Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Literatura erotyczna -> Gold — Natalia Mielczarek
Gold — Natalia Mielczarek

Gold

Cena: 34,99 zł 24,49 zł
Wysyłamy w 1-3 dni
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Czy odważysz się poznać świat, w którym seks nierozerwalnie łączy się z przemocą?

Czym tak naprawdę jest ból? Zagrożeniem, chorobą, a może… rozkoszą? Dla Natalii, znanej jako Pani Gold, ból to przepis na doskonale prosperujący biznes. Jako założycielka klubu BDSM wraz z siedmioma innymi kobietami o sadystycznych skłonnościach dostarcza mężczyznom mocnych wrażeń, jednocześnie walcząc z własnymi traumami. Reguła jest prosta: zero uczuć, maksimum adrenaliny. Wkrótce jednak w życie Pani Gold wkradają się komplikacje: oszałamiająco przystojny gangster Margo staje się dla niej kimś więcej, niż tylko kolejnym potencjalnym klientem... Czy wyrachowana kobieta będzie potrafiła zrzucić swoją złotą maskę i dać się porwać namiętności? I czy Margo jest tego wart?

Szczegóły

Recenzje czytelników

Średnia ocena: 
 z 6 recenzji.Dodaj własną recenzję

  Ewa Polińska  (23.10.2023)
"W objęciach tego mężczyzny, czułam się naprawdę bezpieczna, chodź wiedziałam, że to diabeł. (...) Niby zakłada maskę, bo jest delikatny w stosunku do mnie. Ale przecież ja też mam dwie twarze. Jak mogłam dopuścić do tego, ze zatraciłam się na dobre w dwóch osobach, które nie są mną?"

Czym dla was jest ból? Dla mnie to cierpienie, choroba, zagrożenie, rozpacz, a dla innych może być rozkoszą. Natalia, zwana jako Pani Gold znalazła swój sposób na życie. Ból który zadaje mężczyznom na życzenie, dostarcza im tym masę wrażeń. Wraz z siedmioma innymi kobietami, które zostały zranione odnalazły się w tym co robią. Nie ma tam uczuć, żadnych emocji za to są sadystyczne skłonności i adrenalina.

Autorka daje nam książkę, która już na samym początku czaruje śliczną oprawą graficzną. Jednak nie poprzestaje na tym, gdyż historia w środku jest ostra, brutalna, mocna, pełna wrażeń. Powiem szczerze, że początek mnie rozbawił i zaciekawił. Czyta się bardzo szybko. Już od pierwszej strony zabiera nas do świata gdzie króluje BDSM, odmiana seksu, która opiera się na relacji dominacja, uległość, związanie, dyscyplina. Mężczyźni lgną do tych kobiet jak muchy do miodu. Cóż to byłby za świat gdyby nie było żadnych komplikacji. Na drodze pań staje przystojny gangster Margo, który ma za zadanie odkryć gdzie się znajduje klub Pani Gold. Wszystko się komplikuje, gdy w grę wchodzą uczucia. Jeśli lubicie mocne wrażenia, to ten erotyk jest jak najbardziej dla was. Poznacie nie tylko kobiety zranione, lecz również mężczyznę pragnącego zemsty. Tylko czy ta zemsta jest warta każdego wystrzelonego pocisku? Sami się przekonacie jak sięgniecie po tę historię. Zakończenie, powiem szczerze, że nie spodziewałam się takiego. Myślałam, że to pójdzie w innym kierunku.


  Magdalena Toboła  (10.11.2023)
" Czy odważysz się poznać świat w którym seks nierozerwalnie łączy się z przemocą ? "

