Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Literatura kobieca -> Spacer w deszczu — Katarzyna Bester
Spacer w deszczu — Katarzyna Bester

Spacer w deszczu

Cena: 39,99 zł 33,99 zł
Wysyłamy w 1-3 dni
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Jeden z nich nie jest tym, kim się wydaje

Wychodząc za Martina, Scarlett była przekonana, że znalazła receptę na miłość i szczęście. Niestety kolejne zakończone niepowodzeniem próby zajścia w ciążę sprawiają, że do ich związku wkrada się chłód. Poszukując wsparcia i zrozumienia, Scarlett znajduje je… między regałami księgarni, w której pracuje.

Przypadkowe spotkanie z Jamesem, muzykiem o hipnotyzującym spojrzeniu, budzi w niej nieodczuwany od dawna apetyt na życie. Ale wraz z nim pojawiają się wątpliwości. Zagubiona młoda kobieta zaczyna się zastanawiać, czy wizja życia, jakie zaplanował dla nich Martin, jest tym, czego ona sama pragnie. Tymczasem narastająca między nią a Jamesem fascynacja powoli przeradza się w pożądanie…


Uwielbiam książki Kasi Bester! Bohaterowie z krwi i kości, których kreuje, momentalnie kradną serca. Lekkie pióro i szczypta humoru sprawiają, że Czytelnik nie zauważa uciekających stron. Wydawało mi się, że przed chwilą zaczęłam, a już z szerokim uśmiechem czytałam ostatni akapit. Przytulny klimat kameralnej księgarni, słodkie emocje towarzyszące pierwszym momentom zakochania, satysfakcja ze spełniania własnych marzeń, to i wiele więcej czeka Was podczas lektury.
Przygotujcie parasol, bo Spacer w deszczu to wakacyjny MUST-READ!
Ada Tulińska

Czy lubicie spacerować w deszczu? Jeśli nie, to po lekturze tej książki zmienicie zdanie. Zapewniam, że to nie jest zwykły romans! Na mokrych ulicach Londynu rozgrywa się historia, która mogła spotkać każdą z nas i to jest w niej najpiękniejsze! Zwyczajna kobieta stojąca na rozstaju, zwyczajny mężczyzna, który pojawia się niespodziewanie na jej drodze = niezwyczajna w swojej zwyczajności historia wywołująca lawinę emocji! Klimatyczny Londyn, dźwięki muzyki, zapach książek na księgarskiej półce, poczucie humoru Katarzyny Bester – to musiało się udać! Polecam!
Emilia Szelest


Katarzyna Bester
Autorka historii romantycznych, pikantnych i komediowych. Zadebiutowała w 2020 roku. Fanka kawy i letnich upałów. Na co dzień szczęśliwa właścicielka dwóch kocurów: Elvisa i Lokiego. Wolontariuszka fundacji pomagającej bezdomnym kotom. Czyta romanse oraz thrillery. W swoich książkach często wraca do Londynu, którym jest zachwycona.
Spacer w deszczu to jej dziewiąta książka.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Literatura kobieca
  • Wydawca: Amare, 2022
  • Format: 130x210, skrzydełka
  • Wydanie: pierwsze
  • Liczba stron: 298
  • ISBN: 978-83-8219-944-4

Recenzje czytelników

Średnia ocena: 
 z 8 recenzji.Dodaj własną recenzję

  ewela_ czyta  (9.06.2022)
Scarlett wychodząc za Martina myślała, że to jej wymarzony mężczyzna, że miłość i szczęście to tylko u jego boku. Niestety niepowodzenie z zajściem w ciążę i kolejne próby, oraz badania oddalają ich od siebie. Małżeństwo przechodzi chwilowy kryzys. Kobieta ukojenie od codzienności znajduje między regałami pełnymi książek. Kiedyś marzyła o podróżach i zwiedzeniu każdego zakątka świata, ale teraz nie jest jej to dane.

Autorka bardzo realistycznie wprowadza nas w związek Scarlett i Martina. W związku powinny być ustępstwa z jednej lub drugiej strony. A tu kobieta nie ma prawa głosu. Ma siedzieć w domu i rodzić dzieci, bo mąż tak chce. Ona chciałby zrobić coś dla siebie, coś innego, a on i tak pokrzyżuje jej plany, to nie jest normalne życie. Ja nie wiem czy dałabym radę, tyle czasu wytrzymać z takim człowiekiem.

