Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Literatura obyczajowa -> Kroniki Lenny'ego. Syberia — Ewa Sosnowska
Kroniki Lenny'ego. Syberia — Ewa Sosnowska

Kroniki Lenny'ego. Syberia

Cena: 37,99 zł 32,29 zł
Nakład wyczerpany
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Taka przygoda zdarza się tylko raz w życiu!

Jaka jest najbardziej szalona rzecz, którą mógłbyś zrobić w życiu? Lenny już wie: wyprawa ciężarówką w tajemnicze ostępy Syberii. W wyniku głupiego zakładu z kolegami z pracy, niebawem będzie miał szansę przekonać się, co znaczy prawdziwa, spontaniczna przygoda.

W tej szalonej podróży towarzyszyć mu będzie Asia. Na wykonanie zadania mają równo dwa miesiące. Czy uda im się je zrealizować? Jak ta niezwykła wyprawa wpłynie na ich związek? Czy scementuje ich uczcie, czy wręcz przeciwnie – stanie się kością niezgody? Jedno jest pewne: żadne z nich nawet nie podejrzewa, jak niesamowite zdarzenia czekają na nich po drodze i jak poważne decyzje będą musieli podjąć...

Szczegóły

Recenzje czytelników

Średnia ocena: 
 z 3 recenzji.Dodaj własną recenzję

  Anna Kaczor  (21.03.2020)
Lenny i Asia mają w planach wyruszyć w podróż życia – na Syberię. Nie jest to jednak spontaniczny pomysł, a wynik zakładu mężczyzny z kolegami. Przygotowania rozpoczynają od przerobienia ciężarówki tak, aby ich podróż odbyła się w wygodnych warunkach. Są w sobie bardzo zakochani i chcą by ta wyprawa, nie tylko dostarczyła im wspaniałych przeżyć, ale również pozwoliła pobyć z sobą, poznać się jeszcze bliżej.
Czy podróż się uda? Czy przeżyją niezapomniane przygody? Jak wpłynie to na ich związek?

Cała recenzja na moim blogu - https://anka8661.blogspot.com/2020/03/wydawnictwo-novae-res-ksiazka-pt_21.html


  Maja Babiarz  (25.02.2020)
Powieść obyczajowa o Pawle i Asi, którzy pod wpływem zakładu wyruszają w daleką podróż samochodem ciężarowym. Przemierzając tysiące kilometrów napotykają wiele przygód, poznają masę ludzi.
Przyznam szczerze, że wcześniej nie słyszałam o tej autorce, ani o jej twórczości. Patrząc po fabule i opisie od autorki, spodziewałam się naprawdę świetnej książki z wątkiem przygodowym. W końcu, tak daleka wyprawa, tyle ciekawych miejsc do opisania - przecież nie może być nudno. Jednak, jak się okazało - dla mnie - niestety było. Ciągłe powtarzanie tych samych zwrotów, które naprawdę bardzo mnie irytowały, to niestety nie jedyna wada tej książki. Nie zrozumiałym dla mnie jest powtarzanie tych samych sytuacji, tylko z dwóch różnych perspektyw, jeśli dialogi i połowa opisu wydarzenia jest taka sama. W dodatku, niektóre przygody bohaterów były bardzo nierzeczywiste. Niestety, książka okazała się dla mnie wielkim rozczarowaniem. Pragnę tu zaznaczyć, że jest to tylko i wyłącznie moja opinia, którą nikt nie powinien się sugerować.


  Julita Serafinko  (5.03.2020)
Z końcem stycznia zapowiadałam Wam premierę

Dodaj własną recenzję