Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Science fiction -> Strefy tom II — Kinga Chojnacka
Strefy tom II — Kinga Chojnacka

Strefy tom II

Cena: 59,99 zł 51,00 zł
Wkrótce w sprzedaży
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Walka o przetrwanie przerodziła się w wyścig o życie tysięcy bezstrefowych.

Marion, Ethan i Emma dopiero co odkryli spisek związany z niebezpiecznymi eksperymentami na ludziach, a już wplątali się w konflikt z samą Strefą B. Teraz nie mają wyjścia. Muszą ratować nie tylko siebie, ale i wszystkich, na których im zależy. Mając przeciwko sobie najbogatsze schrony świata, wkrótce zmierzą się z ekstremalnymi warunkami, nowymi wrogami i prześladującym ich piętnem.
Może się wydawać, że nie mają szans. Żadne z nich nie wie jednak o potężnym ruchu oporu, który tylko czeka na odpowiedni moment, by w końcu zaatakować. Czy wspólnie uda im się przetrwać gniew Strefy B? I czy Rose znajdzie lek na dziesiątkującą bezstrefowych Czarną Falę?

– Marion, dobrze się czujesz? – próbowała do niej dotrzeć. Bała się chwycić ją za ramiona, bo mogło to oznaczać kolejny cios. Kobieta pokiwała tylko głową. Nie wyglądała, jakby cokolwiek rozumiała, ale to nie miało znaczenia. Musiała ją tylko słyszeć. – Musimy stąd wyjść! Na samym dole jest… – Nie dokończyła, bo jeden z mundurowych zastrzelił walczącego z nim pozastrefowego. Skierował się w stronę kobiet, a że skończyły mu się naboje, ruszył na nie z olbrzymią pałką w ręce. Kiedy się zamachnął, Emma skuliła się przy podłodze. Marion odsunęła się tylko o parę centymetrów, chwyciła końcówkę pałki, wygięła ramię mężczyzny i przerzuciła go nad sobą, wyrzucając poza barierkę.
– Jest wyjście – dokończyła.


Kinga Chojnacka
Mieszka i uczy się w Poznaniu, gdzie jeszcze podczas studiów zadebiutowała powieścią Strefy. Obecnie pracuje nad rozbudową uniwersum. Swoją pasję związaną z psychologią, a także kulturą i językiem Japonii wplata w tworzone historie.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Science fiction
  • Wydawca: Novae Res, 2022
  • Format: 130x210, skrzydełka
  • Wydanie: pierwsze
  • Liczba stron: 802
  • ISBN: 978-83-8219-985-7

Recenzje czytelników

Nie można recenzować zapowiedzi. Chętnych do napisania recenzji zapraszamy po wprowadzeniu książki do sprzedaży.