Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc

Dostawa

Dla zamówień do 50 zł, koszt wysyłki towarów do dowolnego miejsca w Polsce wynosi tylko 10,00 zł od każdej zamawianej książki.

Wszystkie zamówienia o wartości powyżej 50 zł dostarczamy bezpłatnie na terenie Polski! Ponadto, bezpłatnie na terenie Polski dostarczamy także wybrane publikacje drukowane, jak również te udostępnianych na płytach CD i innych nośnikach wymagających fizycznego transportu. Przy każdej takiej publikacji znajduje się stosowna adnotacja („Darmowy transport”).

Publikacje drukowane wysyłamy za pośrednictwem przesyłek poleconych Poczty Polskiej lub kurierskich firmy UPS w terminie podanym przy każdym produkcie. Czas dostawy to czas podany przy opisie produktu + czas koloportażu przesyłki przez Pocztę Polską/kuriera UPS, który wynosi średnio 2-3 dni robocze od daty nadania. Wysyłkę poza granice Polski prosimy ustalać z nami indywidualnie.

Dostawa zakupionych e-booków odbywa się poprzez pobranie ich ze specjalnie przygotowanych łącz, które otrzymasz natychmiast po pomyślnym zakończeniu procesu płatności. Łącza te dostępne będą również w dziale Twoje zamówienia, przy opłaconych zamówieniach. Dostawa taka jest bezpłatna. Średnia wielkość pliku książki elektronicznej to 1-5 MB. W zależności od szybkości łącza internetowego, pobranie e-booka zajmuje od ok. 1 do 15 minut.

Problemy z pobieraniem e-booków

W przypadku problemów z pobieraniem e-booków należy w pierwszej kolejności sprawdzić konfigurację przeglądarki internetowej oraz oprogramowania antywirusowego. Niektóre programy lub funkcje przeglądarki mogą blokować możliwość pobierania plików. Należy upewnić się, że przeglądarka posiada włączoną obsługę cookies.

Powrót do: Pomoc