Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Sensacja -> Uwikłana — Daria Paulina Bączkiewicz
Uwikłana — Daria Paulina Bączkiewicz

Uwikłana

Cena: 37,99 zł 32,00 zł
Wkrótce w sprzedaży
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Nie ma już żadnej stałej w życiu, a pytanie o jutro okazuje się wielką i zarazem mrożącą krew w żyłach niewiadomą

Nowe miejsce i… tajemniczy mężczyzna. Maureen, młoda i ambitna dziewczyna, przeprowadza się do obcego kraju. Wkrótce odkrywa, że jej nowy współlokator wciąga ją w dziwną i niebezpieczną grę. Determinacja Maureen nie pozwala jej się wycofać, a chęć poznania prawdy o człowieku, na którego jest zdana, staje się ważniejsza niż jej własne bezpieczeństwo. I mimo że każdy dzień spędzony w jego towarzystwie wzbudza coraz większe obawy, dziewczyna bez wahania postanawia dowiedzieć się więcej na jego temat. Wkrótce okaże się, jak bardzo destrukcyjna może okazać się ta wiedza i że tajemnice skrywane przez mężczyznę na zawsze powinny pozostać nieujawnione…

Czułam się nieswojo. Zupełnie jak ktoś, kto bez własnej woli znalazł się w innym miejscu i czasie, niż by sobie tego życzył. Moje położenie było nawet gorsze. Znalazłam się w nowym miejscu, otoczona nieznajomymi ludźmi, którzy coś wiedzą, coś chcą zataić przede mną, czy nawet przed całym światem. W obawie przed kim? Przed czym? Jakie konsekwencje mogą ponieść lub co może mnie spotkać, kiedy jakieś informacje wypłyną z czyichś ust lub odkryję je sama? Czy to przez przypadek, czy na własną rękę. Jednego byłam pewna, mogłam odpowiadać tylko za siebie, nie zostawię tego bez odpowiedzi i będę drążyć, dopóki nie dokopię się do satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.

Daria Paulina Bączkiewicz
Poznanianka. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej, a także kulturoznawstwa na Uniwersytecie Szczecińskim. Ukończyła również Poznańską Szkołę Artystyczną ROE z tytułem: aktorka scen muzycznych. Swój warsztat kształciła pod okiem aktorów Teatru Polskiego w Poznaniu. Jej największą pasją jest aktorstwo, a marzenie rozwijania się w tym kierunku i działania artystyczne towarzyszyły jej już od najmłodszych lat. Jest entuzjastką poszerzania własnych horyzontów, łamania barier, stawiania sobie nowych wyzwań oraz samodoskonalenia się. Jak sama mówi: „Od zawsze było we mnie przekonanie i pewność, że kiedyś napiszę książkę. Konsekwentnie i uparcie realizowałam moje postanowienia, dlatego osiągnęłam swój cel”.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Sensacja
  • Wydawca: Novae Res, 2021
  • Format: 130x210, skrzydełka
  • Wydanie: Pierwsze
  • Liczba stron: 352
  • ISBN: 978-83-8219-486-9

Recenzje czytelników

Nie można recenzować zapowiedzi. Chętnych do napisania recenzji zapraszamy po wprowadzeniu książki do sprzedaży.