Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Literatura erotyczna -> Spowiedź. II tom serii Wodząc na pokuszenie — Gabriela L. Orione
Spowiedź. II tom serii Wodząc na pokuszenie — Gabriela L. Orione

Spowiedź. II tom serii Wodząc na pokuszenie

Cena: 36,99 zł 31,44 zł
Wysyłamy w 1-3 dni
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Nadszedł czas, by wyjawić wszystkie sekrety przeszłości…

Nie da się budować szczęśliwego związku, gdy od ukochanej osoby oddziela cię mur tajemnic i niedopowiedzeń. Simone zabiera więc Olivię na górski maraton biegowy, bo o bolesnej przeszłości opowiada się łatwiej, gdy nie trzeba patrzeć sobie w oczy.
Jego spowiedź to wejście do brutalnego świata mafii, której przedstawiciele pociągają za polityczne i gospodarcze sznurki w całych Włoszech. Osadzony w albańskim więzieniu Simone, wtedy jeszcze pod swoim dawnym nazwiskiem Arber Abedini, ma za zadanie wkupić się w łaski pochwyconego niedawno kalabryjskiego bossa, Antonia Matrangi.
Kiedy Arber staje się częścią gangsterskiego środowiska, bardzo szybko odkrywa, że ‘Ndrangheta to nie tylko bezlitosna organizacja, ale również stan umysłu. Zło wchodzi w krew i pozbawia kręgosłupa moralnego, a wyplątanie się z mafijnych macek często możliwe jest dopiero w momencie śmierci…


To nie jest lekka książka dla wielbicielek romansów. Autorka wprowadza nas w mroczny świat mafii, który poznajemy oczami Simone. Po zawirowaniach z pierwszej części serii „Wodząc na pokuszenie” Olivia poznaje historię swojego ukochanego. Czy ich uczucie przetrwa jego Spowiedź? To historia nietuzinkowa, mocna i niesamowicie wciągająca.
Gorąco polecam,
Katarzyna Bester

Spowiedź Simone, a w zasadzie Arbera, wciąga już od pierwszych stron. Nie sposób nie pałać sympatią do albańskiego policjanta, który podczas biegu po Górach Przeklętych odkrywa przed Olivią najmroczniejsze zakamarki swojej duszy. Autorka pozwala nam zajrzeć do fascynującego świata włoskiej mafii, który choć okrutny i niebezpieczny, jest na swój sposób hipnotyzujący.
Krystyna Mrugalska, @krysia_w_albanii

„Spowiedź" Gabrieli L. Orione długo nie pozwoli Wam o sobie zapomnieć! Z wypiekami na twarzy czekam na „Odkupienie” i ciąg dalszy tej intrygującej i niebanalnej historii. Musicie to przeczytać!
Patrycja Strzałkowska

Gabriela L. Orione
Urodziła się w Warszawie. Studiuje politykę oświatową na Uniwersytecie Warszawskim, na którym wcześniej ukończyła animację społeczno-kulturalną. Pracuje w branży transportowej. Od trzynastu lat jest szczęśliwą żoną, a razem z mężem wychowuje trójkę chłopców. Zdominowana męskim światem pisze o kobietach dla kobiet w taki sposób, by każda Czytelniczka odnalazła w głównej bohaterce część siebie.
Nierzadko inicjuje wydarzenia społeczne na terenach wiejskich, na które uciekła z centrum stolicy. Pasjonuje się stosunkami międzynarodowymi i zdrowym odżywianiem. Uwielbia kawę i wieczorny jogging.
Publikuje pod pseudonimem. W 2020 roku debiutowała bestsellerowym romansem mafijnym Grzech, który jest pierwszym tomem serii Wodząc na pokuszenie. W 2021 roku jej opowiadanie ukazało się w antologii walentynkowej Niegrzeczna Miłość, a w ręce czytelniczek trafiła powieść Any Border.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Literatura erotyczna
  • Wydawca: Novae Res, 2021
  • Format: 130x210, skrzydełka
  • Wydanie: pierwsze
  • Liczba stron: 292
  • ISBN: 978-83-8219-591-0

