Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Kryminał -> Patelnią w łeb — Gina Lewicz
Patelnią w łeb — Gina Lewicz

Patelnią w łeb

Cena: 26,99 zł 23,00 zł
Wkrótce w sprzedaży
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Szukasz mocnych wrażeń? Uważaj, bo same cię znajdą.

35-letni Sasza prowadzi biuro podróży specjalizujące się w ekstremalnych wycieczkach. Najwyraźniej mało mu wrażeń, bo gdy jeden z jego klientów zostaje brutalnie zamordowany, ten postanawia wcielić się w postać detektywa. Sasza ma osobisty powód, by dowiedzieć się, jakie motywy kierowały mordercą, i nie spocznie, póki nie dopnie swego. A nie będzie to łatwe zadanie, gdyż głównymi podejrzanymi w jego prywatnym śledztwie są atrakcyjne kobiety z branży porno… Czy uda mu się oprzeć ich wdziękom i zakończyć swoją ambitną misję sukcesem?

– Ktoś mu odciął – zaczął mężczyzna, skrzywił się, po czym wskazał na swoje krocze. – A potem włożył do jego własnych ust. Miał też obcięte palce. Jeden z kciuków wsadzono mu w tyłek. Policja twierdzi, że wygląda to na zbrodnię na tle seksualnym. Sam nie mam co do tego wątpliwości. Przeczytałem sporo kryminałów.

Gina Lewicz
Od dziecka wiedziała, że chce pisać. Jako antropolog z wykształcenia lubi obserwować ludzi, zadawać im niełatwe pytania i badać ich reakcje. Jednak to zwłaszcza rodzina dostarcza jej inspiracji do tworzenia kolejnych utworów. To, co dla wielu jest groteską, dla niej codziennością, żartuje z powagą na twarzy. Ponieważ – jak mówi – jej życie to dramat, doskonale zna ten rodzaj literacki. Być może to sprawiło, że została półfinalistką Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej 2013. Ukończyła także kurs szybkiego czytania, ale – jak utrzymuje – znacznie szybciej pisze, niż czyta.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Kryminał
  • Wydawca: Novae Res, 2022
  • Format: 121x195, skrzydełka
  • Wydanie: pierwsze
  • Liczba stron: 140
  • ISBN: 978-83-8313-202-0

Recenzje czytelników

Nie można recenzować zapowiedzi. Chętnych do napisania recenzji zapraszamy po wprowadzeniu książki do sprzedaży.