Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Literatura erotyczna -> Ucieczka w zniewolenie. Tom I — Karolina Agata Socha
Ucieczka w zniewolenie. Tom I — Karolina Agata Socha

Ucieczka w zniewolenie. Tom I

Cena: 42,99 zł 30,09 zł
Wysyłamy w 1-3 dni
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Czy wiesz, jak cienka jest granica między miłością a nienawiścią?

Sue James, pochodząca z Polski pyskata studentka MIT, pewnej nocy przypadkowo trafia na jacht Russella Cho, milionera i gangstera rządzącego bostońskim półświatkiem. Mężczyzna doskonale wie, że nie musi się nikomu podporządkowywać i żyje według ustalonych przez siebie zasad. Nagłe pojawienie się Sue wytrąca go na chwilę z równowagi i sprawia, że jego nowy, bardzo lukratywny biznes staje pod znakiem zapytania. Wkrótce jednak okaże się, że „przybłęda” może mu się przydać...

Uwięziona dziewczyna zrobi wszystko, by wyrwać się z rąk swojego oprawcy i odzyskać wolność. Jednak zacięta walka pomiędzy władczym Cho a nieposkromioną Sue, początkowo pełna nienawiści, powoli zaczyna zmieniać swój charakter...

– Chodź potańczyć – nie dawał za wygraną.
– Jestem zmęczona, Noah.
– Jutro będziesz odpoczywać, dziś jest twoja noc.
– No właśnie, moja noc! – odpowiedziałam nieco poirytowana.
– No i?
– Noah, nie wiem, czy mam rację, ale odnoszę wrażenie, że się do mnie przystawiasz – wypaliłam bez zastanowienia. Usiadł i przysunął moje krzesełko do swojego. Zbliżył twarz do mojej tak, że kwaśny zapach alkoholu z jego ust drażnił moje zmysły.
– Sue, możemy zamówić taksówkę i pojechać prosto do mojego mieszkania.


Karolina Agata Socha – mieszkanka Buska-Zdroju, z wykształcenia biotechnolog. W wolnych chwilach chowa głowę w dobrej książce lub stuka w klawiaturę laptopa, puszczając wodze fantazji. Uwielbia spędzać czas w gronie przyjaciół, których opowieści nierzadko stają się dla niej inspiracją. Dobra muzyka i pełna filiżanka kawy to nieodzowne elementy towarzyszące jej podczas tworzenia nowych fabuł.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Literatura erotyczna
  • Wydawca: Novae Res, 2020
  • Format: 130x210, skrzydełka
  • Wydanie: Pierwsze
  • Liczba stron: 436
  • ISBN: 978-83-8147-741-3

Recenzje czytelników

Średnia ocena: 
 z 4 recenzji.Dodaj własną recenzję

  Beata Matuszewska  (2.03.2020)
„Ucieczka w zniewolenie” to historia, która może i jest przewidywalna, ale ma swój urok i trzyma w napięciu. Książka udowadnia nam, że nie wiemy tak naprawdę, komu możemy ufać i że powinniśmy kierować się tym, co podpowiada nam serce. Z niecierpliwością czekam na kolejne książki autorki a was zachęcam do przeczytania powieści.

Recenzja- https://zaczarowana-ksiazka.blogspot.com/2020/02/karolina-agata-socha-ucieczka-w.html


