Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Literatura dziecięca -> Sensacyjne przygody wróbla Eryka — Kamil Śmigielski
Sensacyjne przygody wróbla Eryka — Kamil Śmigielski

Sensacyjne przygody wróbla Eryka

Cena: 34,99 zł 30,00 zł
Wkrótce w sprzedaży
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje


Nie można po prostu stać z boku, gdy wszędzie czeka tyle przygód!

Nic złego nie może się wydarzyć, gdy stoją przy tobie dobrzy przyjaciele. Wie o tym wróbel Eryk, który ciągle pakuje się w jakieś kłopoty. A to zostaje uwięziony przez piratów, a to musi uratować porwane wiewiórki. Zawsze z pomocą przyjdą mu jego towarzysze: marynarz Tajo, kot do zadań specjalnych o imieniu Bruno i rozbójnik Nicpoń. Razem pokonają każdą przeciwność losu! Zanurzcie się w świat, gdzie przyjaźń jest najważniejsza, przygoda goni przygodę, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania!

Konduktor cały blady, z grymasem na twarzy, oddał pasażerowi dokumenty i oddalił się w stronę następnego wagonu. Kot miał już chować gazetę, gdy w ostatnim momencie ujrzał nagłówek: Tajemniczy marynarz i wróbel zaginęli na środku oceanu. Bruno przypomniał sobie wspólne akcje z Erykiem w wojsku, w którym służyli trzy lata. Potem ich drogi się rozeszły, bo on sam został agentem-dyplomatą, a Eryk zrezygnował ze służby i oddał się bezgranicznie swojej pasji – lotnictwu. Bruno zastanawiał się jednak, kto jest tym tajemniczym marynarzem.

Kamil Śmigielski
Wicemistrz świata w taekwondo ITF w walce sportowej, a także wielokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie oraz wieloletni trener tej sztuki walki. Instruktor kickboxingu i pływania, miłośnik lotnictwa oraz historii. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Nauczyciel, pedagog, organizator imprez sportowych. Swoją inspirację do napisania książki czerpał z licznych leśnych wędrówek, które często odbywał razem z żoną.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Literatura dziecięca
  • Wydawca: Novae Res, 2022
  • Format: 121x195, skrzydełka
  • Wydanie: pierwsze
  • Liczba stron: 250
  • ISBN: 978-83-8313-013-2

Recenzje czytelników

Nie można recenzować zapowiedzi. Chętnych do napisania recenzji zapraszamy po wprowadzeniu książki do sprzedaży.