Życie Scarlett zmienia się, gdy w drzwiach księgarni pojawia się On. Jedno spojrzenie, jeden gest budzi w kobiecie chęć do zrobienia czegoś dla siebie. James wkrada się w życie Scarlett z siłą tornada, kobieta zastanawia się, czy wizja życia jaką zaplanował dla nich Martin, jest tym czego ona pragnie. James pokazuje jej, czym jest prawdziwa wolność.

Martin nie podobał mi się już od samego początku. Władca świata, idealny z ogromnym ego. Scarlett została przez niego stłamszona, dosłownie. Dopiero James otwiera jej oczy na wszystko, taka dobra duszyczka, da się polubić i to bardzo.

Autorka stworzyła niesamowitą historię, pełną uczuć, pragnień, romantyczną, a zarazem przepełnioną lękiem. Bohaterowie bardzo prawdziwi i realistyczni. Katarzyna Bester porusza ważny problem z zajściem w ciążę, oraz nietolerancję osób czarnoskórych. Mamy dwudziesty pierwszy wiek i jeszcze coś takiego się zdarza.

Książkę czyta się bardzo szybko i lekko, porusza czytelnika i ma swój klimat, przeczytajcie, przekonajcie się sami.


  Joanna bookaholic.in.me  (25.06.2022)
Miłość czasem pojawia się na chwilę, czasem na całe życie. Ludzie się zmieniają, podobnie jak zmieniają się ich uczucia, które mają prawo się wypalić. Tkwienie w nieudanych związkach to największy błąd jaki można popełnić, choć trzeba mieć świadomość, że decyzja o odejściu też nie należy do prostych. Czy można odrzucić wspólne lata, zaryzykować i zacząć jeszcze raz? Czy może uczucia zasługują na to by o nie walczyć, próbować wzniecić na nowo? Czy warto ulec pokusie i zachłysnąć się czymś nowym, świeżym, pełnym emocji? O różnych odcieniach miłości i dylematach z nią związanych przeczytamy w najnowszej książce Katarzyny Bester, która przeniesie nas w urokliwe zakątki Londynu.
Scarlett ma wrażenie, że od zawsze jej dorosłe losy były związane z Martinem. Małżeństwo było kolejnym, naturalnym krokiem w ich relacji, a ona nie posiadała się ze szczęścia stając na ślubnym kobiercu. Upływ czasu, codzienność i zmiana priorytetów uporczywie sprawiały, że ta relacja zaczęła się wypalać. Z mężem łączy ją wspólny dom oraz plany, głównie te o posiadaniu potomstwa. Dziecko jest jedynym ich wspólnym tematem, a kobieta robi wszystko, by w końcu zajść w ciążę. Dla Martina dawno temu porzuciła swoje plany i marzenia, kierując się jedynie jego potrzebami, choć w codziennym biegu nie zauważyła tego. Pracuje w księgarni, którą kocha, czytuje ulubione lektury, zajmuje się domem i zadowala męża- tak wygląda niemal jej każdy dzień. Ma wspaniałych rodziców i oddaną przyjaciółkę i to w ich obecności czuje się swobodnie, nie może powiedzieć tego o człowieku, z którym wzięła ślub. Tłamszona, krytykowana, ciągle niewystarczająca, już dawno uwierzyła we wszystkie obelgi kierowane w jej stronę przez Martina. Czy będzie mieć siłę, by odnaleźć w końcu dawną siebie i pozwoli sobie na szczęście?
James jest muzykiem i większość roku spędza w trasie. Dawnymi czasy korzystał z uroków takiego życia ponad miarę, nie narzekając na koczowniczy tryb życia i chętne dziewczyny uprzyjemniające mu wieczory. Obecnie jest starszy, jego priorytety uległy zmianie i pragnie od losu czegoś więcej. Rezygnacja z zespołu, spędzanie większości czasu z rodziną, nieuleganie urokowi przypadkowych kobiet- to jego plan, którego ma zamiar się trzymać. Uparcie także spełnia wszelkie życzenia swojej ukochanej siostrzenicy, przez co bardzo często pojawia się w księgarni. Poznanie Scarlett uświadamia mu czego mu w życiu brak, jednak zdając sobie sprawę z jej sytuacji wie, że może zostać jedynie jej powiernikiem i przyjacielem. Tyle powinno mu wystarczyć, prawda?
"Spacer w deszczu" to nad wyraz ciekawy portret ludzi z jednej strony już dojrzałych, a z drugiej nadal szukających swojego miejsca w życiu. Lektura tej książki to świetne przypomnienie o tym, aby nigdy i dla nikogo nie rezygnować z siebie, ze swoich marzeń i pragnień, by nigdy nie pozwolić tłamsić swojego charakteru i zawsze stawiać siebie ponad wszystko, choć może to zabrzmieć odrobinę egoistycznie. Świetnie nakreśleni bohaterowie to największy atut tej powieści, bowiem można w nich śmiało odnaleźć cząstkę siebie. Boją się zmian, boją się pozwolić by zawładnęły nimi uczucia, boją się jasno i klarownie mówić o tym, co siedzi im w duszy, a przez to wyrzekają się zwyczajnie życia, stawiając jedynie na marną egzystencję. Jamesa spotykamy w takim momencie jego życia, że nie sposób go nie pokochać, znowu Scarlett mamy ochotę utulić ale i przywołać do porządku, otworzyć jej oczy na otaczającą ją rzeczywistość. Fabuła pokierowana jest bardzo realistycznie, przemawia do czytelnika i śmiem twierdzić, że to najlepsza książka Autorki, jaką przyszło mi czytać. Znajdziemy tu także niuans dla fanów pióra Emilii Szelest, a przede wszystkim jej "Free Birds", co mnie osobiście ogromnie ucieszyło. A poza tym? Miłość, trudne decyzje, zmiany, a także to, że nie zawsze los daje nam wszystko, lecz trzeba cieszyć się tym, czym możemy, zamiast rozpamiętywać szanse, których nam nie dano. Świetna opowieść o ludziach z przeszłością, rodzicielstwie, mocy książek w życiu i podążaniu za marzeniami. Gorąco polecam!


