Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> New adult -> Jesteś moją Trójką. Seria Destiny tom I — Nina Kaczmarczyk
Jesteś moją Trójką. Seria Destiny tom I — Nina Kaczmarczyk

Jesteś moją Trójką. Seria Destiny tom I

Cena: 49,99 zł 34,99 zł
Wysyłamy w 1-3 dni
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

A jaki jest twój szczęśliwy numerek?

Igor Olechowski to niepokorny aktor u szczytu popularności, który dzięki regularnemu spisywaniu afirmacji do Wszechświata, tak zwanej „Metodzie 3,6,9” już w wieku dwudziestu sześciu lat osiąga wszystko, o czym zawsze marzył. A z kłopotów, w które bezustannie wpada, wyciąga go inteligentna i pomysłowa managerka Lidka. Jednak i ona traci rezon, gdy wskutek pewnego wyjątkowo paskudnego incydentu Igor z najbardziej pożądanego amanta w kraju nagle staje się persona non grata na warszawskich salonach.

Media nie mają dla niego litości. Aby ratować reputację, Igor wspólnie ze swoim przyjacielem układa sprytny plan, który ma mu pomóc ponownie wzbudzić zainteresowanie reżyserów i ocieplić wizerunek. Jak daleko posunie się celebryta, aby odzyskać swoje dobre imię? Główną rolę w całej intrydze ma odegrać Ola Majewska, córka znanego chirurga, która mając niespełna osiemnaście lat jest zmuszona wyprowadzić się z domu rodzinnego i zacząć żyć na własny rachunek. To właśnie ona jest dla Igora jedyną przepustką do poprzedniego życia. Ale nie wszystko idzie tak, jak zaplanowano, a ostateczny efekt będzie zupełnie nieoczekiwany…

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: New adult
  • Wydawca: Amare, 2024
  • Format: 130x210
  • Wydanie: Pierwsze
  • Liczba stron: 424
  • ISBN: 978-83-8313-907-4

Recenzje czytelników

Średnia ocena: 
 z 7 recenzji.Dodaj własną recenzję

  @fascynacja. ksiazkami  (1.02.2024)
3️⃣ Kochacie debiutanckie powieści?
Ten debiut zachwycił mnie wyjątkowością oraz dopracowana fabułę niosącą ze sobą przesłanie

3️⃣ W historii zderzają się 2 światy-celebrycki i codzienny.
Ten celebrycki to perfidny,bez skrupułów i idealny w blaskach fleszy.Igor jest idealnym przykładem owego świata.Swoją arogancją doprowadzał mnie do szału!Myślał,że jest niezastąpiony.Knuje,wymyśla i prowokuje,by zdobyć zamierzony cel.Wiekszość lektury go nie polubiłam.Dzięki Oli pomalutku zmieniałam o nim zdanie.
Codzienny świat to taki świat,jak każdego z nas.Zmaganie się rachunkami,ciągła praca,nauka,by zrealizować marzenia

3️⃣ Mamy obraz przyjaźni dla której moglibyśmy zrobić wiele.Dzięki niej mamy wsparcie,ale także szalona pomoc w czasie sytuacji bez wyjścia.Zarowno Borys,Ewa,Maciek odgrywają bardzo ważną rolę w tej historii

3️⃣ Warto zwrócić uwagę na znaczenie cyfr w lekturze.Trojka to zdecydowanie Ola dla Igora,a dla niego to 6 i 9


  Joanna bookaholic.in.me  (4.02.2024)
Skuteczna manifestacja wcale nie należy do najłatwiejszych, niektórzy jednak twierdzą, że dzięki niej można osiągnąć naprawdę wiele. Metoda 3-6-9 polega na zapisaniu tego, co chcielibyśmy zamanifestować, istotną rolę w niej odgrywa rzetelność i skupienie na liczbach, bowiem, aby użycie metody było kompletne, należy spisać swoje manifestacje do wszechświata trzy razy rano, sześć razy w ciągu dnia i dziewięć razy wieczorem.

