Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Literatura erotyczna -> Czytając seks — Katarzyna Wyszyńska
Czytając seks — Katarzyna Wyszyńska

Czytając seks

Cena: 39,99 zł 27,99 zł
Nakład wyczerpany
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Daj się ponieść pożądaniu dzięki… słowom

Czy dziś, mimo wielu zmian kulturowych i obyczajowych, potrafimy otwarcie rozmawiać o seksie? Czy jesteśmy w stanie bez skrępowania opisać swoje fantazje erotyczne? Ten zbiór odważnych i nietuzinkowych opowiadań pobudza wyobraźnię, sprawiając, że chce się o seksie nie tylko czytać i mówić, ale też… wcielać w życie ekscytujące pomysły! Przelotne romanse, przygody sado-maso, trójkąty, szybkie numerki – oto pikantne historie, które pomagają otworzyć się na zupełnie nowe sposoby zaspokojenia pożądania. Przeczytaj i przekonaj się, że słowa mają równie zmysłową moc jak dotyk!

W środku nocy, gdy przewracał się na drugi bok, na chwilę otworzył oczy. Przestraszony zobaczył stojącą nad nim nagą Olgę, która przypatrywała się mu w milczeniu. Próbował się podnieść, ale czuł, jakby miał na sobie ogromny ciężar. Jak długo tu stała? – zastanawiał się trochę przerażony. Patrzył na nią oniemiały, nie mógł wykrztusić słowa. Piękne alabastrowe ciało Olgi oświetlał księżyc w pełni, co w tym połączeniu wyglądało dość upiornie. Jej idealne piersi i rude włosy spływające na ramiona przywołały widok jak z portretu Botticellego Narodziny Wenus.

Katarzyna Wyszyńska
Fanka abstrakcyjnego humoru. Pasjonatka kawy, właścicielka dwóch kundelków. Prowadzi proste, aczkolwiek nienudne życie. Szalone pomysły i trudne projekty to jej specjalność. Lubi odkrywać nowe i zbierać doświadczenia z różnych dziedzin.

Od 2021 roku prowadzi blog: www.czytajseks.pl.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Literatura erotyczna
  • Wydawca: Novae Res, 2022
  • Format: 130x210, skrzydełka
  • Wydanie: pierwsze
  • Liczba stron: 300
  • ISBN: 978-83-8219-848-5

Recenzje czytelników

Średnia ocena: 
 z 4 recenzji.Dodaj własną recenzję

  Niegrzeczne literki  (19.05.2022)
Prokreacja jest główną metodą przedłużenia gatunku. Ludzie jako jedne z istot, które odczuwają spełnienie podczas stosunku, od pokoleń starają się urozmaicać swoje życie seksualne.
Jednak w wielu kręgach seks jest wciąż tematem tabu.
Przez zbiorowe milczenie i wstyd, z jakim wiąże się wymówienie słów związanych z uniesieniami erotycznymi, ludzie przybierają maski pruderyjności, ukazując swe oblicze jedynie za zamkniętymi drzwiami.

Ciekawi mnie, jak to jest u Was. Czy seks jest tematem tabu? Czy jesteście w stanie z partnerem porozmawiać o wszystkich pragnieniach?

Katarzyna Wyszyńska postanowiła przełamać milczenie i przychodzi do nas z zbiorem opowiadań, które we wrażliwszych osobistościach z pewnością wywołają rumieniec na twarzy. Pozbawiając się hamulców, stworzyła dzieło, w którym zebrała zbliżenia z wyobraźni wielu zwykłych ludzi.

W książce tej poznamy losy bohaterów, którzy w przeciągu kilku dni doświadczą erotycznego raju, o jakim nawet nie marzyli.

Choć rozum ludzki jest niepojęty, a nasze pragnienia głęboko ukryte, to autorka stanęła na głowie, aby każdy znalazł coś dla siebie. Różnorodność seksualna w tym przypadku ma szeroko otwarte ramiona, dzięki czemu będziemy mieli możliwość przeczytać o BDSM, trójkątach różnej konfiguracji, seksie w miejscach publicznych, jak i uniesieniom ze zjawiskami nadprzyrodzonymi.

Dzięki krótkim i rzeczowym opowiadaniom, żadne z nich nie ciągnie się, wprowadzając nas w nudę. Opisy zostały ułożone w miarę możliwości jak najzwięźlej, pozostawiając miejsce erotycznej stronie literatury.

Muszę jeszcze nadmienić, że okładka skradła mi serce. Wbrew zawierającej treści, nie jest wulgarna, a jej delikatność i skromne logo, nie zgorszą umysłów delikatnym widzom ;)

Bardzo dziękuję @wydawnictwo_novaeres za egzemplarz recenzencki i gratuluję autorce Katarzynie Wyszyńskiej odwagi do napisania tak kontrowersyjnego dzieła :)

#novaeres #czytającseks #opowiadaniaerotyczne #niegrzecznaantologia #książka #współpraca #katarzynawyszyńska #zaczytani #wydawnictwonovaeres


  Anna Kaczor  (6.06.2022)
Seks często jest tematem tabu, nie dla mnie. Bardzo lubię niegrzeczne książki, co na pewno już zauważyliście. Dlatego z dużą ciekawością podeszłam do tej pozycji. Jak wrażenia? Dość pozytywne, choć na pewno nie jest to książka dla każdego.


