Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Literatura kobieca -> Pragnienia serc — Victoria Black
Pragnienia serc — Victoria Black

Pragnienia serc

Cena: 44,99 zł 38,24 zł
Wysyłamy w 1-3 dni
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Uważaj, czego pragnie Twoje serce, bo może wpakować cię w kłopoty.

Evelyn Hudson może uważać się za szczęściarę. Pracuje w największej bibliotece w Seattle, bo kocha książki, a na dodatek jej pierwsza powieść właśnie okazała się hitem. Teraz wystarczy, że młoda kobieta pójdzie za ciosem i napisze kolejną część historii. Niestety, zupełnie brakuje jej weny. Tymczasem los szykuje dla Evelyn niespodziankę, która sprawi, że jej życie zacznie przypominać fabułę nieco zwariowanego romansu. Jace O’Connell, spadkobierca jednej z najbogatszych rodzin w Stanach, proponuje jej układ: podczas rodzinnego wyjazdu młoda kobieta ma odgrywać rolę jego narzeczonej. Mimo wątpliwości Evie zgadza się i… trafia w sam środek skandali i konfliktów O’Connellów. Wkrótce okaże się, że awantury wywołane przez rozpieszczoną siostrę czy matkę, próbującą zniechęcić do małżeństwa narzeczone swoich synów, to dopiero początek kłopotów…

Skłamałabym, mówiąc, że nigdy nie miałam na niego ochoty. Miałam od samego początku. Wiedziałam jednak, że w moim przypadku próba randkowania zakończyłaby się katastrofą, więc szybko wyzbyłam się takich myśli. Czasem wciąż robiło mi się gorąco, gdy widziałam go bez koszulki lub szczególnie dobrze ubranego, ale nauczyłam się ignorować takie emocje. Byliśmy przyjaciółmi i to miało nam wystarczyć.

Victoria Black
Jestem studentką i zapaloną czytelniczką. W lutym 2021 roku zadebiutowałam powieścią (Nie)rozsądne szepty, lecz moja przygoda z pisaniem zaczęła się dużo wcześniej. Najpierw powstał pamiętnik, później zapragnęłam tworzyć fikcyjnych bohaterów i wymyślać im przygody, co zaowocowało pierwszymi fanfikami. Jako młoda dziewczyna byłam zauroczona wampirami i czarownicami, lecz w pewnym momencie trafiłam do niesamowitego świata romansów i już w nim zostałam. Uwielbiam szczęśliwe zakończenia, a także opisywanie świata takim, jakim mógłby być. Staram się pisać o rzeczach realnych, aby dać ludziom nadzieję na to, że każdego z nas może spotkać wspaniały los.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Literatura kobieca
  • Wydawca: Amare, 2022
  • Format: 130x210, skrzydełka
  • Wydanie: pierwsze
  • Liczba stron: 410
  • ISBN: 978-83-8313-015-6

Recenzje czytelników

Średnia ocena: 
 z 7 recenzji.Dodaj własną recenzję

  Izabela Wyszomirska  (26.08.2022)
Pewnie wiele razy zastanawialiście się nad relacją przyjaźni, w której jedna z osób poczuła w tym układzie coś więcej. Jak z tego wybrnąć? Czy się przyznać narażając na utratę tego, co już mamy? "Pragnienia serc" podejmują motyw friends to lovers.

Victoria Black stworzyła powieść lekką w swojej formie. Książka rozwija się spokojnie, delikatnie, ale po jakimś czasie jej fabuła nabiera rumieńców. Pojawiają się tajemnice, zagadki, udawany związek, rodzinne skandale, wątek kryminalny, humor, wzruszenie, a wszystko to okraszono gorącymi scenami. Bardzo szybko w niej przepadamy, śledząc zaskakujące perypetie bohaterów. Niepewność i emocje towarzyszą nam do samego finału.

Kreacja bohaterów zarówno pierwszego, jak i drugiego planu jest wyrazista. Jestem pewna, że Jace zdobędzie Wasze serca równie szybko jak moje. Z kolei negatywne postaci w żaden sposób nie dają się polubić. I taka zapewne miała być ich rola, by pokazać nam różne charaktery, zachowania ludzi i konsekwencje ich postępków.