Dla Igora wyżej wymieniona metoda ma szalenie istotne znaczenie. Uważa, że to dzięki niej udało mu się osiągnąć w życiu tak wiele. Jest jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce, kobiety go uwielbiają, a propozycje współpracy spływają nieustannie. Pomimo wątpliwego trybu życia wszystko uchodzi mu w miarę gładko, a wszechświat zwyczajnie mu sprzyja. Ogromną wagę przywiązuje do liczb sześć i dziewięć, ponieważ trójka nie była dotąd obecna w jego życiu. Wszystko jednak się zmienia w jeden, zwyczajny poranek. Tylko czy aby na pewno na lepsze?

Ola, choć jest dopiero licealistką, samodzielnie zarabia na swoje utrzymanie. Mieszka z koleżanką i zrezygnowała z naprawdę wielu wygód na rzecz niezależności. Nikt nie zna jednak prawdziwego powodu, dla którego odcięła się od rodziców. Ta dziewczyna pracuje bardzo ciężko, jest nad wiek odpowiedzialna i choć przytłacza ją zmęczenie to nie ma zamiaru się poddawać. Marzy o studiowaniu filologii i wyprostowaniu swoich losów, lecz stara się skupiać na teraźniejszości, która jest dla niej wystarczającym wyzwaniem. A potem nagle pojawia się Igor, który ma zamiar zawładnąć jej światem. Tylko czy dla kilku szczęśliwych chwil warto się przed nim otworzyć?

„Jesteś moją trójką” to książka, która intryguje poruszanym tu tematem dotyczącym manifestacji. Choć nie miałam pojęcia o wspominanej w powieści metodzie, muszę przyznać, że czuję się zaintrygowana tego rodzaju podejściem. Styl Autorki jest lekki i przyjemny dla czytelnika, widać, że miała pomysł na tę trylogię i w tej części udało się jej go zrealizować bezbłędnie. Kreuje postaci ciekawe, ale też realne, o czym może świadczyć fakt, że potrafią zirytować swoim zachowaniem. Świetnie został tu przedstawiony wątek dojrzałości, o której absolutnie nie świadczy prawdziwy wiek, co widać na przykładzie dziecinnego i egoistycznego Igora oraz rozsądnej i rozważnej Oli. Jednak nawet to zestawienie przeciwieństw, pod wieloma warstwami przeznaczonymi dla świata, skrywa serce pragnące miłości. I to serce właśnie może ich zgubić. Zostaje tu poruszony także temat sławy i tego, jak ogromną moc mają media i pieniądze, co stanowi ważny przekaz, a także zmusza do refleksji. Zakończenie natomiast zmienia naprawdę wiele, zaskakuje, porusza i sprawia, że z niecierpliwością czekam na kolejną część. Ze swojej strony oczywiście polecam tę pozycję! A może przy okazji zainteresujecie się manifestacją, kto wie?


  Ewa Polińska  (8.02.2024)
Jaki jest twój szczęśliwy numerek? 3, 6 a może 9? " Dla Igora najważniejszą liczbą była trójka, to jego uzupełnienie. "To właśnie od niej zaczyna się nasza historia. Trójka...to ONA".

Igor jest popularnym aktorem, który oczywiście ma swoje wzloty i upadki. Swoją popularność zyskał dzięki spisywaniu afirmacji. "Metoda 3, 6, 9 polega na tym, żeby przez 33 dni spisywać swoje intencje 3 razy rano, 6 razy w ciągu dnia i 9 razy przed snem, a na wszystko trzeba poświecić przynajmniej 17 sekund". Niestety mimo wszystko i tak wpada w kłopoty. Pewien incydent odciska swoje piętno na karierze mężczyzny, a media w tym wypadku nie mają litości. Z pomocą i swoimi pomysłami przychodzi Borys. Do czego posunie się celebryta, aby odzyskać swoje dobre imię? I oczywiście jaką rolę odegra Ola, córka znanego chirurga? Chociaż ich pierwsze spotkanie zalicza się do nieudanych. (Żart z wodą był rewelacyjny, a później teatrzyk) Mężczyzna i tak nie może zapomnieć Oli.