Recenzje czytelników

Średnia ocena: 
 z 10 recenzji.Dodaj własną recenzję

  Grzegorz Grzechuczyta  (9.12.2021)
Duża część społeczeństwa potrafi dla swoich partnerów zrobić wszystko, prześcigając się w pomysłach, jak zaskoczyć ukochanych. Natomiast prawdziwym wyczynem w obecnych czasach jest szczera rozmowa oraz wyznanie tego, co przydarzyło się nam w życiu. Niestety do tego ciężko jest znaleźć wielu odważnych, gdyż część woli błyszczeć czynami, a inni boją się konsekwencji tychże ukrywanych zdarzeń. Prawda zawsze wyjdzie na jaw, ale lepiej gdy od nas samych, wtedy to rozmówca otrzyma niekoloryzowaną rzeczywistość tamtych wydarzeń.

Zarys fabuły

W książce spotykamy Simone, który jest policjantem wmieszanym w bardzo niebezpieczną grę mafijno-policyjną. Stało się tak, ponieważ otrzymał zadanie wtopienia się w najbliższe otoczenie kalabryjskiego bossa, Antonia Matrangi, by dokładnie rozpracować jego organizację przestępczą. Całą prawdę o sobie zamierza wyznać podczas maratonu górskiego swej ukochanej Olivii, która nieświadoma jego prawdziwych motywów pomagała mu w różnych czynnościach. O czym opowie Simone? Jakie drastyczne sytuacje go spotkały? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? O tym w książce „Spowiedź” autorstwa Gabrieli L. Orione.

Człowieczeństwo

Autorka ukazała doskonały przykład, jak należy zachować się w ekstremalnych sytuacjach, by móc potem sobie spojrzeć w oczy stojąc przed lustrem i nie mieć żalu, że się czegoś nie zrobiło. Takim przykładem jest chęć pomocy i wymierzenie sprawiedliwości na gwałcicielach (strażnikach) więziennej psycholog, który to bestialski proceder nakrył przychodząc na spotkanie z nią. Prowadził wtedy już akcję podając się za więźnia, a mimo to ryzykując utratę jedynej szansy zbratania się z bossem, postanowił pomóc owej dziewczynie, która była jego kochanką. Taką postawą każdy powinien się wykazać bez względu na to, czy zna ofiarę, czy też nie, choćby jakieś inne sprawy, czy znajomości miałyby na tym ucierpieć. Każdy kto patrzy na czyjąś krzywdę i udaje, że nic się nie dzieje, jest równie bestialski, jak sam oprawca. Innym wartościowym przykładem jest tytułowa spowiedź mężczyzny ze swojego życia do swojej kobiety. W każdej relacji damsko-męskiej szczerość i prawda powinny być gruntem do budowania prawdziwego związku.

Odczucia

Książkę można czytać oddzielnie od poprzedniej części, gdyż jest tak napisana, że wszystko będzie dla nas zrozumiałe. Pozycja obfituje w niecodzienną akcję i nieprzewidywalne zdarzenia dzięki czemu jest niesamowicie wciągająca. Spokojnie można byłoby nakręcić na podstawie jej film, który zapewne przyciągnąłby niejednego widza. Autorka zalicza się do tej elity pisarek polskich, którzy fenomenalnie potrafią połączyć erotykę z sensacją nie bojąc się odważnych scen, bądź drastycznych zachowań. W żadnym wypadku nie można tejże pozycji klasyfikować jako normalny, dość często spotykany, zwykły romans mafijny, gdyż w przypadku takich książek mamy erotykę i uczucie, a mafia jest gdzieś w tle i to przeważnie występuje fragmentarycznie. Ta książka jest czymś lepszym, gdyż każdy wątek jest idealnie dopracowany i nie ma mowy tu o omijaniu jakichś zdarzeń. Całość daje niepowtarzalną historię po którą warto sięgnąć. Osobiście nie mogę doczekać się kontynuacji, którą zapowiada autorka, a już niedługo sięgnę po pierwszy tom tej serii.

