Ada Tulińska postanowiła poświecić uwagę Sebastianowi, czyli Igle, który pojawił się w tamtej historii. Echa tego są w niniejszej powieści, gdyż wspomniana jest Oliwia i Maks, ale nie mają oni aż tak dużego znaczenia, jak we wspomnianej dylogii.

Niestandardowa fabuła skupia się na Sebastianie i Anastazji, którzy spotykają się w przełomowych dla siebie momentach. Ich początkowa fascynacja trwa cały czas, ale okoliczności sprawiają, że nie dane jest im podążać za swoimi odczuciami. Nieszczęściem Anastazji jest to, że jej ojczym jest znanym, wpływowym politykiem, który naraził się wielu ludziom, ale ona nie jest świadoma, w jakim niebezpieczeństwie i iluzji żyje. Z kolei Sebastian jest nią zaintrygowany od chwili, gdy ujrzał ją w swoim klubie, ale zlecenie, które w pewnym momencie otrzymuje od tajemniczego klienta sprawia, że w jego głowie rodzi się plan przejęcia majątku ojczyma Anastazji. Dziewczyna zostaje wciągnięta w wir mafijnych rozgrywek, w których stawką są ogromne pieniądze, wolność i życie najbliższych osób.

Anastazja przeżywa huśtawkę emocjonalną, od pożądania, fascynacji osobą Igły, poprzez niechęć, współczucie, złość aż po sympatię, gdyż o miłości raczej na razie trudno mówić. Była czasami irytująca wykazując się lekkomyślnością, zbytnią uległością, brakiem buntu, ale znalazła się w sytuacji, w której musiała podejmować decyzje mając na uwadze dobro bezdomnego ojca. Z tego względu trudno było ją jednoznacznie ocenić. Ma wobec Igły mieszane uczucia i ja miałam podobnie, gdyż nie da się go bez zastrzeżeń lubić, bądź nienawidzić. Nosi w sobie wiele bólu osadzonego w przeszłości, a jego postawę zaczynamy rozumieć, gdy poznajemy to, co przeżył jako nastolatek.

Wraz z ujawnianymi tajemnicami, niechęć do Igły maleje, zarówno u czytelnika, jak i u Anastazji. Mamy okazję analizować to, co dzieje się w życiu bohaterów, gdyż narracja prowadzona jest w dwóch perspektywach pierwszoplanowych, chociaż rozdziałów z Anastazją, jako narratorką, jest więcej. Możemy, więc obserwować zmiany, jakie się w niej dokonują i poznawać motywy jej działań. Podobnie jest u Igły, który odsłania się przed nią, a więc i przed nami, ukazując też świat, o którym nie miała pojęcia. Jednak ona nie wszystko jest w stanie pojąć i zaakceptować. Na okładce bardzo małą czcionką i delikatnym kolorem zaznaczono napis "Slow burn", co oznacza powolne spalanie. I taki charakter ma ich relacja. Oboje czują, że coraz bardziej ich do siebie przyciąga żarliwa siła, ale nie dane jest podać się jej w pełni.

Finał pozostawia wiele niewiadomych, mimo że niektóre sekrety zostały ujawnione, ale nie wszystkie. Ostatnie sceny pozostawiają wiele pytań, gdyż nie wiemy, dlaczego niektóre sprawy potoczyły się tak, a nie inaczej, wiec pozostajemy w pewnym zawieszeniu i niedopowiedzeniach. Takie można odnieść wrażenie, więc można jedynie liczyć na to, że z kolejny tom będzie obfitował w jeszcze bardziej emocjonalną historię.

Książkę przeczytałam w ramach współpracy z wydawnictwem Amare


  Anna Kaczor  (14.01.2024)
Zobaczył ją przez szybę, będąc w swoim klubie. Choć myślał, że to niemożliwe, serce zabiło mu szybciej. Zapragnął, aby była bliżej, chociaż zupełnie inaczej niż kobiety do tej pory. Dlatego, kiedy dostał zlecenie, choć początkowo zamierzał odmówić, kiedy okazało się, że jest związane z nią, jedna zdecydował się go podjąć. Tylko czy aby na pewno to będzie dobra decyzja?
Anastazja od dawna mieszka z matką i ojczymem. Jej życie nie jest idealne, jednak radzi sobie w nim. Chociaż mogłoby się wydawać, że to zbędne (jej ojczym jej znanym politykiem), zaczyna pracę w klubie. To tam zostaje zauważona przez Igłę, który w wielu budzi strach. Jednak nie w niej. Wtedy jeszcze nie wie, jak niebawem zmieni się jej.
Nocne hałasy nie zapowiadały tego, co za chwilę miało się zdarzyć. Mama i ojczym zostają brutalnie zamordowani i to przez Igłę, ona zostaje przy życiu, jednak on ma na nią plany. Nie tylko chce majątek, jaki ma odziedziczyć, ale również ją za swoją żonę. Chociaż początkowo Anastazja się buntuje, wkrótce on sprawia, że staje się posłuszna. Jednak nie wszystko jest takie, jak się początkowo wydaje, Igła skrywa wiele tajemnic. Jakich? Jakie ma zamiary? Co go połączy z Anastazją? Dlaczego kobieta nagle stała się uległa?

Historia, jaką znalazłam w książce, bardzo mi się podobała. Według mnie była ciekawa, wciągająca i niebanalna. To historia o kobiecie, która została praktycznie sama na świecie, na dodatek osoba za to odpowiedzialna ma niebawem stać się jej mężem. Pełna tajemnic, sekretów, niedomówień, niebezpieczeństwa. Akcja sprawnie poprowadzona, ze zwrotami, które mnie potrafiły zaskoczyć.

