Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Pomoc -> Płatność

Płatność

Akceptujemy płatności:

 • kartą kredytową
  Akceptujemy karty: VISA, MasterCard, Diners Club, JCB, POLCARD, PBK Styl i inne. Nie akceptujemy niektórych kart VISA Electron oraz edc/Maestro, które nie mogą być używane przy płaceniu w Internecie (decyduje o tym bank wydający kartę). Autoryzacja płatności odbywa się za pośrednictwem operatora serwisu Payu.pl, firmy PayU S.A., która występuje jako pobierający opłatę na zestawieniu operacji na karcie kredytowej. Transakcja obdywa się w szyfrowanym połączeniu, a dane Twojej karty nie będą przechowywane w naszym systemie.

 • przelewem bankowym
  Wybierz tę formę płatności, jeśli chcesz zrobić tradycyjny przelew ze swojego banku lub wpłacić pieniądze na poczcie. Zamówienie zostanie zrealizowane w chwili, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.

 • przelewem z konta internetowego
  Akceptujemy przelewy z: mBanku, MultiBanku, Inteligo, BZWBK, Nordea, Lukas Banku, PKO Inteligo, BPH, ING i Pekao. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do strony logowania swojego banku. Autoryzacja płatności przeprowadzana jest przez operatora serwisu Payu.pl, firmę PayU S.A., która występuje jako pobierający opłatę (np. na wyciągu bankowym). Cały proces zamówienia i płatności odbywa się w bezpiecznym, szyfrowanym połączeniu.

 • SMS-em
  Ta forma płatności dostępna jest tylko dla zamówień o łącznej wartości do 10,98 zł. Autoryzacja przebiega poprzez wysłanie odpowiedniego SMS-a, którego koszt obciąży Twój rachunek za telefon komórkowy.

 • bonami na zakupy
  Bonów na zakupy w Zaczytani.pl można użyć do bezgotówkowych rozliczeń za zamówione towary. Za jedno zamówienie możesz zapłacić kilkoma bonami, a jeżeli wartość posiadanych przez Ciebie bonów nie pokrywa całości zamówienia, pozostałą kwotę możesz uregulować dowolną inną formą płatności.

Nie widzisz wybranej formy płatności podczas zamawiania?

Niektóre formy płatności objęte są ograniczeniami wykluczającymi możliwość ich użycia do zapłaty za dane zamówienie. Przykładowo, płatności poprzez SMS dostępne są tylko do kwoty 10,98 zł, a płatności kartami kredytowymi objęte są miesięcznym limitem w wysokości 7000 zł (dla jednego Klienta).

Czasem zdarza się, że z przyczyn konserwacyjnych dana forma płatności może być tymczasowo niedostępna. Informacje o takich wyłączeniach dostępne są na stronach internetowych serwisu Payu.pl oraz banków udostępniających dane formy płatności.

Powrót do: Pomoc