Natalia stworzyła historię w której ból łączy się z przyjemnością. Poznajemy kilka kobiet, gdzie każda z nich w jakimś stopniu została skrzywdzona przez faceta. Założenie klubu sadystek jest ich wspólnym pomysłem. Tam mogą założyć maski, oderwać się od rzeczywistości i dać upust swoim emocjom. Jak na taki biznes w końcu pojawią się problemy, bo jest ktoś kto koniecznie chce ten klub dla siebie. Poznajemy gangstera, którego zadaniem jest poznanie właścicielki. Nie wie on jednak ,że właścicielkę już zna i, że nie tylko on ma tajemnice które ukrywa.
Kochani !
Niebanalna fabuła, która jest powiewem świeżości na polskim rynku! Zawsze dostajemy facetów ,który są sadystyczni, dominujący albo psychiczni. Tutaj autorka zrobiła dokładnie wszystko na odwrót, co daje tej historii unikatowy urok. Sekrety, kłamstwa i manipulacje przeplatają się z pożądaniem i namiętnością, a namiętność zaś z bólem.
Nie znajdziesz tutaj cukierkowej miłości, a gwaracje mroku i zranionych ludzi.
Bo ,gdy człowiek zostanie skrzywdzony chociaż raz , pozostaje to w nim na zawsze. I tak właśnie jest tutaj! Spodziewaj się niespodziewanego ,bo w tej historii nic nie jest takiej jak powinno! Nic nie jest jasne, a zakończenie wbija dosłownie w fotel. Powiem wam szczerze ,że książkę czytałam w ostatnim czasie trzy razy i po złączeniu się styków w mojej głowie, domagam się kontynuacji tej historii! Zżyłam się z bohaterami i każde z nich na swój sposób zdobyło moje serce.
Na koniec pragnę dodać, że jest to debiut autorki i kompletnie nie odczuwa się tego podczas czytania! Widać, że Natalia włożyła bardzo dużo pracy w jej napisanie i wyszło jej to fenomenalnie!
Jeżeli nie boicie się prądu, bólu i mieszanki brutalności to jest to idealna książka dla was. Oderwie was od zwyczajnej rzeczywistości i wciągnie do świata w którym rządzą kobiety!
Książka dla osób powyżej osiemnastoletniego roku życia!

Raz jeszcze mocno DZIĘKUJĘ autorce ,że mogłam być w 1% częścią tego cuda!
Dziękuję również reszcie patronek i mam nadzieję , że to nie pierwszy nas wspólny patronat !


  Aneta Skupień  (2.03.2024)
Czym tak naprawdę jest ból? Zagrożeniem, chorobą, a może… rozkoszą? Dla Natalii, znanej jako Pani Gold, ból to przepis na doskonale prosperujący biznes. Jako założycielka klubu BDSM wraz z siedmioma innymi kobietami o sadystycznych skłonnościach dostarcza mężczyznom mocnych wrażeń, jednocześnie walcząc z własnymi traumami. Reguła jest prosta: zero uczuć, maksimum adrenaliny. Wkrótce jednak w życie Pani Gold wkradają się komplikacje: oszałamiająco przystojny gangster Margo staje się dla niej kimś więcej, niż tylko kolejnym potencjalnym klientem... Czy wyrachowana kobieta będzie potrafiła zrzucić swoją złotą maskę i dać się porwać namiętności? I czy Margo jest tego wart?

Czy lubicie mocne książki z elementami BDSM? Jak odpowiedź brzmi tak, to jest to idealna pozycja dla ciebie. Jest to także debiut i uważam, że bardzo udany. Fajny pomysł na fabułę, akcja, która nie jest męcząca, nachala , która płynnie szybko i bardzo ciekawie. Ja lubię mocne klimaty i czytając opis miałam wysokie oczekiwania co do niej. Autorka os pierwszej strony pobudza wyobraźnię a zakończenie mocno zaskakuje. Książka zawiera sceny ,które absolutnie nie są dla każdego. Ja jako weteranka mocnych książek byłam pod wrażeniem i szokiem. Mamy tu też doczynienia z bardzo silna główna bohaterka,którą Nie sofnie się przed niczym.

Czy wyczytałam coś pomiędzy wierszami ? Oczywiście. W tej historii możemy dostrzec, że ogromną chęć zemsty może przyćmic trzeźwe myślenie, a miłość mimo wszystko jest dla każdego, bo każdy w głębi serce pragnie być kochany.


  Kamila Peplińska  (23.11.2023)
Siedem kobiet, które w życiu nie miały łatwo decydują się na założenie sadystycznego klubu. Dzięki temu miejscu mają zapomnieć o traumach z przeszłości. Reguła jest tylko jedna, zero uczuć, maksimum adrenaliny.
W tym klubie to one rządzą, sprawiając ból mężczyznom. Jedno jest pewne panom się to bardzo podoba, bo często wracają na kolejne spotkania.
Nie zawsze wszystko układa się po ich myśli, a skłonności sadystyczne odbijają piętno na ich klubie. Kobiety natomiast mają wszystko dopracowane do perfekcji tak, aby mieć wyjście z każdej sytuacji. Klub przynosi same korzyści i jak to z życiu bywa, ktoś czyha, aby go przejąć.

