Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Fantasy -> Po drugiej stronie jeziora — Agnieszka Karecka
Po drugiej stronie jeziora — Agnieszka Karecka

Po drugiej stronie jeziora

Cena: 37,99 zł 32,00 zł
Wysyłamy w 1-3 dni
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Czasem nawet najbardziej szalone fantazje stają się rzeczywistością.

Choć Mia Lang nie lubi hucznych imprez ani bycia w centrum uwagi, podczas
swoich osiemnastych urodzin życzy sobie, aby w jej poukładanym dotąd życiu coś się wreszcie zmieniło. Nie musi długo czekać. Tego samego wieczoru jej świat wywraca się do góry nogami, a mówiąc dokładniej: całkowicie znika...
Nastolatka trafia do tajemniczej krainy Locus, gdzie zostaje wplątana w misję, której celem jest wyzwolenie Krainy Pięciu Miast. Zayn, dowódca wyprawy, okazuje się apatycznym, małomównym i kapryśnym egoistą, który budzi w niej sprzeczne uczucia. Wkrótce jednak stanie się jasne, że to właśnie on jest powodem, dla którego Mia nie potrafi się zdecydować na powrót do domu. Nagłe, nieznane i coraz silniejsze uczucie sprawia, że dziewczyna toczy ze sobą wewnętrzną walkę. Co zwycięży: rozsądek, który każe jej porzucić to miejsce i wrócić do bezpiecznego świata, czy chęć przeżycia szalonej przygody u boku fascynującego ją mężczyzny?

Weszłam do domu. W korytarzu walało się mnóstwo opakowań, papierowych toreb i rozerwanych pudełek, porozrzucanych niedbale po wytartych panelach. Z oddali dobiegał odgłos nerwowej krzątaniny i cichych rozmów rodziców. Poczułam też intensywny zapach ulubionych owsianych ciasteczek, które mama zawsze przyrządzała na specjalne okazje.
Wywęszyłam spisek.
- Już jestem! – krzyknęłam nazbyt ochoczo, po czym usłyszałam dźwięk tłuczonego szkła.
- Mia? –zawołała mama, a w jej głosie rozbrzmiała niepokojąca nuta paniki. - Tak szybko?
- Tak, wróciłam wcześniej.
Zdjęłam czarne adidasy i ułożyłam je równo pod szafką, po czym skierowałam kroki do kuchni, by się przywitać, bo przecież nie byłam wyrodną córką. Może i niezbyt kontaktową, ale na pewno dobrze ułożoną. W końcu szanowałam te całe rodzinne zwyczaje i śmiechu warte „zwroty grzecznościowe”.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Fantasy
  • Wydawca: Novae Res, 2019
  • Format: 130x210, skrzydełka
  • Wydanie: Pierwsze
  • Liczba stron: 342
  • ISBN: 978-83-8147-614-0

Recenzje czytelników

Średnia ocena: 
 z 4 recenzji.Dodaj własną recenzję

  Anna Maria  (16.11.2019)
Ostrzegam! Po przeczytaniu książki od razu zaczną się poszukiwania drugiego tomu.
Intrygujący bohaterowie wprowadzają czytelnika w piękny świat, a ciekawe opisy miejsc i sytuacji stwarzają wrażenie, że jest się częścią tej niesamowitej przygody. Pomysłowa fabuła bogata w zaskakujące zwroty akcji sprawia, że powieść czyta się jednym tchem.


  Wiktor Maruszak  (16.11.2019)
Na co dzień nie sięgam po taki rodzaj literatury, jednak okładka bardzo mnie zachęciła. Przeczytałem i nie żałuję! Książka wprowadza we wspaniały i magiczny klimat i czyta się ją jednym tchem. Mam nadzieję, że będzie kontynuacja! Na pewno po nią sięgnę!


  Renata Drozdek  (17.11.2019)
Książka zaskakująca,ciekawa, wciąga od pierwszej strony. Polecam bardzo gorąco wszystkim miłośnikom pięknych historii miłosnych, przygody i fantazji :)


  asia gębicz  (23.11.2019)
Mia Lang podczas swoich osiemnastych urodzin życzy sobie,aby w jej poukładanym dotąd życiu coś się wreszcie zmieniło.
Nie musi długo czekać.Tego samego wieczoru jej świat całkowicie znika...
Nastolatka trafia do tajemniczej krainy Locus,gdzie zostaje wplątana w misję,której celem jest wyzwolenie Krainy Pięciu Miast.
Zayn,dowódca wyprawy,pomimo że jest gburem i egoistą zaczyna budzić w niej uczucia które sprawiają,że dziewczyna toczy ze sobą wewnętrzną walkę-zostać tutaj czy wracać do domu.
Co zwycięży???
Miłość czy rozsądek???

Dodaj własną recenzję