Znajdziemy w niej wiele niezbyt długich opowiadań, bardzo gorących, przesyconych namiętnością. Każde jest inne, każde na swój sposób ciekawe, chociaż nie liczcie ta historie z morałami, bo tego tu nie znajdziemy. Czyta się je dość szybko, jednak raczej nie zostaną w pamięci na długi czas.


Mnie ogólnie książka się podobała i uważam, że zaciekawi wszystkie osoby lubiące czytać gorące, pełne namiętności, a jednocześnie dość krótkie historie.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA


  Małgosia Brzeska  (4.05.2022)
Spodziewałam się ciekawego poradnika, miałam nadzieję, że dowiem się czegoś nowego na temat seksu. Ale cóż, moje nadzieje były płonne. Nic odkrywczego autorka nie zaprezentowała, tylko utarte schematy i podejście do spraw łóżkowych.
Czytając seks to zbiór kilkunastu opowiadań o tematyce erotycznej. Opowiadania są różne, jedne dłuższe, drugie krótsze, jedne bardziej ciekawe, inne mniej. Nawet przejawia się tematyka fantasy. Każde zawiera jakąś otoczkę fabularną. Bohaterowie są wyidealizowani, piękni i wysportowani. W życiu nie zawsze tak jest, że wszystko jest takie idealne i cudowne. Mamy seks w różnych wydaniach: tradycyjny, homoseksualny, nietypowe trójkąty, bdsm, cyberseks. Bohaterowie wszędzie, gdzie tylko jest możliwe dają upust uciechom, w pracy, na wakacjach, z obcymi, ze zwierzętami. Tyle miejsc, ile podpowiada nam wyobraźnia.
Dla mnie wszystkie opowiadania są schematyczne, napisane według założonego wzoru. Autorka w każdym opowiadaniu przedstawia określoną fabułę, pojawiają się bohaterowie, jednak całą swoją uwagę skupia na ekscesach seksualnych, mnie lub bardziej wyuzdanych czy chwilami niesmacznych. Opisywane pozycje seksualne są mało ciekawe, powtarzają się, nie ma czegoś, co sprawia, że wyobraźnia zaczyna się budzić ze snu zimowego. Sam opisów aktów seksualnych spłycony, prosty, zwyczajny, pozbawiony większych emocji i wrażeń. Odnosiłam wrażenie, że w każdym opowiadaniu ma się pojawić akt seksualny, jednak jego jakość nie ma już znaczenia, wystarczy sam fakt, że jest. Czytałam wiele historii z wątkiem seksualnym w tle, w których opisy były tak fantastyczne i wielobarwne, że wypieki nie opuszczały policzków. W tym przypadku zabrakło przysłowiowej „kropki na i”, stylowego wykończenia i oszlifowania fabuły. Przed autorką jeszcze wiele pracy, musi pozwolić, aby wyobraźnia się rozhuśtała, puścić wodze własnych fantazji i przelać wrażenia na papier.
Przy lekturze tych opowiadań miałam dziwne odczucia, czułam niesmak i znudzenie. Pozbawiono mnie emocji i wrażeń. Wystarczyło przeczytać jedno opowiadanie, seks i cała otoczka wokół niego w każdym były prawie identyczna. Czy można być zachwyconym czymś, co nudzi, co się powtarza?
Nie można powiedzieć, że Czytając seks to pozycja edukacyjna, na jaką jednak miałam nadzieję. To fabularne opowieści, w których bohaterowie zabawiają się seksem, czyli nic nowego i odkrywczego. Lekturę czyta się szybko i szybko się ją zapomina. Nic nie zostaje w pamięci, trudno znaleźć punkt zaczepienia, który sprawiłby, że utkwi w nas na dłużej.
Ale jak ktoś ma ochotę na wiosenne igraszki, to może warto zaryzykować?


  Królewskie Recenzje  (2.11.2022)
Czasami mam wrażenie, że pomimo wielu zmian kulturowych i obyczajowych, seks jest tematem tabu. Nie potrafimy o nim swobodnie i otwarcie rozmawiać. Ba, nawet nazwy części intymnych ciała wypowiadamy ze wstydem, chociaż są tak nieodłącznymi i niezbędnymi częściami ludzkiego ciała jak ręka czy noga. Ale dziś nie o tym...
Czy potrafimy bez skrępowania opisać swoje fantazje erotyczne? Czytając seks to zbiór wielu krótkich opowiadań o niczym innym tylko o seksie. Trójkąty, przelotne romanse, BDSM czy szybkie numerki. Tu jest chyba wszystko... Te krótkie historie mają na celu rozpalenie zmysłów czytelnika. Ja przeczytałam ich kilka i... się nudziłam. Były za krótkie, żadnej fabuły, nie miałam szansy na lepsze poznanie bohaterów. O wiele więcej wnoszą romanse czy erotyki, bo zdarza się, że poruszają jakieś problemy, w tych wyjątkowych to ważne problemy. A tutaj nie było nic.

Dodaj własną recenzję