Zewsząd atakowani jesteśmy kanonem idealności. Autorka ukazuje jak trudno jest mierzyć się z osądami innych, ciekawskimi spojrzeniami. A już tym bardziej ciężko jest pokazać prawdziwego siebie osobie, z którą chcielibyśmy stworzyć związek. Dlatego ważne jest, by najpierw zacząć od siebie, by w swoich oczach czuć się dobrze. By zaakceptować siebie, swoje kompleksy, bo ideałów nie ma. Poza tym drugiego człowieka kocha się za to kim jest, a nie za to jak wygląda. Tu zostało to doskonale ukazane.

Autorka ukazała jak wielki i zgubny wpływ na człowieka potrafi mieć pieniądz. Gonitwa za tym, by mieć coraz więcej i więcej potrafi zmieniać ludzi. Status społeczny i to, co napiszą o nich w gazetach przysłania im to, co w życiu najważniejsze. Jednak historia Evie i Jace'a burzy wszelkie tego typu przeciwności. Widzimy że prawdziwe uczucie zawsze odnajdzie do siebie drogę. 

"Pragnienia serc" to pełna uroku powieść utrzymana w klimacie komedii romantycznej. To książka udowadniajaca, że wytrwałością i cierpliwością można zdobyć to, na czym nam najbardziej zależy. A granica między udawaniem a prawdziwym uczuciem, między przyjaźnią a miłością może być naprawdę cienka...

sza-terazczytam.blogspot.com


  ewela_ czyta  (26.08.2022)
Uważaj Evelyn czego pragnie twoje serce, bo może wpakować cię w kłopoty.

Evelyn pracuje w największej bibliotece w Seattle. Kocha książki i jest początkującą pisarką. Pierwsza powieść kobiety okazuje się hitem. Nie pozostaje jej nic innego jak napisać kolejną część historii. Musi uwierzyć, że potrafi, ale brakuje jej weny.

Jace, spadkobierca jednej z najlepiej usytuowanych rodzin w Stanach, proponuje Evelyn pewien układ. Podczas rodzinnego wyjazdu, który ma trwać dwa tygodnie, młoda kobieta ma odgrywać rolę jego narzeczonej. Mimo wątpliwości kobieta się zgadza, myśląc, że wena którą utraciła powróci i zdąży dotrzymać terminu na napisanie kolejnej powieści. Tylko Evie nie przewidziała tego, że trafi w sam środek skandalu i konfliktów rodzinnych Jace, ale nie tylko.

Jest to moje kolejne spotkanie z twórczością autorki i zapewne nie ostatnie. Lekki styl i zaskakująca fabuła trzymająca do końca w niepewności dostarcza wielu emocji.
Jest to książka przy której odetchniesz od szarej rzeczywistości, zatracisz się w historii, która wciągnie cię bez reszty i nie będziesz chciał/a jej odłożyć na później. Książka nie raz cię zaskoczy i przyprawi o szybsze bicie serca. Bohaterowie nie byli przesłodzeni co nie raz zdarza się w tego typu książkach. Postacie które autorka stworzyła są silnymi, wytrwałymi, zahartowanymi przez życie (Evie) ludźmi. Evie przeszła bardzo wiele, ojciec sadysta, rany pozostawione na ciele i duszy można ukryć, ale nie da się ich zapomnieć.
Mamy również wątek kryminalny, który mnie zaskoczył. Na początku nie wiedziałam kto stoi za tą zbrodnią jednak im głębiej zatracałam się w fabule, tym coś zaczęło mi świtać i miałam swój trop. Wiecie co i odgadłam przed ujawnieniem sprawcy.
Książka ukazuje co człowiek potrafi zrobić dla korzyści majątkowych, jacy ludzie potrafią być okrutni gdy gonią za pieniądzem. Czy potrafią już kochać, czy tylko nienawidzić? Dla nich liczy się tylko status społeczny i co napiszą w gazetach, nie możesz popełnić błędu.
Zakończenie nie mogło być lepsze, wytrwałość i cierpliwość to cenna cecha tak jak miłość Evie i Jace rozkwitała z każdą kartką, nie zważając na pieniądze i status społeczny.