  Anna Kaczor  (1.07.2022)
Scarlett od kilku lat jest żoną Martina. Wychodziła za niego z wielkiej miłości, byli naprawdę udaną i szczęśliwą parą. Niestety to czas przeszły i chociaż nadal mocno kocha męża, czuje, że między nimi wszystko jest nie tak. Brakuje jej czułości, akceptacji, ma dość wiecznych pretensji mężczyzny, a jednocześnie nic z tym nie robi. Od dawna starają się o dziecko. Martin chce zostać ojcem, ona również tego pragnęła, jednak zaczyna czuć się jak nic niewarty inkubator. Wieczne badania, które musi wykonywać, pretensje, że za mało się stara, za mało dba o siebie, rozczarowanie na twarzy męża, kiedy znowu dostaje miesiączkę. To wszystko zaczyna być nie do zniesienia. Wtedy poznaje w pracy pewnego mężczyznę, który zaczyna ją fascynować. Jakiego? Jak dalej potoczy się jej małżeństwo? Czy uda się go uratować? Czy ponownie zbliżą się do siebie z Martinem? Czy Scarlett i Martin zostaną rodzicami?

Historia Scarlett była ciekawa, wciągająca, wywołująca wiele emocji. To historia kobiety, która nie jest szczęśliwa w małżeństwie, która jest manipulowana przez męża, niedoceniana, która poświęciła siebie, swoje marzenia. Mnie zdecydowanie się podobała i mocno kibicowałam bohaterce. Akcja dość sprawnie poprowadzona, z ciekawymi, a nawet zaskakującymi zwrotami. Mnie osobiście wciągnęła tak bardzo, że nie mogłam się od niej oderwać, zanim nie poznałam zakończenia.

Bohaterowie ciekawi, moim zdaniem dobrze wykreowani.
Scarlett to kobieta, która z jednej strony podziwiałam, z drugiemu miałam ochotę nią potrząsnąć. To bohaterka, która wiele robiła dla męża, zatracając przy tym siebie. Jest miła, sympatyczna, dobra.
Martin to egoista i to jakich mało. Myślał tylko o sobie, nie licząc się z uczuciami innych. Zdecydowanie go nie polubiłam.
Mamy jeszcze James, jednak o nim nie mogę wam za wiele powiedzieć. Zdradzę tylko tyle, że jest jednym z męskich bohaterów, których polubiłam od pierwszych stron.

„Spacer w deszczu” to książka, która mnie zdecydowanie się podobała i z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA


  Izabela Wyszomirska  (5.07.2022)
Spacer w deszczu" jest powieścią utrzymaną w klimacie deszczowego Londynu, ale i słonecznych, gorących podróży oraz księgarenki pokazującej moc książek jaką mają nad człowiekiem. Dawno czegoś takiego nie czytałam.

