Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Fantasy -> Wyklęci. Księga I - córka heretyka — Lorraine Dunn
Wyklęci. Księga I - córka heretyka — Lorraine Dunn

Wyklęci. Księga I - córka heretyka

Cena: 32,00 zł 27,00 zł
Nakład wyczerpany
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

„Boimy się tego, czego nie rozumiemy, a strach przed nieznanym zawsze rodzi agresję”.

Violette de Montraine żyjąca w epoce krwawych tumultów, fanatyzmu religijnego i polowań na czarownice w niczym nie przypomina zwyczajnej panny ze szlachetnego rodu. Wyniosła, chłodna i apodyktyczna, nie dopuszcza do siebie nikogo, skrywając w sobie mroczny Dar, który ma związek z pewną rodową relikwią i może ściągnąć na nią prześladowania ze strony Świętej Inkwizycji.

Zarówno klejnot, jak i jego właścicielka stają się obiektem pożądania ambitnego i despotycznego diuka Bretanii, który pragnie zdobyć w ten sposób potęgę i nieograniczone bogactwo. Nieświadomy zagrożenia płynącego z przebudzenia mocy Pradawnych, staje się marionetką w rękach tajemniczych stworzeń, obserwujących z ukrycia bieg wydarzeń.

Zobacz, jak przeklęty oręż przeciwstawia się potędze ludzkiego przeznaczenia.
"Wyklęci Księga II - Nefrytowe Fatum" już wkrótce.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Fantasy
  • Wydawca: Novae Res, 2012
  • Format: 121x195mm, oprawa miękka
  • Wydanie: Pierwsze
  • Liczba stron: 286
  • ISBN: 978-83-7722-491-5

Recenzje czytelników

Średnia ocena: 
 z 4 recenzji.Dodaj własną recenzję

  Dagmara T.  (6.01.2013)
Książkę czyta się jednym tchem. Jestem bardzo ciekawa jak potoczą się dalej losy głównych bohaterów. Zdarzenia opisane są w książce w bardzo realistyczny sposób. Czekam na drugą część!


  Sylwia K.  (13.01.2013)
Wartka akcja, barwne opisy i niesamowita, pełna tajemnic intryga - to jest to! Trzyma w napięciu i pozostawia niedosyt. Polecam na długie zimowe wieczory :)


  Krystian Wejner  (16.01.2013)
Moim zdaniem autorka miała świetny pomysł na główną bohaterkę. Dość już w powieściach mdłych dziewczątek o gołębich serduszkach, błąkających się po świecie w poszukiwaniu miłości.Czas na kogoś, kto wie czego chce i ma swoje sposoby by to osiągnąć.
Wyrazista i ciekawa kreacja postaci, połączona z wciągającą fabułą. Do tego realizm ciężkiego kalibru. Polecam z czystym sumieniem :)


  Iza B.  (26.01.2013)
Świetna książka, super napisana. Bardzo fajny język, który się naprawdę dobrze czyta i przy okazji zapomina o całym świecie :). Główne postacie fantastycznie wymyślone, z bardzo ciekawymi charakterami. Chce się ich poznawać i poznawać. Już nie mogę się doczekać następnej części.

Dodaj własną recenzję