Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> New adult -> Paparazzi kropka com — Małgorzata Nowodworska
Paparazzi kropka com — Małgorzata Nowodworska

Paparazzi kropka com

Cena: 29,99 zł 25,00 zł
Wkrótce w sprzedaży
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Sława ma swoją cenę… A co, jeśli okaże się zbyt wysoka?

Dwudziestoletnia Laura Wójcik startuje w kolejnej edycji popularnego talent show. Pragnie robić to, co od zawsze sprawia jej radość – śpiewać. Nieoczekiwana wygrana otwiera dziewczynie drzwi do świata show biznesu, wielkich nazwisk i zawrotnych karier. Jej nazwisko zaczyna coraz częściej pojawiać się w portalach plotkarskich, a ona sama z fascynacją śledzi narastający wokół niej szum medialny. Ale to, co wydawało się jej tak kuszące, wkrótce rodzi frustrację i staje się źródłem zmartwień. Okazuje się, że aby być prawdziwym celebrytą, trzeba mieć naprawdę grubą skórę i stalowe nerwy… Narkotyki, przypadkowy seks i wszechobecne intrygi to coś, czego Laura nie potrafi zaakceptować. Czy będzie umiała dokonać właściwego wyboru, gdy przyjdzie czas na zapłatę za spełnienie dziecięcych marzeń?

– Mamy już wyniki! – Marek oświadcza radosnym głosem. – Chcecie je poznać? – Zwraca się do nas. – A państwo? Ja jestem bardzo ciekawy, ale nie wiem, czy powinienem już teraz otworzyć tę kopertę. Powinienem?
– Marek! – Filip Lis krzyczy w kierunku prowadzącego. – Już nie przedłużaj. Dobrze ci idzie robienie show, ale wszyscy chcemy teraz poznać zwycięzcę. […]
– Dobrze. Uwaga. Zwycięzcą tegorocznej edycji programu „Sing” zostaje…
Wszystko dzieje się w spowolnionym tempie. Serce bije mocno i głośno. Obawiam się, że nie usłyszę, co prowadzący zaraz powie. Ręce mi się pocą. Czoło tak samo. Zaraz jakaś kropla wpadnie mi do oka. Niech on w końcu to powie. Niech się nad nami zlituje.
– Laura Wójcik!
Nic już się nie liczy. Nic. Wygrałam.


Małgorzata Nowodworska
Urodziła się w 1997 roku w Poznaniu. Ukończyła studium medyczne na kierunku asystentka stomatologiczna. Prywatnie szczęśliwa zakochana. W maju 2021 roku miała premierę jej debiutancka książka Obdarzona. Jej wielkim marzeniem jest wydawanie kolejnych powieści, a w głowie ma ich jeszcze kilka.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: New adult
  • Wydawca: Novae Res, 2022
  • Format: 121x195, skrzydełka
  • Wydanie: pierwsze
  • Liczba stron: 224
  • ISBN: 978-83-8219-684-9

Recenzje czytelników

Nie można recenzować zapowiedzi. Chętnych do napisania recenzji zapraszamy po wprowadzeniu książki do sprzedaży.