Motywem przewodnim książki jest problem z zajściem w ciążę, który w dzisiejszych czasach dotyka coraz więcej osób. Oprócz tego mamy szereg innych równie ważnych tematów, jak chociażby przemoc psychiczna, rasizm czy relacje międzyludzkie.

Autorka stworzyła bohaterów prawdziwych, z takim, z którymi można się utożsamić, zwłaszcza ze Scarlett. Przyznam, że James, który pojawił się w księgarni wywołał we mnie niejednoznaczne odczucia. Początkowo zauroczył mnie ciepłem i szarmancką postawą, potem nieco zwątpiłam w niego, by końcowo w pełni się do niego przekonać. Z kolei mąż Scarlett Martin... po prostu nie cierpię faceta! Pozorant jakich mało! Dodatkowo nawet sylwetki postaci drugoplanowych są tak wykreowane, że nie sposób o nich zapomnieć. A do tego wszyscy prawdziwi, naturalni.

Przekonała mnie nakreślona relacja między Scarlett i James'em. Wszystko zaczęło się od przyjaźni, dopiero potem nastąpiło coś więcej.

Katarzyna Bester zadała o to, by wszystko miało odpowiednie proporcje. Znajdziemy zarówno humor, jak i poważniejsze, poruszające wątki. Nie zabraknie zaskakujących momentów i wychodzących na jaw pewnych sekretów.

"Spacer w deszczu" to ciepła, romantyczna, poruszająca i zabawna powieść o tym, że nigdy nie można mieć pewności z kim tak naprawdę dzielimy życie. To również historia pokazująca, że szczęście można odnaleźć zupełnie gdzie indziej oraz żeby nigdy nie rezygnować z siebie. Jesteście ciekawi czy Scarlett odnajdzie to, co straciła - marzenia, pragnienia i własne ja? Sprawdźcie koniecznie, warto!


  Mirosława Dudko  (31.07.2022)
„to, co dla jednego oznacza szczęście,
może nie dać spełnienia komuś innemu”

Autorka ponownie napisała rewelacyjną historię, w której poznajemy niezwykle charakterystyczne postacie z dobrze wykreowanymi osobowościami. Dotyczy to zarówno Scarlett i Jamesa, ale też osób drugoplanowych. Nie są sztuczni czy idealni, lecz ludzie realistycznie nakreśleni, którzy mają swoje wady, zalety i problemy. Szczególną sympatią obdarzyłam przyjaciółkę Scarlett, Paulę, która ujęła mnie celnymi ripostami, poczuciem humoru i umiejętnością rzetelnej, trafnej oceny sytuacji. Ogromnie polubiłam rodziców głównej bohaterki, którzy ją wspierają, bez krytykowania i moralizowania. Po prostu zawsze ich córka może do nich przyjechać, wyżalić się, wypłakać, a przy tym znaleźć pocieszenie. Są przy niej bez względu na decyzje, jaki podejmuje ich dziecko.„Spacer w deszczu” to ujmująca, romantyczna i bardzo wciągająca opowieść, w której nie brakuje życiowych problemów, emocji, romansu, delikatnej erotyki, a to wszystko otoczone zostało zapachem książek, atmosferą Londynu, ale też Barcelony i Rzymu, dokąd zabiera nas w pewnym momencie fabuła. Porusza przede wszystkim problem toksycznych relacji, bezpłodności pokazując standardowe podejście do tematu, gdy najpierw jest podejrzewana o to kobieta, a dopiero potem mężczyzna. Najczęściej w powieściach poruszany jest temat kobiet, które pragną zostać matkami i przeżywają dramat niepłodności. W tej powieści nacisk pod tym względem pochodzi od mężczyzny, ale pokazane jest to tak, jak to nie powinno wyglądać. Ciąża cieszy, gdy jest wynikiem miłości, a nie zimnej kalkulacji, jak to robi Martin. Innym zagadnieniem jest fascynacja drugą osobą, która uświadamia, że można żyć inaczej i pokazuje jak naprawdę zachowuje się osoba zakochana. Motywem przewijającym się przez fabułę i będącym łącznikiem między Scarlett i Jamesem są książki, które on kupuje dla swojej siostrzenicy oraz praca wśród księgarskich półek.Scarlett reprezentuje rzesze kobiet, które tkwią w związkach z przyzwyczajenia, nie potrafią zdecydować się na zmianę, mimo że nie są w nich szczęśliwe. Tłumaczą się wspólnie przeżytymi latami i mają nadzieję, że ich małżeństwo będzie jeszcze szczęśliwe. Scarlett też na to liczy, ale zauważa, że nie wszystko jest tak, jak sobie to kiedyś wyobrażała. Wciąż przekonuje się, że Martin traktuje ją przedmiotowo, ale mimo to ciągle ma nadzieję, że to się zmieni. Tym samym zwraca uwagę na to, że o relacje w związku powinny dbać obie strony, gdyż małżeństwo nie powinno ograniczać drugiej osoby w realizowaniu jej pasji, tłamszeniu i ograniczaniu, lecz uwzględniać potrzeby i pragnienia każdej ze stron. Jeżeli stara się tylko jedna osoba, wówczas prędzej lub później wszystko rozpadnie się, niczym dom bez fundamentów.