  Joanna bookaholic.in.me  (27.08.2022)
Własne ograniczenia często mogą bardzo uprzykrzać życie. Potrafią także zamknąć człowieka na świat, całe multum możliwości, innych ludzi, a przede wszystkim.. na miłość. Czy można wyrzec się uczuć i obecności drugiego człowieka poprzez pryzmat tego, jak siebie postrzegamy? Niestety tak. I wcale nie jest tak łatwo pokonać demony, od dawna zakorzenione w duszy i podsycające ten brak wiary w siebie, który sprawia, że nie potrafimy spojrzeć w lustro i zobaczyć tego, co bez problemu dostrzegają inni.
Evelyn całym sercem kocha książki. W nich znajduje ukojenie ale i ucieczkę przed światem zewnętrznym. Pracuje w bibliotece i choć nie jest to może dla wielu praca marzeń dla niej jest ona naprawdę ważna. Evie to także pisarka, która ma za sobą udany debiut, a obecnie zmaga się z przestojem twórczym i brakiem weny. Przyjaźni się ze swoją współlokatorką oraz chłopakiem poznanym w bibliotece. Ma jedna zasadę, której trzyma się od lat- nie umawia się na randki i nie wikła w jakiekolwiek związki. Co skrywa ta młoda dziewczyna i co sprawiło, że jej życie wygląda tak a nie inaczej?
Jace, jako najstarszy z rodzeństwa, jest spadkobiercą rodzinnej fortuny i przyszłym prezesem całej sieci hoteli. Na nim ciąży także obowiązek przedłużenia rodowej linii. Ma jeszcze dwóch braci i siostrę, z którą nie najlepiej się dogaduje, jednak to on ma być odpowiedzialny za rodzinny biznes, zgodnie z długą tradycją. Jace nie znalazł dotąd odpowiedniej kandydatki na żonę, bo żadna nie jest w stanie dorównać Evie. Ceni sobie to, że dziewczyna nie dostrzega w nim pieniędzy czy statusu i traktuje jak zwyczajnego przyjaciela. Udawanie z nią narzeczeństwa wydaje się być początkowo świetnym pomysłem, problemem może jednak okazać się fakt, że Jace już od dawna nie traktuje Evelyn jako tylko dobrej koleżanki...
"Pragnienia serc" to historia napisana wprost genialnie, od której trudno się oderwać. Za tą uroczą okładką kryje się naprawdę wiele ważnych treści, bowiem Autorka za pomocą wykreowanych postaci porusza naprawdę ważne tematy. Jestem miło zaskoczona tym, jak poprowadzona została fabuła, a świetne pióro i lekkość narracji sprawiły, że przez tę powieść po prostu się płynie. Co najważniejsze, w powieści nie znajduje się jedynie wątek romantyczny, a wplatanie innych treści i to jeszcze w doskonałym wykonaniu, zawsze uważam za trafiony zabieg. Victoria Black nie byłaby sobą, gdyby w tę miłosną opowieść nie wplotła wątku sensacyjnego. Co ważne, jest on poprowadzony niesamowicie! Autorka śmiało przewidziała założenia jakie mogę poczynić w kwestii mających miejsce wydarzeń, a potem zaskoczyła mnie wielokrotnie. I choć opowieść o miłości zrodzonej z przyjaźni, opartej na kiełkującym z czasem zaufaniu ale i swobodzie bycia sobą absolutnie mnie ujął, to całokształt tej historii sprawia, że to naprawdę powieść godna zapamiętania. W książce bardzo ważnymi wątkami, poruszanymi za pomocą bohaterów, są problemy z pewnością siebie wynikające z przeszłych traum oraz dążenie do wzbogacania się i otaczania się kolejnymi dobrami materialnymi bez względu na wszystko. I zapewniam, że każdy z tych tematów potraktowany jest dogłębnie, a zarazem ujmująco, a przekaz zawarty w tych treściach trafia do czytelnika i przede wszystkim jasno ukazuje, co tak naprawdę jest w życiu ważne. To naprawdę lektura godna polecenia, zawierająca w sobie o wiele więcej niż można by się spodziewać patrząc na okładkę czy opis. Polecam serdecznie, by dać się jej zaskoczyć.


  Kasia historie_budzace_namietnosc  (31.08.2022)
„Nie lubiłam mówić o swojej przeszłości. To, co działo się teraz, to co innego. O tym mogłam mówić godzinami. Przeszłość jednak to mrok, do którego nie chciałam wracać”.

Niekiedy strach i obawy powodują, że zamykamy się na życie i przestajemy szukać szczęścia. Wystarczy jedna skaza, by zmienić całkowicie spostrzeganie samych siebie. Wystarczy niezrozumienie i szyderstwa innych, by stracić wiarę w siebie. Otaczamy się szczelnym murem i nie potrafimy zaufać i otworzyć się przed kimś. Tylko wystarczy, że na naszej drodze pojawi się odpowiednia osoba, a wszystkie nasze plany i postanowienia mogą ulec zmianie, ale potrzeba na to czasu.

