Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> New adult -> Wybierz białego wilka — Zofia Turzyńska
Wybierz białego wilka — Zofia Turzyńska

Wybierz białego wilka

Cena: 49,99 zł 43,00 zł
Wkrótce w sprzedaży
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Zamiast nienawidzić, kochają. Czy zamiast umierać, będą mogli żyć?

Historia niby znana: dwa zwaśnione rody, pieniądze, władza i nienawiść, którą kolejne pokolenia wysysają z mlekiem swoich matek. A na tym tle zakazana miłość, doprowadzająca do tragedii…
Allenburg to nadmorskie miasto, które wciąż żyje dawną legendą. Życie toczy się tu w cieniu wielowiekowego konfliktu pomiędzy rodem Flisów, którzy sprawują w Allenburgu rządy, a niesamowicie bogatą i zadziorną familią Hallmanów. Sara i Cyprian poznają się przypadkowo w autobusie i od razu nawiązują nić porozumienia. Problemy zaczynają się, gdy odkrywają, że zamiast kochać, powinni się nienawidzić. Czy uda im się pokonać narastające przeciwności losu i intrygi najbliższych, które mają ich rozdzielić na dobre? Czy historia współczesnych Romea i Julii może zakończyć się szczęśliwie?


Wzruszająca, na wskroś mądra, inteligentnie zabawna i rozświetlająca mrok – taka jest historia Sary i Cypriana, których losy splatają się zupełnie niespodziewanie. „Wybierz białego wilka” to coś więcej niż książka, to piękna bajka Romea i Julii napisana na nowo, to opowieść o młodych ludziach stawiających czoła największym zagrożeniom – konwenansom, lękom, ograniczeniom. Wreszcie, to powieść, którą każdy powinien przeczytać, bez względu na wiek. Serdecznie polecam!
Magdalena Szponar

Zofia Turzyńska
Uczennica klasy humanistycznej X LO w Gdyni. Siostra trzech nietuzinkowych braci i mieszkanka małej kaszubskiej wioski położonej u podnóża Wieżycy. Dotąd pisała głównie do szuflady. Jest uzależniona od książek i czekolady, którą wielbi niczym rdzenni mieszkańcy Ameryki sprzed wieków. Miłośniczka twórczości Henryka Sienkiewicza. W czasie wakacji można ją spotkać na inscenizacjach średniowiecznych bitew i na polskich zamkach, których większość już widziała. Chciałaby złożyć wizytę we wszystkich zamkach Europy. Inspirację czerpie z drobnych szczegółów, pozornie zwyczajnych i nic nieznaczących. Do przypadkowo znalezionego zdjęcia jest w stanie napisać pięciusetstronicową powieść.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: New adult
  • Wydawca: Novae Res, 2022
  • Format: 130x210, skrzydełka
  • Wydanie: pierwsze
  • Liczba stron: 642
  • ISBN: 978-83-8313-011-8

Recenzje czytelników

Nie można recenzować zapowiedzi. Chętnych do napisania recenzji zapraszamy po wprowadzeniu książki do sprzedaży.