Podsumowanie

Książkę czyta się dość płynnie i z dużym zaciekaniem dzięki wielu emocjom wywoływanym u czytelnika, a także pojawiających się chwilach zaskoczenia nagłym zwrotem akcji. Pozycja obfituje w sceny erotyczne, co zadowoli niejedną fankę erotyków. Okładka nawiązuje do poprzedniej części i przykuwa wzrok czytelnika. Na uznanie zasługuje fakt, iż autorka doskonale przygotowała się do pracy nad książką, a jest to widoczne w opisie Albanii zwłaszcza trasy maratonu w Górach Przeklętych. Gorąco polecam książkę wszystkim czytelnikom pragnącym zagłębić się w akcję niecodziennej, sensacyjnej historii osnutej tajemnicą z nutą pikanterii w tle.


  Barbara Dębska  (9.12.2021)


  Kasia historie_budzace_namietnosc  (14.12.2021)
”Jacy my, ludzie, potrafimy być skomplikowani i tyle twarzy potrafimy posiadać… Jak wiele robimy w naszym życiu, przybierając różne role...”

I taką role przybrał Simon. Bo gdy go poznałam w „Grzechu” był gangsterem, potem okazał się policjantem. Tylko nie dawało mi spokoju, co się za tym wszystkim kryję. Więc przyszedł czas na jego „Spowiedź”.

Olivia pragnie poznać prawdziwego mężczyznę, którego pokochała, a żeby to zrobić musi poznać jego przeszłość. Poznała już Simona teraz chcę poznać Arbera. Tylko nie wie co usłyszy i na pewno nie jest przygotowana na to co padnie z jego ust. Nie byłby sobą gdy nie zrobił tego na swój sposób. Więc wraz z nim i Olivią bierzemy udział w maratonie górskim i to nocą. Bo grzechy przeszłości najlepiej wyznaje się w mroku. Gdzie poznamy jego historię i prawdę. Czy ta spowiedź okaże się oczyszczająca? Bo na pewno będzie szokująca, brutalna i otwierająca oczy w jakim świecie żyją bohaterowie. Oli będzie wystawiona na ogromną próbę fizyczną i psychiczną, bo pozna jego życie z najdrobniejszymi szczegółami. Czy udźwignie ten ciężar?

„To nie był film z podstawionymi aktorami, to było jego życie. Cholernie paskudne, brutalne. Życie bez zasad, w które wszedł całym sobą.”

Czy wy go również udźwigniecie? Czy jesteście gotowi na tą „Spowiedź”?
Ja byłam, a teraz siedzę w szoku i się zastanawiam co to było?! Do tej pory nie mogę dojść do siebie i uwierzyć w to co czytałam. Gabriela L. Orione stworzyła kolejną powalającą historię pełną emocji i tak zawiłą, że nie mogłam się od niej oderwać. Czy można wejść w szeregi mafii i nie zatracić siebie? A co gdy gdzieś po drodze straci się cząstkę siebie? Wkraczamy w świat mafii włoskiej i albańskiej, akcji, władzy i pieniędzy, gdzie to oni dyktują warunki. I między tymi wszystkimi bolesnymi przeżyciami rodzi się uczucie. Tylko czy przetrwa? W niektórych momentach byłam przerażona, wstrzymywałam oddech i pękało mi serce. To nie jest miła i spokojna historia to brutalny, niebezpieczny, erotyczny pociąg który pędzi do celu a my razem z nim. W każdym przedziale czeka na nas nowa prawda i emocję, które powalają na kolana, ale i tak wstajemy i idziemy dalej bo wiemy, że na końcu czeka na nas coś dobrego. Coś co ukoi nasz ból, naszą duszę i rozpacz. Taką wyobraźnie jaką ma autorka to dar, a żeby jeszcze to przelać w taki sposób na papier to mistrzostwo! Jestem zachwycona i już nie mogę się doczekać kolejnego tomu.