Evelyn po ciężkiej przeszłości w końcu miała przekonać się, czym jest szczęście, ale droga do niego nie będzie łatwa. Jest pisarką i kocha książki, to w nich znajduje ukojenie. Gdy poznaje Jace, od razu stawia warunki ich znajomości, a z czasem i przyjaźni. Tylko że ta przyjaźń jest przykrywką dla nich obojga, bo oboje czują coś więcej do siebie, ale kobieta nie chce zaryzykować. Boi się kolejnego odrzucenia. Pod wpływem prośby mężczyzny postanawia udawać jego narzeczoną na zjeździe rodzinnym. Ten wyjazd ma pomóc im obojgu. Ona ma nadzieje, że odzyska wenę, a on będzie miło spędzał czas, nie męcząc się ze swoją rodziną. Tylko nikt nie przewidział tego, co miało się tam wydarzyć. Cudowne chwile zostają brutalnie przerwane przez zabójstwo jednego z członków rodzinny. Czy uda im się odnaleźć osobę winną tej tragedii? Czy chciwość okaże się ważniejsza od rodziny? Czy Evie zaryzykuje i otworzy się przed Jace? Czy jej przeszłość może mieć coś z tym wspólnego?

„- Ludzie mają czasem skomplikowane podejście do życia - stwierdziłem. - I do tego, czego spodziewać się od świata. - Dlatego czasem lepiej oczekiwać mniej - powiedziała Evie. - Wtedy, gdy dostajesz więcej, nie czujesz zawodu, lecz radość”.

Autorka po raz kolejny pokazuje jak ważne, jest w naszym życiu mieć koło siebie bliskie osoby, które nie patrzą na to, kim jesteśmy i ile posiadamy na koncie. Ważniejsze jest to, jakimi jesteśmy ludźmi. Jak ważna jest akceptacja samych siebie, uporanie się ze swoim strachem i otworzenie się na ludzi. Jak nie raz bliskie nam osoby potrafią okazać się potworami. Ta książka jest pełna emocji, które atakują czytelnika z każdej strony. Pełna nadziei, miłości, zaufania, humoru, znajdowania równowagi między pracą a rodziną, ale i również strachu, bólu, tajemnic, rozczarowania, intryg. Pokazująca, że niektórzy ludzi dla pieniędzy są gotowi zrobić wszystko i posuną się do najgorszych rzeczy. Postać Evie jest cudownie wykreowana wręcz prawdziwa. Bo pewnie nie jedna z nas czytając, odnajdowała w niej jakąś cząstkę siebie. Ja tak miałam. Co do Jace on jest, istnym dżentelmenem od samego początku przypadł mi do gustu i z każdą kartką zdobywał moje serce i sympatię. Chociaż pod koniec miałam ochotę nim potrząsnąć i spytać „co on wyprawia”, ale na szczęście ktoś inny to za mnie zrobił. Postacie drugo planowe również są bardzo dobrze wykreowane i polubiłam je, a mowa oczywiście o braciach Jace i ich narzeczonych, oraz przyjaciółce Evie. Gorąco wam polecam tę książkę.


  Anna Kaczor  (14.09.2022)
Evelyn jest pisarką oraz pracuje w bibliotece i to właśnie tam po raz pierwszy spotyka ją Jace, spadkobierca rodzinnej fortuny. Kobieta praktycznie od samego początku go fascynuje, a kiedy okazuje się, że przed nim kolejny rodzinny zjazd, który do miłych nie należy, pragnie, żeby pojechała z nim. Chociaż już od jakiegoś czasu się przyjaźnią, Evelny nie od początku się zgadza, jednak i tak miała jechać na urlop, więc można połączyć obie rzeczy. Jej pierwsza książka została przyjęta bardzo pozytywnie, powinna pisać dalej, problem w tym, że nie ma weny.
Mężczyzna nigdy nie lubił tych wyjazdów, wie jednak, że nie można się z nich „wymigać”. Jadąc z Evelny, liczy, że uda mu się przetrwać, a także spędzić wspólnie miły czas. Dla rodziny ona ma być jego narzeczoną. Wszystko szło początkowo dobrze, jednak późniejsze zdarzenia zaczęły wiele zmieniać. Dziwne zdarzenia, śmierć bliskiej osoby, afery, kłamstwa, niedomówienia – to wszystko przed nimi. Czy dadzą radę to przetrwać? Co takiego się stanie? Czy Evelny będzie żałować zgody na wyjazd? Co tak naprawdę połączy ją z Jacem? Czy odzyska wenę? Jakie tajemnice skrywa?