https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2022/07/1146-spacer-w-deszczu.html


  Adrianna Rakowska  (14.06.2023)
Już od kilku tygodni fani Katarzyny Bester mogą raczyć się jej najnowszą książka zatytułowaną „Spacer w deszczu”. Autorka przyzwyczaiła mnie do pewnych elementów, jakie zawierały jej poprzednie powieści. A są nimi: spora dawka poczucia humoru i zabawnych tekstów, które wywołują łzy śmiechu. Ta książka jest inna niż wszystkie, tego jestem pewna. Ale może najpierw…

Scarlett (po głównej bohaterce „powieści Przeminęło z wiatrem”), wraz ze swoją przyjaciółką, pracuje w księgarni, której oddaje swoje serca. Nie spotyka się to jednak z uznaniem jej męża, który pracę tą uważa za nic nie warte zajęcie, a jej przyjaciółki nie akceptuje. W ciągu krótkiego stażu małżeńskiego wszystkie plany, marzenia i życie zostało podporządkowane oczekiwaniom, wizjom i ambicjom Martina. Nadchodzi jednak czas, kiedy przelewa się czara goryczy i Scarlett zaczyna dostrzegać wady swojego małżeństwa. Dodatkowym bodźcem jest znajomość z nowo poznanym Jamesem, któremu w oko wpada główna bohaterka. Czy mimo szczerych chęci uda się wypracować w końcu małżeński kompromis i jaki udział w tym wszystkim będzie miał James?

Autorka w tym przypadku zafundowała mi historię zgoła inna, niż to, co dotychczas miałam okazje przeczytać. Opowiada o problemach młodego małżeństwa, jakimi są Scarlett i Martin. Dodatkowym tematem, jaki został poruszony, to problemy z zajściem z ciąże oraz to, jak ten problem wpływa na relację między małżonkami. Dzięki tym wszystkim wątkom historia ta jest prawdziwa i poruszająca. Na początku wyczekiwałam na cięte riposty, czy zabawne sytuacje. Zamiast tego znalazłam mądre rady, ujmujące sytuacje, czy momenty zdenerwowania, jakie wzbudzał we mnie Martin. Od początku traktowałam go jako czarny charakter, a był on zagubionym mężczyzną, którego przerosły własne ambicje i wyobrażenia o sobie samym.

Reasumując: wzruszająca opowieść o walce o małżeństwo, ukazująca również siłę przyjaźni kosztem własnego szczęścia oraz trudność w podejmowaniu życiowych decyzji.
Cieszę się, że miałam możliwość poznać inne oblicze Katarzyny Bester. Dzięki temu nabrałam pewności, że autorka cięgle się rozwija i jeszcze nie raz zaskoczy. Po lekturze „Spaceru w deszczu” wiem, że każda jej kolejna książka będzie warta przeczytania i przekonania się na własne oczy, jaką opowieść przygotowała autorka.

Na koniec jedno mogę Wam zdradzić – możecie liczyć na happy end dla Scarlett. Jednak odkrycie w czyich ramionach znajdzie szczęście, pozostawiam Wam. Nie będziecie zawiedzeni – słowo!


  Magdalena Kantorska  (29.03.2024)
Muszę przyznać, że „Spacer w deszczu” bardzo pożywnie mnie zaskoczył. To zdecydowanie najlepsza książka tej autorki, oczywiście biorąc pod uwagę te, które zdążyłam przeczytać.