  Dominika Pieniążek  (27.12.2021)
Książka autorstwa Gabrieli L. Orione „Spowiedź” jest drugą częścią serii „Wodząc na pokuszenie”. To opowieść o mężczyźnie, który będzie mógł zdjąć ciężar z pleców i opowiedzieć o swoich najmroczniejszych grzechach. Simone jest policjantem, któremu przyszło pracować pod przykrywką. Podczas jego pobytu na misji poznaje Olivię, z którą połączyło go niezwykłe uczucie. Kobieta, gdy dowiaduje się, iż mężczyzna nie jest gangsterem i nie współpracuje tak naprawdę z mafia żąda od niego wyjaśnień. Chcę poznać prawdziwe oblicze swojego ukochanego, nie tylko jako Simone za którego się podawał lecz także jako Arbera człowieka, którym był wcześniej. Mężczyzna ma sporo na sumieniu, dlatego postanawia zabrać Olivie na wycieczkę i wszystko jej wyjaśnić. Czy kobieta będzie w stanie tak samo patrzeć na Simone po tym co usłyszy? Jak bardzo przerażająca okaże się prawda?

Książkę „Spowiedź” z pewnością mogę zaliczyć do tych, o których istnieniu tak szybko nie zapomnę. Bez wątpienia nie jest to oklepany romans mafijny. W fabule występuje znacznie więcej wątków mafijnych, niż w książkach które czytałam do tej pory. Taki zabieg sprawił, że historia nabrała swojego wyjątkowego uroku.

Pomimo tego, iż jest to drugi tom to bez problemu jesteśmy w stanie przeczytać go oddzielnie bez znajomości pierwszej części, gdyż jest napisana w taki sposób, że wszystko dla czytelnika jest zrozumiałe.

Mogłoby się wydawać, że Simon po tym jak spędził mnóstwo czasu wśród złoczyńców stanie się jednym z nich, jednak nic bardziej mylnego. Pomimo sytuacji w jakiej się znajduje, ma on zamiar wymierzać sprawiedliwość na własną rękę. Autorka świetnie ukazała Simone jako osobę chcącą nieść pomoc. Widzimy to między innymi podczas sytuacji z więzienną pedagog czy też Angelą, której pomógł i wsparł po tym jak została ukarana za nieposłuszeństwo.

W tej historii spodobała mi się również ukazanie Simone jako mężczyzny, który chce mieć czystą kartkę i bez żadnych kłamstw zacząć relacje z Olivią. Bez wątpienia szczerość jest niezbędnym elementem związku bez, którego ciężko byłoby mu przetrwać. Dlatego bardzo się cieszę, że autorka wplotła ten wątek w opowieść.


„Spowiedź” jest to historia, dopracowana w każdym detalu. Albańska i włoska mafia, handel bronią, narkotykami czy też ludźmi to tylko namiastka tego co znajduje się w książce. Niemniej jednak, odczuwam lekki niedosyt po zakończeniu. Ja osobiście z czystym sercem polecam tę książkę każdemu kto jest fanem wielkich emocji oraz nieustającej akcji. Autorce należą się ogromne gratulacje za napisanie tego dzieła, a ja natomiast nie mogę się doczekać kolejnej części.


  Beata Moskwa  (7.01.2022)
Romans romansowi nierówny, dokładnie tak jak książka książce. I choć narzekam często na schematy czy powielone motywy to wciąż szukam lektury, która mnie zaskoczy oraz oczaruje. Tak trafiłam na twórczość Gabrieli L. Orione, która może szczególnie mnie nie zauroczyła przy pierwszym spotkaniu, ale jednak po odłożeniu jej wcześniejszej książki ("Any Broder") na półkę wciąż rozmyślałam o tym co się wydarzyło a to zawsze jest dla mnie dobrą wskazówką do poznawania pozostałych książek danego autora, w nadziei, że kolejne również wejdą do mojej głowy.

"Spowiedź" to drugi tom, więc jeśli nie poznaliście wcześniejszych losów bohaterów od razu odsyłam Was do początku. Tutaj jedno wydarzenie jest konsekwencją wcześniejszych decyzji bohaterów, więc bez pełnej znajomości fabuły nie odnajdziecie się w historii. A jest o czym czytać, szczególnie, że ten cykl wypada dużo ciekawiej niż wspomniany wcześniej "Any Broder". Dużo lepiej wypadła tutaj kreacja postaci a sama ich przygoda miała konkretne podłoże, więc mogę śmiało napisać, że całość prezentowała się naprawdę dobrze.

