Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Literatura młodzieżowa -> Piłka, goździki i <3 — Bogusław Zalcman
Piłka, goździki i <3 — Bogusław Zalcman

Piłka, goździki i <3

Cena: 24,90 zł 21,17 zł
Nakład wyczerpany
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Zamysłem Autora było napisanie historii mającej popularyzować piłkę nożną kobiet. W Polsce coraz więcej dziewcząt uprawia tę dyscyplinę sportu, jednak wciąż traktowana jest ona z przymrużeniem oka i nie ma takiej rangi i takiego uznania jak w innych krajach, a kobiety grające w piłkę nożną traktowane są czasami jak jakieś dziwadła.

W książce, pomimo że nie jest to żaden dokument, wnikliwy, znający środowisko czytelnik z pewnością znajdzie pewne odniesienia, zarówno do klubu LUKS „Ecoren” Ziemia Lubińska, z którym Autor jest związany już od wielu lat, jak i do innych polskich klubów, z którymi miał przez ten czas kontakt.

Szczegóły

Recenzje czytelników

Średnia ocena: 
 z 2 recenzji.Dodaj własną recenzję

  marlena langiewicz  (28.11.2009)
jeszcze nie czytałam ale już zamawiam i jestem pewna że książka jest wspaniała !!! jest o wspaniałym klubie :**..nie jednym zresztą :)) i na pewno wspaniałych dziewczynach i trenerach, menadżerach i wszystkich którzy zawsze towarzyszyli ...sama miałam zaszczyt grać przez kilka niezapomnianych miesięcy w super klubia KGHM ECOREN Ziemia Lubińska :))) pozdrowienia dla wszystkich zawodniczych..tych co grały kiedyś..od początku :))...i tych młodych gwiazd, które wojują teraz :))) i oczywiście serdeczne gratulację dla autora...Panie Bogusławie !! Huana nigdy nie zapomni.......:))


  Katarzyna Liwanowska  (20.11.2009)
Książka mi się podobała. W sumie jest napisana z punktu widzenia życia jednej z piłkarek klubu Encorenu, ale jest książką wartą kupienia. W końcu może ktoś zrozumie jak się czują piłkarki, gdy dostają medal ze zdjęciem siatkarza. ;/ W końcu piłkarek jest w Polsce coraz więcej i mam nadzieje, że ta książka pozwoli na popularyzację kobiecej piłki nie tyle co w środowisku dziewcząt, ale raczej wśród kibiców piłki nożnej. ;]

Dodaj własną recenzję