Książka oczarowała mnie swoją historią, która wciąga i nie pozwala się od siebie oderwać. Nigdy nie uwierzyłabym, że to może być debiut. Brawa dla autorki. Język użyty w książce jest prosty i przystępny, co czyni lekturę bardzo przyjemną. Autorka potrafi oddać emocje bohaterów w sposób subtelny jednocześnie bardzo mocny. Są tajemnice, są przyjaźnie, jest miłość, jest nadzieja oraz zdrada (to odnosi się do przyjaciółki Oli, byłam bardzo zaskoczona tym co ona zrobiła). Bohaterowie są bardzo autentyczni, z wadami i zaletami. Czytelnik z łatwością może podążać ich śladem i doskonale odczuwać napięcie oraz nieoczekiwane zwroty akcji. Chemia między Igorem a Olką była odczuwalna już od samego początku.

"Jesteś moja trójką" to idealna lektura dla wszystkich, którzy chcą oderwać się od rzeczywistości i przenieść się w magiczny świat blasku fleszy, miłości, zdrady, tajemnic oraz nadziei. To książka, którą czyta się z przyjemnością. Gorąco polecam!


  Anna Kaczor  (16.02.2024)
Igor Olechowski jest czarującym aktorem, który bierze z życia garściami. Lubi dobrą zabawę, kobiety, niezobowiązujący seks i niestety potrafi niejednokrotnie wpaść w tarapaty, a dziennikarze nie mają problemu, aby mieć o czym pisać, aby znaleźć skandale z jego udziałem. Jednak zawsze zostaje z nich wyciągnięty przez swoją menagerkę, a przynajmniej do czasu. Tym razem przekroczył ostatnią granicę i nawet ona ma dość. Mężczyzna zostaje odsunięty na bok, jego reputacja mocno ucierpiała, a kariera wisi na włosku. Musi zrobić coś, aby zyskać w oczach innych i odzyskać swoje życie, które bardzo lubi.
Aleksandra Majewska pochodzi z bogatego domu, a jej ojciec jest znanym i uwielbianym chirurgiem. Jednak ona ani nie mieszka z rodzicami, ani nie utrzymuje z nimi żadnego kontaktu. Jakiś czas temu stało się coś, co sprawiło, że nie chce ich znać. Młoda kobieta uczy się, pracuje w dwóch miejscach, a na dodatek jest wolontariuszką. Momentami jest ciężko, nie ma czasu dla siebie, jednak jest samodzielna i nie musi przed nikim się poniżać.
Pewnego dnia drogi Igora i Oli się przecinają. Ona go nie znosi, on wpada na pewien pomysł jak odbudować swoją reputację. Jaki? Co ma to wspólnego z Olą? Jak potoczy się ich znajomość? Co takiego się stało, że Ola wyprowadziła się z domu?

Ta książka była po prostu rewelacyjna. Wciągnęła mnie praktycznie od pierwszych stron i nie mogłam się oderwać aż do samego końca. Akcja sprawnie poprowadzona, ze zwrotami, które mnie potrafiły zaskoczyć. Książkę czytało się szybko, dosłownie miałam wrażenie, że „płynę” przez strony i nawet nie wiem, kiedy dotarłam do końca, a nie jest to cieniutka pozycja (ma ponad 400 stron). Podczas czytania towarzyszyło mi bardzo dużo emocji.

Bohaterowie ciekawi, dobrze wykreowani, wywołujący emocję w czytelniku. Nie będę ukrywać, że Igora nie polubiłam na początku, a wręcz przeciwnie, miałam ochotę zrobić mu krzywdę.

