Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Poradnik -> Nie daj się oszukać na rynku nieruchomości — Katarzyna Kuśmierczyk
Nie daj się oszukać na rynku nieruchomości — Katarzyna Kuśmierczyk

Nie daj się oszukać na rynku nieruchomości

Cena: 32,99 zł 28,04 zł
Nakład wyczerpany
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Autorka od dawna działa na rynku nieruchomości i zna go od podszewki. Od lat pracuje w biurze nieruchomości, poza tym sama nabywała i sprzedawała różne nieruchomości. Teraz pragnie podzielić się swoją wiedzą z Czytelnikami, bo – jak twierdzi – od tego, czy nabędziemy odpowiednie dla siebie mieszkanie czy dom, zależeć może w dużej mierze poziom zadowolenia z naszego dalszego życia. Ponadto na tym rynku działa wielu spryciarzy bazujących na niewiedzy osób niedoświadczonych. Nie każda atrakcyjna oferta czy przecena okazuje się taką w rzeczywistości.

Na kartach tej niewielkiej książki poruszono bardzo wiele tematów dotyczących różnego typu praw do nieruchomości, kwestii spadkowych, zwrócono uwagę, co powinieneś wiedzieć, jeśli zamierzasz kupić bądź sprzedać nieruchomość. Dokładnie omówiono, jakie dokumenty są potrzebne do sprzedaży lokalu lub działki. Autorka nie ukrywa też, że nieruchomości generują stałe i przygodne koszty, i szczegółowo je wymienia. Wreszcie w końcowej części Czytelnik znajdzie porady dla inwestorów.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Poradnik
  • Wydawca: Novae Res, 2015
  • Format: 121x195mm, oprawa miękka
  • Wydanie: Pierwsze
  • Liczba stron: 184
  • ISBN: 978-83-7942-753-6

Recenzje czytelników

Średnia ocena: 
 z 4 recenzji.Dodaj własną recenzję

  Barbara Sroka  (4.01.2017)
Bardzo polecam książkę :-) dzięki temu co autorka miała do przekazania pisząc tą książkę świetnie sobie poradziłam z zakupem wymarzonego własnego M. Przyznam że jak dla początkujących jak i dla ludzi którzy długo są na rynku nieruchomości książka spełnia oczekiwania. Dlatego polecam ją serdecznie.


  Maciej, zawodinwestor.pl   (17.01.2017)
Pierwszą książką dotyczącą nieruchomości, którą postanowiłem umieścić w swoim dziale czytelniczym, jest: „Nie daj się oszukać na rynku nieruchomości” – Katarzyny Kuśmierczyk. Osobiście czytam wszystko, co tylko zostanie wydane w języku polskim na temat tej kategorii inwestycyjnej (nie licząc podręczników akademickich – które nadają się jedynie na podpałkę do grilla), dlatego mam spore rozeznanie w tej kwestii i kilka asów w zanadrzu, jeżeli chodzi o teksty, które chciałbym w przyszłości zarekomendować. Jednak uznałem, że to właśnie ta publikacja najlepiej się przysłuży osobom rozpoczynającym swoją przygodę z inwestowaniem w nieruchomości. Swoją drogą, przysłuży się ona również osobom kupującym dom czy mieszkanie dla własnych celów konsumpcyjnych, ponieważ właśnie z myślą o takich osobach została napisana.

Dla osób już zaznajomionych z rynkiem, książka ta okaże się powtórką materiału już dobrze im znanego. Jednakże tworząc po mału swój dział czytelniczy, mam zamiar zebrać w nim swojego rodzaju kompendium wiedzy inwestycyjnej, a w takim bądź razie książek o podstawach również nie może tam zabraknąć.

Podsumowując, polecam serdecznie książkę Katarzyny Kuśmierczyk „Nie daj się oszukać na rynku nieruchomości”, zarówno początkującym inwestorom jak i wytrawnym graczom (jako powtórkę materiału). Wybrałem tą pozycję z grona naprawdę licznych publikacji, dlatego można mi zaufać, iż naprawdę warto po nią sięgnąć. Nieruchomości to temat złożony, dlatego dobre podstawy wiedzy, to w tym przypadku priorytet.


  Karolina Kłos  (16.02.2017)
Przewodnik po nieruchomościach, który naprawdę warto zakupić i mieć na półce w domu. Naprawdę dużo wiedzy praktycznej i fachowej. Na dodatek w jednej książce mamy cały przekrój wiedzy i różnych spraw, łącznie z różnymi rodzajami własność, podatkami, spadkami itd. Nie trzeba nikogo pytać, albo każdego tematu szukać samemu w innej książce czy w internecie, gdzie możemy doszukać się tylko prawniczych definicji które się trudno i zawile czytają aż do znudzenia. Tu jest naprawdę wszystko i przekrojowo. Polecam.


  Łukasz Trzacz  (15.05.2017)
Książka zaskoczyła mnie fachowością udzielanych odpowiedzi na różne pytania jakie autorka rozwija udzielając na nie odpowiedzi i ogromna ilością przydatnych informacji właściwie na temat konkretnych sytuacji i spraw do załatwienia. Nie ma suchych definicji ciągnących się przez wiele stron, tylko przykłady opisy transakcji i konkretnych sytuacji, tego co trzeba wziąć pod uwagę co sprawdzić. Na właściwie wszystkie tematy można coś znaleźć jakie można poruszyć ad. nieruchomości. Książka warta uwagi i poświęcenia chwili czasu aby dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy na te tematy.

Dodaj własną recenzję
Darmowy transport przy zamówieniu co najmniej 2 książek!
Polecamy:
Boruta — Marcin Sobieralski Boruta — Marcin Sobieralski
Opowieść o miłości będącej jak klątwa, którą może zdjąć tylko śmierć

Boruta, syn Nikogo, wciąż żyje, ale co to za życie… Zaszczuty, obity i pohańbiony sie...