Nie będę ukrywać, że mnie książka zaskoczyła i to w pozytywny sposób. Po opisie spodziewałam się lekkiej lektury na leniwe popołudnie, a dostałam naprawdę ciekawą, emocjonującą książkę z wątkiem kryminalnym. Mnie wciągnęła praktycznie od samego początku i nie pozwoliła się od siebie oderwać aż do ostatnich stron. Akcja trochę wolniejsza, jednak nie uważam tego za wadę. Nie jest ani trochę nudna, czy też „rozwleczona”. Znajdziemy w niej zwroty, momentami zaskakujące.

Bohaterowie moim zdaniem dobrze wykreowani, wywołujący emocje w czytelniku.
Evelny to kobieta, która ma za sobą niełatwą przeszłość. Według mnie jest dzielna, odważna, samodzielna. Pracuje w bibliotece, pisze książki, spełniając swoje marzenia i stara się zapomnieć o tym, co było kiedyś. Zdecydowanie ją polubiłam.
Jace to mężczyzna, który jako jedne z nielicznych męskich bohaterów zdobył moją sympatię, prawię od samego początku. Jest przyjazny, opiekuńczy, to taka osoba, na którą zawsze można liczyć, którą chce się mieć blisko siebie.

Książka pt.: „Pragnienia serc” zdecydowanie przypadła mi do gustu i ze swojej strony z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - https://anka8661.blogspot.com/2022/09/pragnieniasercwydawnictwoamare.html


  Mirosława Dudko  (18.09.2022)
Wszystko zaczyna się zwyczajnie, według znanych schematów, które okazują się jedynie wstępem do bardziej złożonego, rozbudowanego, a tym samym niespodziewanego rozwoju sytuacji. Im dalej, tym robi się coraz ciekawiej, a nawet wkracza w nią wątek kryminalny, który dodaje całości większego dramatyzmu i stanowi zagadkę do rozwiązania. Nie ma w niej śledztwa typowego dla tego rodzaju motywu, ani mnożenia zbieranych śladów, a jedynie informacja, o tym co się stało i jakie kroki podejmuje policja. Miałam swoje podejrzenia, co do sprawcy, ale i tak autorce udało się mnie zaskoczyć. Pokazuje tym samym, że czasami zbyt pochopnie oceniamy innych wydajemy opinię poprzez to, co widzimy, nie próbując poznać danej osoby lepiej.

Pokazuje, że wszystko, zależy od tego, jak postrzegamy siebie i co o sobie myślimy. Często problem tkwi w naszej psychice, gdyż wyolbrzymiamy swoje zmartwienia, tworząc o sobie niepochlebny wizerunek. Jeżeli pokochamy siebie i zaczniemy dostrzegać w sobie, to co najlepsze, wówczas nie będzie miało znaczenia, co ludzie o nas myślą. Oni zawsze będą oceniać, gdyż wiele osób patrzy na innych powierzchownie, nie znając historii danego człowieka. „Ci powierzchowni nie zrozumieją, ale wierz mi, zawsze tacy się trafią. Oceniają bez powodu. Jeśli pokażesz im dumę z tego, jaka jesteś, wytrącisz im z ręki ich jedyną broń: złośliwe komentarze.”

Autorka stworzyła opowieść, w której daje poczuć wiele emocji, ale też uświadomiła, że życie ludzi bogatych nie zawsze jest idealne. To ciągłe życie na świeczniku, obserwowane okiem kamer i dziennikarzy czyhających na każde potknięcie. Ogromnie dużo wysiłku wymaga nieustanne pilnowanie interesu firmy, kontrolowanie jej funkcjonowania i wciąż towarzyszące obawy o działania konkurencji. W takich sytuacjach rodzina i jej potrzeby często schodzą na dalszy plan, a wszelkie ewentualne skandale, niestosowane zachowanie są skrupulatnie tuszowane.

