Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Dramat -> Dotyk — Gabriella Głaza
Dotyk — Gabriella Głaza

Dotyk

Cena: 22,90 zł 19,47 zł
Nakład wyczerpany
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Mel jak każda dziewczyna w jej wieku przygotowuje się do matury. Jednak w ciągu 27 minut całe jej życie zamienia się w ruinę. Coraz trudniejsze staje się odnalezienie siebie pośród koszmarów smutku i bólu, jaki ją otacza.

Jedna chwila, czterech mężczyzn, brutalny gwałt. Czy będzie potrafiła odnaleźć właściwą drogę wśród ogarniającej ją ciemności? Jakie role odegrają w tym Nived i Ian? Kto okaże się wrogiem, a kto przyjacielem?

Nie mogła zrozumieć, czemu akurat ona. Była chrześcijanką, kochała całym sercem Jezusa, przestrzegała dekalogu. Pomagała rodzicom, tłumaczyła koleżankom matematykę. Była otwarta na innych. Co złego zrobiła? To stało się dlatego, że była miła? Uprzejma? Sumiennie odrabiała prace domowe? Chodziła do kościoła? Poczuła się zbyt pewnie?
Ostry ból przeszył głowę Mel, jednak nie przestała się torturować. Przynosiło to cierpienie, ale i ulgę. Chciała zapomnieć raz na zawsze.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Dramat
  • Wydawca: Novae Res, 2012
  • Format: 121x195mm, oprawa miękka
  • Wydanie: Pierwsze
  • Liczba stron: 116
  • ISBN: 978-83-7722-397-0

Recenzje czytelników

Średnia ocena: 
 z 7 recenzji.Dodaj własną recenzję

  Monika Andrasik  (16.05.2012)
Książka mi się bardzo podobała. Polecam!!


  Paulina Cudowna  (30.05.2012)
Przeczytałam i bardzo polecam !
Świetna !


  Aleksandra Witek  (28.07.2012)
coś pięknego przypomina mi troch moja historie. Ja pisze wiersze, gdy mam doła lub ogarnia mnie strach , pomaga mi to dużo po upadku sie podnoszę , lecz warto żyć bo życie jest jedno .Jestem pod wrażeniem książki coś pięknego .


  Dominika Konderko  (11.10.2012)
Genialna. Tyle łez jeszcze na żadnej książce nie wylałam, mimo że dramaty uwielbiam. Noc poświęcona wielokrotnemu przeczytaniu i fascynowaniu się każdą chwilą. Bardzo polecam!


  Paulina Kosiorek  (1.12.2012)
Książka jest piękna, wzruszająca, zaskakująca, poruszająca i uderzająco realistyczna - brak mi słów na wyrażenie tego, jak bardzo zachwycona jestem "Dotykiem". Czytałam różne rzeczy, ale tyle łez co nad tą książką nie wylałam jeszcze nad NICZYM! Gratulacje dla autorki za genialne wyczucie, jak napisać coś wzruszającego i jednocześnie ani nie naiwnego, ani nie przesłodzonego. Trzymam kciuki i czekam na następną książkę, też znajdzie się na mojej półce. Polecam i pozdrawiam :)


  Piotr Kwiatkowski  (28.06.2013)
Książka jest bardzo ciekawa opisująca jak można komuś w parę chwil zmarnować i namierzać w życiu gdy pozbieranie się do całości daje wiele problemów w psychice i jak w przypadku bohaterki zamknięcie się na otoczenie i męczenie się z problemami jakie je napotkały. Lecz są jeszcze takie osoby które zauważą to i podadzą pomocna dłoń jak i również dowiadujemy się kto jest naszym prawdziwym przyjacielem. Polecam jest godna poświęcenia jej czasu


  Dorota Lewkowicz  (24.09.2012)
Przeczytałam tę książkę bardzo szybko i z wielkim zainteresowaniem. Ten debiut dotyka poważnych tematów, za co należy się autorce szacunek. Jednak styl pisarski pozostawia jeszcze sporo do życzenia, trzeba nad nim popracować. A z konkretnych uwag, to moim zdaniem książka zyskałaby na tym, aby umieścić ją w konkretnych realiach - fabuła ślizga się pomiędzy Polską a "Zachodem" - bohaterowie mają angielskie imiona, ale zdają maturę. Uważam, że gdyby wszystko działo się w naszym kraju, to powieść zyskała by na wiarygodności nie tracąc jednocześnie wrażenia, że taka historia mogłaby zdarzyć każdej dziewczynie. Ale po następną książkę autorki sięgnę z dużą chęcią ;)

Dodaj własną recenzję