Simone oraz Olivię poznaliśmy już wcześniej, gdy ich burzliwa relacja dostarczyła czytelnikowi sporej porcji emocji. Wciąż jednak nie ujawnili swoich sekretów, które stoją pomiędzy nimi niczym mur nie do pokonania. Simone wydaje się mroczny i tajemniczy a to co skrywa w swoim sercu jest ogromną zagadką. Tym razem to jest jego opowieść, jego spowiedź, jego historia, która odkrywa wszystkie karty i wydaje się dużo lepsza niż sam początek przez bardzo dobrze podtrzymywany klimat.

Najmocniejszą stroną tej historii jest jej dynamika. Nieustannie coś się dzieje, akcja jest gęsta i przewrotna a same wydarzenia mocno nacechowane emocjonalnie dzięki czemu trudno oderwać się od lektury. Musicie wziąć jednak poprawkę ta to, że nie trzymamy w swoich rękach sensacji a romans mafijny z nutą erotycznej pikanterii co właściwie zajmuje znaczną część powieści. Nie jest to złe, jeśli ma się od samego początku świadomość tego co nas czeka, ponieważ autorka nie przebiera w półsłówkach i konkretnie opisuje wszystko co dzieje się w życiu bohaterów.

Dylogia Gabrieli L. Orione będzie gratką dla miłośniczek literatury rozpalającej zmysły. Autorka zręcznie manewruje emocjami, kreśli ciekawe sylwetki bohaterów i ładnie wypełnia fabułę szczegółami sprawiając, że historia staje się wiarygodna oraz wciągająca od pierwszych stron. Jestem miło zaskoczona tytułową spowiedzią głównego bohatera i jednocześnie otrzymałam nauczkę, by nigdy nie oceniać autora po zaledwie jednej jego książce. Innymi słowy serię Wodząc na pokuszenie wszystkim romantyczką - polecam.


  Anna Kaczor  (11.01.2022)
Simone zamierza zdradzić Olivii wszystko od samego początku. W tym celu zabiera ją na górską wyprawę, maraton biegowy, który będzie tak samo trudny, jak i jego opowieść. Wyznaje wszystko od momentu, kiedy jako policjant dostał zadanie rozpracowania mafii. Kobieta dowiaduje się, jak wyglądał początek, jak zdobył zaufanie samego bossa, jak to wszystko na niego wpłynęło, jak zmieniło.
Dla Olivii to będzie czas próby. Pozna sekrety, zdarzenia pełne brutalności. Czy zrozumie wyboru Simona? Czy nadal będzie chciała z nim być? Czy poradzi sobie z tym, o czym się dowiedziała?

Zacznę od tego, że książka jest tomem drugim i niestety nie miałam przyjemności czytania pierwszego. Nie przeszkadzało mi to ani trochę, śmiało można, obie książki czytać osobno lub w różnej kolejności. Książka to spowiedź Simona, bez ściemy, bez ukrywania, bez tajemnic. Mnie się podobała i to bardzo. Czytało się ją naprawdę szybko, a podczas czytania towarzyszyło mi wiele emocji.

Simone jest bohaterem ciekawym, dobrze wykreowanym. Pragnie zacząć wszystko z czystą kartką, odkryć wszystkie karty przed Olivią, opowiedzieć jej o najgorszych momentach. Moim zdaniem trzeba mieć odwagę, żeby się na coś takiego zdecydować.

„Spowiedź” to książka, która mnie zdecydowanie się podobała i z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - https://anka8661.blogspot.com/2022/01/wydawnictwo-novae-res-ksiazka-pt_11.html


  Paulina Kwiatkowska  (26.01.2022)
,,Spowiedź" to drugi tom serii ,,Wodząc na pokuszenie". Zaraz po ,,Grzechu" przedstawia losy Olivii i Simone.