  Małgosia Brzeska  (4.03.2020)
„Życie polega na szukaniu siebie”
Znajomość Sue James, młodej polskiej studentki z milionerem, a zarazem gangsterem, Russellem Cho, rozpoczyna się dość niefortunnie. Mężczyzna przytrzymuje ją na swoich jachcie. Jest twardy i nie znosi sprzeciwu. Sue musi się jemu podporządkować. Jednak dziewczyna jest dość krnąbrna i stara się uwolnić za wszelką cenę. Może zaszkodzić wielkiej planowanej przez Cho transakcji. Jednak on w nagłym pojawianiu się dziewczyny widzi szansę i jest zdania, że jej obecność może mu pomóc w interesach. Sue zamieszkuje w rezydencji milionera, jest bacznie pilnowana, ale i chroniona. Z czasem relacje między nimi się ocieplają, ale nie na tyle, aby milioner zdobył jej serce. Sue zaczyna przychylniej spoglądać na gangstera, dostrzega powoli jego walory fizyczne. Po jakimś czasie Russell proponuje jej układ, dość otwarty ale i zaskakujący. Czy dziewczyna zgodzi się na jego warunki? Może powie „tak” ze strachu i obawy o swoje życie? A być może jej tupet i odwaga nie pozwolą zaakceptować jego oferty?
Obawiałam się, że sięgam po odważny erotyk, jednak nic z tych rzeczy. Autorka nie miała zamiaru nas wzburzać i uświadamiać. Doznania erotyczne dozowała z umiarem, a nawet uważam, że nam ich szczędziła. Była dość skromna w tym względzie. Owszem dużo jest rozmyślań bohaterów i prób realizacji swoich zamiarów względem drugiej strony, ale rzeczywiste przeżycia seksualne dostajemy pod koniec lektury. I był to znakomity pomysł, trzymał nas w oczekiwaniu i napięciu do ostatniej strony.
Ucieczka w zniewolenie to historia nieoczywistej miłości, rodzącej się w bólu i strachu. Ale jej rozkwit napełnia optymizmem i nadzieją, że nawet trudne początki znajomości mogą się przerodzić w wielkie i czyste uczucie. To również obraz odwagi i wytrwałości w realizacji zamiarów. Ta historia pokazuje nam, że nawet nienawiść może przerodzić się w miłość. A co to oznacza? Miłość ma wielką i nieocenioną moc sprawczą, nawet największego twardziela potrafi zmienić i uczynić z niego kochającego partnera. Miłość dodaje skrzydeł i powoduje, że widzimy świat we wszystkich kolorach tęczy. Kolorach nadziei, optymizmu, emocji i najskrytszych przeżyć.
Książkę czyta się bardzo sielsko i anielsko. Język plastyczny i chwytający czytelnika w szpony emocjonujących przeżyć, bez zbędnych ozdobników czy opisów. Owszem, autorka wprowadza wątek kryminalny, ale jego usytuowanie pośrodku namiętności i pragnienia miłości, czyni go niezbyt groźnym. Ale trzeba przyznać, że dostarcza on genialnych i mocnych wrażeń, z których potrzeba się otrząsnąć.
„Życie polega na szukaniu siebie. Każdy w życiu szuka siebie i dopiero, gdy znajdzie, zaznaje spokoju”.
Cała historia jest nam prezentowana z dwóch perspektyw, poznajemy ja zarówno ze strony Sue, jak i Russella. I cóż w tym jest zastanawiającego? Różne podejście do tych samych wydarzeń i emocji przez przedstawicieli dwóch płci, zadziwiające, jak odmiennie oni przedstawiają te same wydarzenia. Ciekawy pomysł w tym względzie, i za to daję plusik.
Przyznam, że sama fabuła nie była zaskoczeniem. Już na początku można przewidzieć zakończenie, nie jest ono żadną niespodzianką, z jednym małym elementem. Ale ten brakujący puzzel musicie odkryć sami. Przyznam, że łza popłynęła mi po zarumienionym policzku, wzruszyłam się. Już czekam na dalszy ciąg tej historii, ona się nie skończyła, tylko przerwała w najmniej spodziewanym momencie. W samej lekturze czuć powiew nutki świeżości i powabności, delikatności rozwijającego się uczucia.
Karolina Socha gwarantuje czytelnikowi stąpanie po kruchym lodzie przy dodatniej temperaturze i mocno grzejącym słońcu. Wiecie czym taka przygoda może się skończyć? Ale ci bardziej cierpliwi opanują swoje podniecenie i spędzą miłe i ciepłe chwile z Ucieczką w zniewolenie. Ona gwarantuje zniewalającą przygodę, którą chce się ponownie rozpoczynać zaraz po jej skończeniu. Gwarantuję, że się nie zawiedziecie na tej pozycji, jestem pewna, że nie będziecie mogli doczekać się dalszego ciągu historii tej niebywałej miłości … Ucieczka w zniewolenie hipnotyzuje od pierwszej strony i nie pozwala się wyrwać z letargu, w jaki popadamy. Czy to była prawda czy sen? Ja już nie jestem niczego pewna ...


