Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Literatura kobieca -> Wymarzone — Justyna Piec-Głogowska
Wymarzone — Justyna Piec-Głogowska

Wymarzone

Cena: 39,99 zł 34,00 zł
Wkrótce w sprzedaży
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Marzenie o dziecku uskrzydla, ale może mieć też destrukcyjną moc

Presja, wielkie nadzieje i ciągłe zawody naznaczają życie, emocje i małżeństwo Karoliny i Adama. Po wielu nieudanych próbach zajścia w ciążę, młoda kobieta przestaje wierzyć w to, że kiedykolwiek zostanie matką. Swoje smutki topi w alkoholu, a narastającą frustrację wyładowuje na mężu. Ten z kolei coraz częściej spogląda pożądliwie w stronę Ady, atrakcyjnej koleżanki z pracy. Jedna nierozsądna decyzja i kilka zbiegów okoliczności sprawiają, że Karolina i Adam zaczynają gubić się we własnych emocjach…

Wymarzone to nie tylko poruszająca historia o miłości i pragnieniu dziecka, ale także terapeutyczna lekcja dla małżeństw, niosąca nadzieję, że nad tym, co dobre, zawsze czuwa siła wyższa.

Odwróciła się do mnie plecami i wiedziałem, że nie chce ze mną rozmawiać. Z jednej strony byłem wściekły, a z drugiej było mi jej żal. Miałem ochotę ją przytulić, ale rozsądek podpowiadał, że potrzebuje być sama i nie chce moich czułości. Kręciłem się z boku na bok i nie mogłem zasnąć. Zastanawiałem się, w którym miejscu popełniłem błąd, że własna żona nie chce być ze mną szczera…

Justyna Piec-Głogowska
Absolwentka pielęgniarstwa pracująca w zawodzie. Żona inżyniera i mama Fabiana. Indywidualistka i romantyczka. Jej utwory publikowano w zbiorach „Księga bajek najnowszych” oraz „Poezji naszych dni”. W 2022 roku ukazała się jej debiutancka powieść pt. „Skomplikowana”.
Pasjonuje się medycyną, psychologią i sportem – w szczególności bieganiem i piłką nożną. Wolne chwile spędza przy dźwiękach dobrej muzyki lub z książką w dłoni. Prowadzi instagramowy profil poświęcony literaturze:
instagram.com/zaczytanazapisana_j_glogowska

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Literatura kobieca
  • Wydawca: Novae Res, 2022
  • Format: 130x210, skrzydełka
  • Wydanie: pierwsze
  • Liczba stron: 362
  • ISBN: 978-83-8313-155-9

Recenzje czytelników

Nie można recenzować zapowiedzi. Chętnych do napisania recenzji zapraszamy po wprowadzeniu książki do sprzedaży.