„Jesteś moją Trójką” to moim zdaniem rewelacyjna książka, którą zdecydowanie warto przeczytać. Dużo emocji gwarantowane. Z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA


  glinka_54_czyta Paulina Graszka  (18.02.2024)
3,6,9 – teoria Tesli. Dosyć niezwykła i nieprzewidywalna teoria. Bohater książki głęboko w nią wierzy i to z nią wiąże swoje sukcesy.

Ola to młodziutka dziewczyna, która z pozoru rodziny ma wszystko - zapewnioną przyszłość, zawód i sławę. Jednak pewne wydarzenia wszystko niszczą. Postanawia zmienić swoje życie, niestety wiąże się to z wieloma wyrzeczeniami. Jednak Ola się nie poddaje, z uśmiechem na twarzy wszystko wykonuje, pomimo wielkiego zmęczenia. Oprócz tego dba o dzieci z fundacji. Bierze na swoje barki wiele spraw, ale nigdy nikogo nie zawodzi. Także bardzo mi jej szkoda, kiedy wszystko obraca się przeciwko niej. To taka dobra dziewczyna, a tak próbują ją wykorzystać.

Igor to pewny siebie aktor, który ma wiele za uszami. W gazetach piszą różne rzeczy, które nie zawsze są prawdą. Jego życie jest idealnym przykładem. To co nabroił to było oczywiste, ale niektóre sprawy mijały się z prawdą. Po pierwszych stronach można wyczuć, że to zadufany dupek, który dla własnych celów jest naprawdę wiele zrobić. I to co wymyślił razem z kolega przechodzi najśmielsze myśli. Byłam tak na niego zła, że robiłam się czerwona ze złości. Nie rozumiałam jak można dopuścić się takich rzeczy wobec innych ludzi. Pod otoczka czarującego faceta, krył się dupek. Oczywiście potrafił być czuły i delikatny.

Od samego początku tych dwoje nie pała do siebie sympatią, wręcz przeciwnie są zgryźliwi i niemili. Z czasem relacje się zmieniają, tym bardzie, że los ciągle stawia ich sobie na drodze. Gdyby tylko było wiadomo co za tym stoi. Ona dosyć szybko zmienia o nim zdanie i zatraca się w tej relacji. Tak samo szybko wyznaje miłość. Co ciut jest dla mnie zbyt gwałtowne, bo za mało się znają. Rozmowy są dosadne, ale zbyt mało poznawcze. Chemia miedzy nimi była wyczuwalna, ale jednak tego czegoś mi zabrakło.

Bardzo podobała mi się teoria Tesli, którą kierował się w życiu Igor. To nadało opowieści takie innej formy, bardziej magicznej i przeznaczeniowej. Bardzo miło mi się ją czytało. Byłam zachwycona całą kreacją fabuły, która wyzwoliła we mnie wiele skrajnych emocji. Byłam smutna i rozdrażniona. Wesoła i radosna. Wściekła i rozczarowana. Zachowanie głównego bohatera miejscami było okropne i kompletnie przeze mnie niezrozumiałe. Byłam na niego wściekła i nawet teraz pisząc recenzję jestem podminowana. Jednak aby dowiedzieć się dlaczego to musicie sami się zapoznać z ich historią.
Autorka pokazała, że to co piszą w gazetach lub innych stronach to nie zawsze musi pokrywać się z prawdą. Trzeba umieć rozróżnić to co jest prawdą a co kłamstwem. Wiem, że pismaki są różne i to ciężko odgadnąć, ale my jako czytelnicy możemy wziąć poprawkę na to co jest przez nich opisane.
Książka jest naprawdę ciekawa i inna od wszystkich. Przeczytałam ją bardzo szybko, kartki same się przekręcały a rozdziały znikały niczym torpeda.
9/10❤️