Olivia razem ze swoją przyjaciółką Patrycją postanowiły postawić wszystko na jedną kartę i rozpocząć nowe życie za granicą. Teraz historia zaczyna się od tego, że ta pierwsza wybywa w podróż do kochanka, Simone, okłamując swojego adoratora Salvatore odnośnie celu wyjazdu. Kobieta chce dowiedzieć się czegoś więcej o Arberze Abedini, który pracując pod przykrywką wniknął w szeregi przestępców, by zwalczyć grupy przestępcze. Trafił do więzienia, gdzie ,,zaprzyjaźnia" się z Antonim Matrangą, przywódcą jednej z nich.

Tytułowa ,,Spowiedź" staje się nią w sensie dosłownym. Olivia żąda prawdy, a Simone postanawia jej ją wyznać. Rozdziały współczesne przeplatane są wspomnieniami z działań operacyjnych, strzelanin, przenikania do świata mafiozów. Szczególnie zabieg ten Gabriela L. Orione zastosowała w dalszej części książki. Jest to drugi tom serii, jednak można go czytać bez większego uszczerbku, nie znając ,,Grzechu". Nie pojawia się tutaj postać Patrycji, Salvatore jest wspomniany bardziej jako postać dalekoplanowa. Całość skupia się na wędrówce Olivii i Arbera.

Autorka w końcowej części wspomina, że doczekamy się trzeciego tomu, który będzie nosił tytuł ,,Odkupienie". Kto będzie go pragnął? Tego z pewnością dowiemy się już niebawem. Gabriela L. Orione stworzyła ciekawą przygodę i historię opartą o kryminalne wstawki, z którą bardzo przyjemnie spędziłam czas. Choć od premiery pierwszego tomu w sierpniu 2020 roku minęło trochę czasu, nie nastręczyło mi trudności, by na nowo odnaleźć się w lekturze. Gorąco polecam, jeśli tak jak ja lubicie niebanalne książki, z którymi niejedno popołudnie płynie szybciej.


  Aneta EroticBooksLover  (17.02.2022)
-/-PRZEDPREMIEROWA RECENZJA PATRONACKA-/-

„Budziło się we mnie poczucie, jakbyśmy faktycznie podążali w stronę końca. W stronę diabelskich wrót, które za chwilę się przed nami otworzą. Buchną żywym ogniem i pochłoną nas bezpowrotnie, w nicość, w stronę której biegliśmy.”

To wcale nie będzie łatwa spowiedź.

To spowiedź człowieka, który w imieniu prawa, przeszedł na drugą stronę, aby wypełnić misję, która miała ukrócić mafijne procedery i rozpracować, „nierozpracowalne”, a przenikniecie we włoskie struktury mafijne było jedynym choć śmiertelnie niebezpiecznym sposobem..

Zatracanie się w tym wszystkim kosztowało go to wiele, nawet jeśli po drodze utracił trochę człowieczeństwa, to przez cały czas starał się, aby pozostawiać za sobą jak najmniej ofiar, ale w tak brutalnym mafijnym świecie, gdzie władza, pieniądze i koneksje rządzą ponad prawem, to nie było, nie jest i nigdy nie będzie łatwe.

Ta historia nie jest łatwa i oczywista, ta historia niesie za sobą wiele złych, okrutnych i przerażających wspomnień, nie każdy potrafiłby wyjść z tego cało, nie każdy po tym wszystkim mógłby się pozbierać, ale Arber Abedini oficer albańskiej policji vel ale Simone Girasole „przyjaciel” i mafijnej głowy, alfons, stręczyciel, handlarz narkotykami, po prostu członek włoskiej mafijnej korporacji, chyba po prostu był do tego stworzony.

Jednak jak miał wyjaśnić kobiecie swojego życia, te wszystkie podejrzane sytuacje, niepokojące zdarzenia i bardzo niebezpieczne okoliczności, bolesne sytuacje, kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa, a może raczej ukrywanie prawdy w słusznej sprawie, no jak?

