Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Literatura obyczajowa -> On i dziewczyna — Joanna Surma
On i dziewczyna — Joanna Surma

On i dziewczyna

Cena: 26,99 zł 16,19 zł
Wkrótce w sprzedaży
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Zakazany owoc smakuje najlepiej

Tatiana, nastoletnia wokalistka, odważnie wkracza w świat show-biznesu. Krzysztof jest uznanym pisarzem i wykładowcą z ustabilizowanym życiem osobistym. Różni ich nie tylko wiek, ale także środowiska, z których pochodzą, zainteresowania, doświadczenia i cele życiowe. A jednak mimo że on mógłby być jej ojcem, wkrótce między tymi dwojga wybuchnie uczucie dalekie od rodzicielskiej miłości…
Pożądanie, które wywraca świat do góry nogami, i fascynacja silniejsza od wszystkich racjonalnych argumentów… Ta współczesna wersja Lolity stawia pytania o naturę miłości i o to, gdzie tak naprawdę przebiega granica naszej wolności. Czy warto zaryzykować wszystko, by poznać smak zakazanego owocu?

Tatiana, siedząc w pokoju, zrozumiała, że coś czuje do Krzysztofa, aczkolwiek na razie napawało ją to przerażeniem. Trudno jej było wyobrazić sobie związek z mężczyzną o trzydzieści lat od niej starszym, do tego żonatym. Z drugiej strony dziewczęca, naiwna natura już kierowała ją w ramiona Krzysztofa. Jest taki… taki mądry - rozmyślała dziewczyna.
Najchętniej chciałaby cały czas spędzać ze swoim ukochanym. Fantazjowała o Krzysztofie. Na razie oczywiście nie zamierzała o niczym mówić mamie. Dziewczyna czuła, że ten mężczyzna odmieni jej życie. Chciała z nim być cały czas. Ta tęsknota… To nie dawało jej spać. Nie jadła, nie spała – wciąż myślała tylko o nim.


Joanna Surma

Urodziłam się w 1990 roku i pochodzę z Jaworzna. Aktualnie mieszkam w Katowicach. Ukończyłam kulturoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim. Na co dzień prowadzę zajęcia o literaturze dla osób z niepełnosprawnością. Byłam wyróżniona w konkursie Dolina Kreatywna organizowanym przez TVP2. Bardzo cenię sobie twórczość Thomasa Bernharda. Piszę po to, żeby udowodnić sobie i światu, że mamy wpływ na swoje losy.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Literatura obyczajowa
  • Wydawca: Novae Res, 2021
  • Format: 121x195, skrzydełka
  • Wydanie: pierwsze
  • Liczba stron: 186
  • ISBN: 978-83-8219-518-7

Recenzje czytelników

Nie można recenzować zapowiedzi. Chętnych do napisania recenzji zapraszamy po wprowadzeniu książki do sprzedaży.