Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc

Dostawa

Dla zamówień o łącznej wartości zamówionych towarów do 139 zł koszt wysyłki towarów do dowolnego miejsca w Polsce wynosi 15,00 zł.

Wszystkie zamówienia o wartości 139 zł lub większej dostarczamy bezpłatnie na terenie Polski! Ponadto, bezpłatnie na terenie Polski dostarczamy także wybrane publikacje drukowane, jak również te udostępniane na płytach CD i innych nośnikach wymagających fizycznego transportu. Przy każdej takiej publikacji znajduje się stosowna adnotacja („Darmowy transport”).

Publikacje drukowane wysyłamy za pośrednictwem przesyłek poleconych Poczty Polskiej lub kurierskich firmy DHL w terminie podanym przy każdym produkcie. Czas dostawy to czas podany przy opisie produktu + czas koloportażu przesyłki przez Pocztę Polską/kuriera DHL, który wynosi średnio 2-3 dni robocze od daty nadania. Wysyłkę poza granice Polski prosimy ustalać z nami indywidualnie.

Powrót do: Pomoc
Darmowy transport przy zamówieniu powyżej 139 zł!
Polecamy:
Domek — Adrianna Szymańska Domek — Adrianna Szymańska
Z czym kojarzy się wam słowo „nieśmiertelność”? Z wolnością, wyzwoleniem od strachu przed śmiercią, poczuciem wyjątkowości, a może z czymś zupełnie innym – o...