  Anna Kaczor  (17.03.2020)
Czy można przez bycie w nieodpowiednim miejscu wpaść w ogromne problemy? Sue przekonała się, że tak. Noah był jej przyjacielem, jednym z paczki, którą tworzyli. Wiedziała, że mu się podoba, ale nigdy by nie posądziła go o to, co chciał zrobić. Poszli całą paczką potańczyć, Noah robił się nachalny, później chciał przeprosić, poszli na wspólny spacer i to był jej błąd, od którego wszystko się zaczęło.
Noah próbował ją zgwałcić, udało jej się uciec i ukryć na jachcie, myślała, że jest bezpieczna, zasnęła. Obudzenie się było bardzo brutalne, była na wodzie, a właścicielem jachtu okazał się Russel Cho, milioner i gangster, którego boją się wszyscy. Mężczyzna postanawia wykorzystać pasażerkę na gapę, zrobić z niej żonę. Jemu się nie odmawia, kobieta nie ma wyboru, zostaje zastraszona, boi się, a jednocześnie nie potrafi trzymać języka za zębami. Z jednej strony nienawidzi Russella, z drugiej pociąga ją. Dla niego też Sue dość szybko zaczyna, znaczyć dużo więcej niż by chciał, a z pociągiem, jaki do niej czuje, nie potrafi sobie poradzić.
Czy Sue odnajdzie się w nowej rzeczywistości? Czy można odnaleźć szczęście w tak strasznej sytuacji, w jakiej się znalazła? Czemu Russel postanowił się z nią ożenić? Czy uda mu się poskromić niesforną i pyskatą Sue?

Cała recenzja na moim blogu - https://anka8661.blogspot.com/2020/03/wydawnictwo-novae-res-ksiazka-pt_17.html


  Lubię To Czytam  (24.03.2020)
Ostatnio na rynku pojawiło się sporo książek o tematyce mafijnej. Czym wyróżnia się ta książka na tle innych?
Bardzo podoba mi się, że główny boss ma pochodzenie azjatyckie. Całość utrzymana jest w połączeniu kultur wschodu i zachodu. Ciekawy sposób poprowadzenia akcji i stopniowania napięcia. Mimo, iż w książce opisane są próby gwałtu, pobicia, porwania, czytelnik odnosi wrażenie, że to jeszcze nie wszystko. Punkt kulminacyjny jest na kilku ostatnich stronach, poprowadzony i rozplanowany bardzo umiejętnie. Akcja jest bardzo płynna, ciekawa, dynamiczna, zaskakująca. Wydaje się, że wszystko jest zrozumiałe i czytelnik niczym się nie zaskoczy. Takie odczucia zostają obalone właśnie przez te ostatnie strony. Zakończenie jest otwarte, pozostawiając czytelnika z niedowierzaniem i zaskoczeniem wypisanym na twarzy. Podoba mi się balans jaki został zachowany między głównymi bohaterami. Pod względem charakterów są do siebie podobni, różni ich sposób wyrażania emocji, przez co wydają się tak bardzo inni. Na początku czytania, bardzo denerwowało mnie powtarzanie tych samych sytuacji ukazanych jednak z dwóch perspektyw bohaterów. Akcja bardzo wciąga, a dzięki takiemu właśnie powtarzaniu scen mamy wgląd w odczucia i emocje bohaterów, przez co stają się nam bliżsi. Podoba mi się pomysł na tę historię, jej zaplanowanie i rozłożenie w czasie. Książka jest ciekawa w odbiorze i nie można się od niej oderwać.
Z niecierpliwością czekam na drugą część, aby poznać kolejne wydarzenia z życia Sue i Russela. Podoba mi się, że książka nie opowiada losów mafii włoskiej, tylko autorka miała własny pomysł i zrealizowała go od początku do końca.

Dodaj własną recenzję
Darmowy transport przy zamówieniu co najmniej 2 książek!
Liczba:  
      Dodaj do koszyka
Zakupy w Zaczytani.pl są bezpieczne.
Ci, którzy kupili tę książkę, kupili również:
Ogrodnik szoguna — Thomas Petersin Ogrodnik szoguna — Thomas Petersin
Erotyczne więzy, bicze, ostry seks... Dominujący mężczyzna, kreator kobiet, i one trzy – pozornie uległe. Borykają się z losem, pracują, odnoszą sukcesy i po...