Styl autorki jest bardzo lekki, przyciągający uwagę, ujmujący, intrygujący i wciągający, dzięki czemu z łatwością wniknęłam w fabułę, przeżywałam razem z bohaterami ich dylematy, frustracje, radości, dobre i złe chwile, podążałam za kolejnymi epizodami, gdyż coraz bardziej sytuacja zaczęła się komplikować, a tym samym przyspieszać. Mamy w niej mnóstwo różnych reakcji, relacji międzyludzkich, wewnętrznych dylematów, intryg, tajemnic na tle, których autorka zestawiła różne wizerunki rodziny, charakterów, przyjaźni i podejścia do roli ojca i matki. Bardzo podobała mi się wzajemna relacja między braćmi i ich narzeczonymi, ale też celne riposty Evie, która nie poddaje się łatwo w starciach z siostrą i matką Jace’a.

Nie brakuje w niej oczywiście elementów erotycznych, ale nie ma ich zbyt wiele, nie są przytłaczające i nie stanowią głównego motywu powieści. Autorka bardziej skupiła się na budowaniu zaufania między partnerami, ich wzajemnej bliskości i otwarciu się na siebie. Poruszyła przy okazji kilka ważnych zagadnień, które determinują nasze życie, i nie raz sprawiają, że cierpimy. Przede wszystkim wyłania się kwestia podejścia do siebie i tego, co ludzie o nas mówią, wyolbrzymiania problemu i przejmowania się opinią innych. Pojawiają się też element związany z bezpłodnością, macierzyństwem, przemocą domową, akceptacji samej siebie oraz więzi rodzinnych. Zwraca uwagę na to, że prawdziwa miłość nie ocenia, nie oszukuje, jest szczera w każdym momencie i bazuje na zaufaniu. Dla niej nie liczy się jedynie wygląd, ale też to, co skrywa się w duszy drugiej osoby.

Książkę przeczytałam, dzięki wydawnictwu AMARE


  Anita Bojar  (7.09.2022)
„Domyślałam się, co to jest, w końcu mieliśmy odgrywać narzeczonych, ale mimo to moje serce zabiło dziwnie szybko na samą myśl, że mężczyzna właśnie wręcza mi pierścionek”
Czy pracując w bibliotece może nas spotkać coś co odmieni nasze życie? Chcielibyście pracować w otoczeniu książek?
Podczas spotkania promującego czytelnictwo Evelyn poznaje spadkobiercę wielkiej fortuny O’Connellów. Urocza bibliotekarka zauroczyła mężczyznę od pierwszej chwili. Lecz Evie skrywa pewną tajemnice i nie uznaje związków. Jace może liczyć tylko na przyjaźń ze strony kobiety. Lecz czy mu to wystarczy? Podczas obowiązkowego corocznego zjazdu rodzinnego mężczyzna nie zamierza pojawiać się jako jedyny bez partnerki gdyż rodzina nie da mu żyć. Proponuje Evie układ: ma udawać jego narzeczoną a przy okazji odpocznie sobie i miło spędzi czas. Brzmi świetnie prawda? Tak naprawdę to dopiero początek kłopotów.
Jestem pozytywnie zaskoczona lekturą książki. Myślałam że otrzymam typową historię romantyczną z utartym schematem. Bardzo się myliłam tutaj nic nie jest takie jakie się wydaje na pierwszy rzut oka. Dzieje się tu bardzo dużo zaczynając od intryg, knucia, prób przejęcia majątku po morderstwa. Nie zabraknie również wzruszeń a i dawka scen erotycznych się znajdzie. Otrzymujemy całą gamę sytuacji, które wprawiają w osłupienie i niedowierzanie. Aż trudno uwierzyć że wszystko to znajdziemy w jednej książce.
Fabuła z początku rozwija się powoli ale gwarantuje iż rozpędza się w zawrotnym tempie. Nie będziecie w stanie zatrzymać się i odłożyć książki na bok. Bohaterowie wciągają w swój świat i nie pozwalają na chwilę przerwy. Przeżyłam z nimi wspaniałe chwile i ciężko było się z nimi rozstać. A zakończenie jest warte dotrwania do końca.
To moje pierwsze spotkanie z autorką i cieszę się że trafiłam akurat na tą historię. Spodobał mi się jej styl i pióro przez co czytało mi się książkę bardzo płynnie, pochłonęłam ją na dwa razy. Muszę też pochwalić okładkę, która mi się podoba i coraz bardziej przekonuje się do takich graficznych form. Polecam serdecznie.

Dodaj własną recenzję
Darmowy transport przy zamówieniu co najmniej 2 książek!
Liczba:  
      Dodaj do koszyka
Zakupy w Zaczytani.pl są bezpieczne.