Bohaterowie ciekawi, świetnie wykreowani. Bardzo polubiłam Anastazję. Według mnie jest kobietą dzielną, odważną, o dużym sercu, umiejąca odnaleźć się w sytuacjach, w których wielu by nie umiało.

„Poznałem cię w piekle” to według mnie świetna książka, którą z ogromną przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA


  Aneta Skupień  (19.01.2024)
Oprócz mafijnego tła odnajdziecie tutaj małżeństwo z przymusu, hate-love , różnicę wieku.
Fabuła I akcja bardzo wciągająca już od pierwszej strony. Książka dostarczyła mi wszystko czego oczekuje emocje, wrażenia, gorące momenty, trochę humoru, wzruszenie. To kolejna pozycja pokazująca, że w bogatej rodzinie polityków Nie jest tak pięknie jak pokazuje tv. Jest tam przemoc, dyktatura , samotność. Posiada ona momentami nieoczekiwane zwroty akcji ,które sprawiają, że cały czas coś się dzieje.

Osobiście bardzo mi się podobała I zarwałam dla niej świąteczną nockę. Napisana z perspektywy obu bohaterów co bardzo lubię. Postać męska jak i damsja bardzo wyraziści i można by rzecz trafika kosa na kamień. Zakończenie wyrwali mnie z butów i spotęgowało haos w mojej głowie.

Podsumowując gorąco polecam i czekam na kolejną część


  Marta Hożewska  (30.01.2024)
Co zrobisz, gdy zakochasz się w największym wrogu?

Igła to bezwzględny gangster, który wie jak wymusić posłuszeństwo oraz zmusić tych, którzy mu odmawiają do zmiany decyzji.
Gdy w klubie w oko wpada mu niebieskowłosa dziewczyna, okazuje się, że jest córką bogatego polityka, a jednocześnie największego wroga.
Pomimo bogatych rodziców dziewczyna musi zarabiać na swoje utrzymanie jako kelnerka.
Sebastian co do dziewczyny już ma plan, postanawia wziąć za żonę Anastazję i po śmierci jej rodziców przejąć cały majątek…
Jednak plan wziął w łeb, kiedy okazuje się czasem, że dziewczynie nie przepisano nawet grosza.

Co w tej sytuacji zrobi z dziewczyną Igła?

“Poznałem Cię w piekle” to niebanalna książka, która wciąga w swoje sidła.
Pełna tajemnic, niebezpieczeństwa i sekretów książka, w której akcja mknie i zaskakuje z każdą stroną.
Bohaterowie są świetnie wykreowani. Anastazja to silna i odważna kobieta, która potrafi o siebie zadbać, a Igła nie powiem zaskoczył mnie.
Kolejnym zaskoczeniem dla mnie było to, że akcja dzieje się w Polsce a dokładniej w Poznaniu i tu autorka zasługuje na duże brawa, bo to wszystko było opisane tak prawdziwie, że nie mogłam się oderwać od czytania.
Kto zna pióro autorki ten wie że z jej książkami nie można się nudzić i bardzo dużo się w nich dzieje a dodatkowo niepewność i napięcie są murowane, a emocje to totalny rollercoaster.
Jeżeli szukacie niebanalnego romansu mafijnego to idealnie trafiliście.

Polecam ❣️


  Małgorzata Habicht  (3.12.2023)
Cześć, dziś piękna pogoda za oknem, a więc krótki spacer. Kto się wybiera?

Dziś mam dla Was recenzję książki „Poznałem Cię w piekle” Ada Tulińska, wydawnictwo AmAre.

Książka wciągnęła mnie w swoją historię od pierwszej strony i nie dała się od siebie oderwać. Otrzymałam mrok, mafie, intrygi, tajemnice, niebezpieczeństwa, sporą dawkę emocji jak i zwrotów. Anastazja i Igła zawierają związek małżeński, który jest układem, umową pomiędzy tą dwójką. Ona nie należy do grzecznych oraz potulnych kobiet, chce poznać prawdę i do niej dąży. On niebezpieczny, przystojny wzbudza respekt i posłuszeństwo. Oboje nie zdają sobie sprawy jak wiele mają ze sobą wspólnego, łączy ich  mroczna przeszłość, która nie była łatwa i nie daje o sobie zapomnieć.

Książka napisana jest z perspektywy obojga bohaterów, co pozwala nam dobrze ich poznać, wiemy co czują oraz myślą w danym momencie i sytuacji. Autorka porusza również sporo tematów takich jak głód, przemoc domowa, brak wsparcia ze strony najbliższych osób szczególnie matki, nałóg alkoholowy.

Zakończenie, totalnie mnie zaskoczyło i mam nadzieję, że będzie kontynuacja, ponieważ chętnie przeczytam co przyniesie dalej los bohaterom.

Książkę polecam Wam z całego serca!

Dodaj własną recenzję
Darmowy transport przy zamówieniu co najmniej 2 książek!
Liczba:  
      Dodaj do koszyka
Zakupy w Zaczytani.pl są bezpieczne.
Ci, którzy kupili tę książkę, kupili również:
W mroku — Agnieszka Janiszewska W mroku — Agnieszka Janiszewska
Poruszająca historia o odnajdywaniu siebie w mroku przeszłości.

Warszawa, 2006 rok. Po latach pobytu za granicą do Polski przylatuje Katarzyna Jaworska wr...