Na horyzoncie pojawi się przystojny Margo, który mocno namiesza w życiu Natalii i odrobinę rozpali jej złamane, skrzywdzone serce.

Kim jest Margo i co ukrywa❓️

Jak potoczy się ich relacja❓️

Cudowna oprawa graficzna sprawiła, że za wszelką cenę musiałam przeczytać tę książkę. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że zabrakło mi tutaj troszkę więcej sadystycznych klimatów, na które tak naprawdę czekałam. Nie ukrywam nie jest to zły debiut literacki, ale nie do końca został wykorzystany tutaj potencjał. Niektóre wątki zdecydowanie powinny zostać rozwinięte.
Pomimo to przez książkę się płynie i czyta jednym tchem, a emocje, które mi w niej towarzyszyły sprawiły, że musiałam ją prędko przeczytać. Do samego końca nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy i zakończenia, przez które do teraz zbieram szczękę z podłogi.
Z całego serducha gratuluję wyjątkowego i odważnego debiutu.


  Aleksandra Boroń  (8.12.2023)
Powiem wam szczerze, iż jest to moje pierwsze spotkanie z książką napisaną, aż tak mocnym językiem. Nie mogę pochwalić ani również skrytykować. Fabuła książki w całokształcie mi się podobała. Autorka porusza trudne tematy. Na pewno książka jest poświęcona czytelnikom +18 i osobą, które lubią mocne wrażenia. Były momenty, gdzie podobała mi się i to bardzo, ale również takie, które były dla mnie zbyt mocne. Myślę, że osoby, które lubią książki z taką tematyką będą zadowolone.


  Anna Kaczor  (4.01.2024)
Są zdarzenia, które nas zmieniają, które doprowadzają do zmian w naszym życiu, do potrzeby odreagowania, a nawet dania nauczki innym (i to nie tylko tym, co ją skrzywdzili). Tak powstał pomysł, a później jego realizacja. Tak narodziła się pani Gold oraz klub o tej samej nazwie. To miejsce, gdzie ona wraz z siedmioma innymi kobietami dają mężczyzną rozkosz poprzez sprawianie bólu. Nikt tak naprawdę nie wie, gdzie jest jego siedziba, a także kto jest jego właścicielem. Wszystko jest doskonale zorganizowane, wszystko owiane jest tajemnicą.
Pewnego dnia w życiu prywatnym Natalii pojawia się pewien mężczyzna. Niedługo później okazuje się, że jest on także nowym klientem, na dodatek chodzą słuchy, że ktoś chce odkryć, gdzie jest siedziba kluby oraz kim jest tajemnicza pani Gold. Kim jest tajemniczy mężczyzna? Co tak naprawdę od niej chce? Czy ma jakiś związek z plotkami, jakie do niej doszły? Jak potoczy się ich znajomość?

Zacznę od tego, że to zdecydowanie nie jest książka dla każdego. Sięgając po nią, trzeba wziąć pod uwagę, że jest tu dużo BDSM i to w mocniejszej wersji. Ja decydują się na jej przeczytanie, doskonale sobie z tego zdawałam sprawę i dokładnie tego oczekiwała, co dostałam.
Książka jest debiutem, moim zdaniem zdecydowanie udanym. Autorka pobudziła moją wyobraźnię, nie miałam najmniejszego problemu, z wyobrażeniem sobie tego, o czym czytałam, a zakończenie mocno mnie zaskoczyło.

Główną bohaterką jest Natalia. Według mnie jest kobietą silną i to bardzo, wie, czego chce i nie zawaha się, aby po to sięgnąć, nie brakuje jej odwagi, determinacji. Osobiście ją polubiłam.

„Gold” to książka, z którą spędziłam ciekawy czas, mnie się podobała i polecam każdemu, kto lubi mocne książki, w których znajdziemy BDSM.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Dodaj własną recenzję
Darmowy transport przy zamówieniu co najmniej 2 książek!
Liczba:  
      Dodaj do koszyka
Zakupy w Zaczytani.pl są bezpieczne.
Ci, którzy kupili tę książkę, kupili również:
Walka zmysłów — Victoria Black Walka zmysłów — Victoria Black
Zasada jest jedna – żadnego seksu z fighterami Kincaida

Leona Torres, pewna siebie i niezależna kobieta, odnalazła w świecie nielegalnych walk dom, któreg...