Wszystko w niej jest dokładnie na swoim miejscu. Jest dopracowana, pełna pięknych, ale również skrajnych emocji.

Z jednej strony jest to ciepła, romantyczna historia o rodzącym się uczuciu, ale również opowieść o problemach małżeńskich, problemach z zajściem w ciąże i ukrywaniu prawdy przed najbliższymi.

Scarlett to kobieta po trzydziestce, którą poznajemy w momencie świętowania z mężem piątej rocznicy ślubu. Tylko czy na pewno możemy nazwać tę niezręczną kolację świętowaniem?

Jej mąż Martin bardzo pragnie mieć potomka, co dosłownie staje się jego obsesją. Zaczyna traktować żonę, nie jako partnerkę, ale jako maszynę do rodzenia dzieci. Czy Scarlett jeszcze długo wytrzyma takie traktowanie?

Kiedy Scarlett poznaje Jamesa nie spodziewa się, że przystojny mężczyzna o hipnotyzującym spojrzeniu stanie się jej przyjacielem i powiernikiem. A z czasem może nawet kimś więcej?

„Spacer w deszczu” to prawdziwa perełka. Zabawna, poruszająca i zaskakująca powieść, którą naprawdę warto przeczytać.


  Anna Pasiut  (11.10.2022)
Wychodząc za Martina, Scarlett była przekonana, że znalazła receptę na miłość i szczęście. Niestety kolejne zakończone niepowodzeniem próby zajścia w ciążę sprawiają, że do ich związku wkrada się chłód. Poszukując wsparcia i zrozumienia, Scarlett znajduje je… między regałami księgarni, w której pracuje.

Przypadkowe spotkanie z Jamesem, muzykiem o hipnotyzującym spojrzeniu, budzi w niej nieodczuwany od dawna apetyt na życie. Ale wraz z nim pojawiają się wątpliwości. Zagubiona młoda kobieta zaczyna się zastanawiać, czy wizja życia, jakie zaplanował dla nich Martin, jest tym, czego ona sama pragnie. Tymczasem narastająca między nią a Jamesem fascynacja powoli przeradza się w pożądanie…
***
Pióro pani Kasi miałam okazję poznać jakiś czas temu, czytając „Ucieczkę z nieznajomym”. Stworzona przez autorkę historia bardzo mi się podobała. Była przemyślana i dopracowana. Autorka poruszała trudne tematy, m.in. przemoc domową, a przy tym przelała na kartki papieru odrobinę humoru, dzięki któremu odbiór tej historii był zdecydowanie łatwiejszy.
Po „Spacer w deszczu” sięgnęłam w ciemno i nie żałuję swojej decyzji. Jest to ciekawa historia pokazująca tą mniej kolorową stronę małżeństwa. To opowieść o tym, jak łatwo zatracić siebie na rzecz tego, by uszczęśliwić innych. Jak często ze względu na uczucia, rezygnujemy ze swoich marzeń, planów. Rezygnujemy z siebie.
Tym razem Katarzyna Bester poruszyła trudny i bolesny temat, jakim jest bezpłodność. Wykreowała ciekawe postacie, jednak moje serce skradli rodzice Scarlett (a zwłaszcza jej mama), której wsparcie i bezgraniczna miłość chwytała mnie za serce.
Pierwsza połowa książki bardziej porwała mnie emocjonalnie. Poznanie rozterek z jakimi borykała się główna bohaterka, bardziej zaangażowało mnie w tą historię. Zdecydowanie bardziej ją przeżywałam. Z kolei ostatnie rozdziały były już dla mnie zbyt przesłodzone i wyidealizowane, a co za tym idzie – trochę nudne.
„Spacer w deszczu” to życiowa historia, skłaniająca do refleksji. Posiada drobne mankamenty, jednak w ogólnym rozrachunku wypada naprawdę bardzo dobrze.

Moja ocena: 6/10

Dodaj własną recenzję
Darmowy transport przy zamówieniu co najmniej 2 książek!
Liczba:  
      Dodaj do koszyka
Zakupy w Zaczytani.pl są bezpieczne.
Ci, którzy kupili tę książkę, kupili również:
Tożsamość — Robert Wysokiński Tożsamość — Robert Wysokiński
Największe zło wysługuje się naiwnością

Opinią publiczną w Stanach Zjednoczonych wstrząsa seria brutalnych morderstw. Ofiarami padają całe rodziny, a zabó...