  zaczytana_buntowniczka Wioletta  (20.02.2024)
Ola pomimo, że jeszcze się uczy, sama się utrzymuje. Po wielkiej kłótni z rodzicami wyprowadza się, przygotowuje do matury i pracuje na dwa etaty, a do tego udziela się dobroczynnie.
Kiedy na swojej drodze spotyka Igora Olechowskiego nie może powstrzymać się od sarkazmu i nie zdaje się je sprawy a jakie kłopoty właśnie się wpakowała.
On, znany aktor, który ma wszystko czego pragnie. Pieniądze, sława, rozgrywki. Przez swoje lekkie podejście do życia zawsze trafia na pierwsze strony gazet i nie są to pochlebne artykuły.
W przypływie złości popełnia kolejny błąd, a jego kariera wisi na włosku. Żeby ratować dobre imię wpada z przyjacielem na iście szatański plan, w którym uwzględniają Ole, córkę znanego chirurga.
Czy Igor wyjdzie na prostą? Bardzo tego chce...tylko nie spodziewa się, że nic nie pójdzie tak jakby planował, a w jego życiu pojawi się w końcu upragniona trójka.

Jesteś moją trójka to jedna z bardziej komfortowych książek, które miałam okazję ostatnio czytać.
Nina Kaczmarczyk bardzo mocno postarała się, aby książka trafiła w każde serce. Fabuła jest tak wartościowa i magicznie piękna, że ciężko się od niej oderwać. Bohaterów pomimo wad nie da się nie pokochać. Świetnie wykreowani, pokazani z każdej strony i tej złej, i tej dobrej. Dla mnie trafiony w punkt przekaz o tym, że pieniądze szczęścia nie dają, a bardzo często wprowadzają w życie chaos.
Przy tych dobrych momentach czytelnik nie jest w stanie przestać się uśmiechać, w mniej miłych łzy stają w oczach. Paleta emocji, którą tu dostałam zostanie w moim sercu na długo.
Ale....droga Autorko nie kończymy w takim momencie! Czytając ostatnie zdanie byłam zła! Bo chce więcej już teraz ❤️
Książkę oczywiście polecam. Jest cudowna! Przepełniona mądrościami z życia codziennego i trudami, z którymi musi mierzyć się człowiek nawet ten, któremu wbrew pozorom nic nie brakuje.


  Kamila Peplińska  (18.04.2024)
Nina Kaczmarczyk w swojej powieści "Jesteś moją Trójką" zaprasza czytelników do fascynującego świata romansu, w którym główny bohater, Igor Olechowski, staje się nie tylko ikoną popularności, ale także bohaterem pełnym kontrastów. Przez staranne kreowanie postaci oraz wnikliwe analizowanie ich relacji, autorka pozwala czytelnikom zagłębić się w emocjonalny labirynt bohaterów, gdzie każda decyzja prowadzi do nieprzewidywalnych konsekwencji. Kaczmarczyk mistrzowsko balansuje między romantycznymi wątkami a intrygą, dostarczając czytelnikom nie tylko emocjonalnych wzruszeń, ale także inteligentnych dialogów i niespodziewanych zwrotów akcji. Choć wątki fabularne czasem mogą wydawać się przewidywalne, to jednak autorka zaskakuje czytelnika oryginalnymi pomysłami i subtelnymi spostrzeżeniami na temat ludzkiej natury. "Jesteś moją Trójką" to nie tylko romans, ale również opowieść o poszukiwaniu drugich szans, odkrywaniu własnej tożsamości i przełamywaniu własnych ograniczeń. Dla miłośników literatury obyczajowej i romansów ta powieść stanowi niezapomniane doświadczenie czytelnicze, które pozostaje w pamięci na długo po jej przeczytaniu.

Dodaj własną recenzję
Darmowy transport przy zamówieniu co najmniej 2 książek!
Liczba:  
      Dodaj do koszyka
Zakupy w Zaczytani.pl są bezpieczne.
Ci, którzy kupili tę książkę, kupili również:
Nie nasza godzina — Ewelina Dobosz Nie nasza godzina — Ewelina Dobosz
Czy każda miłość zasługuje na to, by dać jej szansę?

Laura żyje w dwóch światach. Pierwszym jest szkoła prywatna, w której jako nauczycielka rozwija swoją...