Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Literatura kobieca -> Jagoda — Anna Kasiuk
Jagoda — Anna Kasiuk

Jagoda

Cena: 34,00 zł 28,90 zł
Nakład wyczerpany
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

„Jagoda” to trzecia odsłona sagi Anny Kasiuk zatytułowanej Łowiska. Majka, zamieszkała w starym domu nad jeziorem, z ogromnym zapałem prowadzi poradnię psychologiczną, a jej działalność cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród mieszkańców Szczytna. Wszystko wskazywać by mogło na szczęśliwe zakończenie tej niebanalnej historii, jaką zafundowało jej życie. Ale tak nie jest... Pod tym pozornym szczęściem kryją się dramaty, jakim młoda pani psycholog musi w dalszym ciągu stawiać czoło. Paweł zapadł w śpiączkę i przebywa w olsztyńskim szpitalu, podczas gdy jedynym pocieszycielem Majki pozostaje jego brat Robert. Pewnego dnia Majka odkrywa, że jest w ciąży. Nie ma jednak pewności, który z braci jest ojcem jej dziecka. Nie wie także czegoś o wiele ważniejszego, co usilnie starał się przed nią ukryć starszy z nich. W obliczu klątwy pojawienie się na świecie nowego potomka powoduje konieczność podjęcia kolejnych dramatycznych decyzji, bowiem krążąca wciąż po Łowiskach topielica Matylda zamierza zrezygnować z własnych tęsknot i pragnień.

Ten powrót na tajemnicze Łowiska będzie dla was niezapomnianym przeżyciem. Miłość, namiętność, tęsknota zawładną waszymi umysłami na zmianę z dreszczem emocji, groźbą klątwy i wszystkim tym, co budzi niepokój i nieludzki wręcz strach. Anna Kasiuk umiejętnie konstruuje fabułę, wciągając w opowieść o miłości silniejszej od śmierci, wciąż balansując na granicy gatunków, co sprawia, że „Jagoda” jest jeszcze bardziej intrygująca i wciągająca. Polecam.

Agnieszka Lingas-Łoniewska
pisarka

Anna Kasiuk urodziła się i mieszka pod Warszawą. Na co dzień planistka w międzynarodowym koncernie. Swoją przygodę z pisarstwem rozpoczęła w 2014 roku, debiutując powieścią Piąte ‒ nie zabijaj, która zajęła III miejsce w konkursie czasopisma „Fanbook” na najlepszą książkę.
Autorka bloga „Świat równoległy”, gdzie zamieszcza swoje opowiadania, recenzje oraz relacje ze spotkań z autorami. Dotąd na rynku ukazały się trzy jej powieści:
Piąte ‒ nie zabijaj, 2014
Lewy brzeg, 2015
Mroki Łowisk, 2016

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Literatura kobieca
  • Wydawca: Novae Res, 2017
  • Format: 130x210mm, oprawa miękka ze skrzydełkami
  • Wydanie: Pierwsze
  • Liczba stron: 360
  • ISBN: 978-83-8083-401-9

Recenzje czytelników

Średnia ocena: 
 z 1 recenzji.Dodaj własną recenzję

  Elżbieta Noga  (23.06.2017)
"Jagoda" jest ostatnią częścią sagi opisującej nieco magiczne, nieco tajemnicze i nieco tragiczne losy mieszkańców Łowisk. Niestety sięgnęłam po tę książkę, nie zdając sobie sprawy, że to kolejny tom cyklu i... żałuję! W tym tomie wiele się kończy i wyjaśnia. Nie miałam okazji poznać całej historii i przede wszystkim towarzyszyć bohaterom w odkrywaniu kolejnych elementów tajemnicy, historii sprzed lat, która odciska tak ogromne piętno na współczesnych.
Mimo to lekturę wspominam bardzo przyjemnie. Autorce udało się stworzyć świat magiczny, tajemniczy, nieco okrutny. Umieściła go w przepięknej scenerii moich ukochanych Mazur - to także wielki plus! Poza tym historia jest bardzo wciągająca, choć ja, nie czytając wcześniejszych tomów, wiele musiałam się domyślać, czytać między wierszami, odkrywać całą historię z fragmentów nawiązujących do tego, co zdarzyło się wcześniej.
Lektura "Jagody" była moim pierwszym spotkaniem z autorką. Jestem jednak przekonana, że nie było to spotkanie ostatnie. Polecam, jednak zacznijcie od pierwszego tomu. A najlepiej kupcie od razu wszystkie!

Dodaj własną recenzję