Był taki jeden sposób, zabrać ją wysoko w albańskie góry i podczas maratonu biegowego, wyspowiadać swoje grzechy i opowiedzieć jej wszystko, od samego początku tej historii…od śmierci jego najbliższych.

Czy ten bieg z Simonem, będzie dla Olivii tak trudny i wyboisty jak ten ich wspólny maraton?

Czy uda jej się „udźwignąć” te wszystkie rewelacje, które usłyszy od Simona?

Czy ta forma „oczyszczenia” będzie dla Simona drogą do szczęścia czy może zniszczy wszystko to jest między nimi?

Jedno jest pewne, ta spowiedź potrzebna jest im obojgu…

Niesamowita…

Mroczna…

Brutalna..

Bezwzględna…

Pikantna…

Pełna zaskakujących zwrotów akcji, niełatwych przeżyć i wzburzonych emocji, taka właśnie jest „Spowiedź” .

Simon zafascynował mnie od pierwszych stron tej książki, od pierwszych słów swojej spowiedź . Poznawałam jego mroczną historię, motywy przemiany w bezwzględnego gangstera, wyboistą drogę do celu i to wszystko bardzo przeżywałam wraz z Olivią, słuchającą jego, niełatwej i ciężkej spowiedzi.

Teraz czas na „Grzech” i dokładne poznanie początku historii niesamowitej relacji tej dwójki.

Gorąco polecam serię WODZĄC NA POKUSZENIE, i bez względu na to, od której części zaczniecie, przejdzie przez Was huragan wielu emocji, wzruszeń, bezradności, niemocy jak również buntu przeciwko bezprawiu, pod czujnym okiem prawa.


Pięknie dziękuję Autorce i Wydawnictwu, za możliwość objęcia Patronatem Medialnym „Spowiedzi” ;-)

No i oczywiście, z ogromną niecierpliwością czekam na „Odkupienie” , trzecią część serii „WODZĄC NA POKUSZENIE”, mając nadzieję, na szybką Premierę.


  mloda_mama _czyta  (23.02.2022)
Zacznę od tego, że nie czytałam pierwszej części tej serii, zachęcona opiniami, które mówiły o tym, że nie trzeba jej znać postanowiłam zacząć swoją przygodę właśnie od tej części. Tym bardziej, że miałam już okazję spotkać się z Autorką przy innym tytule.
Do "Spowiedzi" nie można się praktycznie przyczepić! Olivia i Simone, dwoje ludzi, którzy się kochają, łączy ich gorące uczucie, spotkają się... po to by mężczyzna wyznał kobiecie prawdę o swoim życiu, o tym kim naprawdę jest, o tym co robi, jak żyje, i jak wyglądało jego życie do tej pory. Z tej okazji zabiera Olivię w góry.. na ekstremalny bieg, ponieważ o trudnych rzeczach łatwiej rozmawiać męcząc się przy tym! Tak więc, Autorka sprawnie wprowadza nas w świat niebezpiecznych gangsterów, trudnego i szybkiego życia. Simone, a w zasadzie Arber jako osoba która strzeże prawa wchodzi w sam środek mafii.. po co? By złapać przestępcę.. Jednak nie jest to takie proste, nie chodzi tylko o sam fakt trudności zadania.. jednak im dłużej mężczyzna przebywa wśród tych ludzi, tym bardziej nie poznaje sam siebie.. używki, niebezpieczeństwo.. czy udało mu się opamiętać? To już musicie sprawdzić sami!
Moje gratulacje dla Autorki, bo moim zdaniem to takie świeże, jeszcze nie czytałam takiej serii a już na pewno nie z takiej perspektywy! Sceny opisywane, są tak realne, rzeczywiste, że czytelnik nie musi sobie nawet zbyt wiele wyobrażać, a przede wszystkim nie są przerysowane.. Ja na pewno sięgnę po kolejną część tej serii. Serdecznie Wam polecam


  Karolina Grzelak  (6.01.2022)

Dodaj własną recenzję
Darmowy transport przy zamówieniu co najmniej 2 książek!
Liczba:  
      Dodaj do koszyka
Zakupy w Zaczytani.pl są bezpieczne.