Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> New adult -> Misfit — Kamila Głowacka
Misfit — Kamila Głowacka

Misfit

Cena: 31,99 zł 27,00 zł
Wysyłamy w 1-3 dni
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

O przyjaźni ponad wszystko z rockową muzyką w tle.

Marzący o karierze wokalisty zespołu rockowego Skid wplątuje się w historię zagadkowej śmierci kolegi. Czy to on nacisnął na spust pistoletu, czy był tylko mimowolnym świadkiem tego, jak Jake w oparach alkoholu i narkotyków sam odebrał sobie życie? W rozwikłaniu zagadki pomaga mu Leslie, który stając się powiernikiem bolesnej tajemnicy przyjaciela, organizuje wspólną ucieczkę z miasta. Czy da się uciec od przeszłości? Czy mroczny sekret ujrzy światło dzienne? Czy Skid, nad którym ciąży groźba oskarżenia o zabójstwo, zdoła oczyścić się z zarzutów?

Znowu pomyślał o ryzyku, jakie niesie za sobą uciekanie przed przeszłością. Zmieniasz codzienne zwyczaje, zmieniasz miejsca, do których powracasz, gdy zostajesz sam, zmieniasz relacje z ludźmi, zdarza się, że zmieniasz nawet wygląd. Chowasz się i nie chcesz myśleć o tym, co było. Wtedy przychodzi dzień, chwila, minuta, kiedy burzy się choć część twojego obronnego muru i trzeba budować od nowa. Podnieść się, załatać przerwę i uciekać dalej. Prawda jest jednak taka, że uciec się nie da.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: New adult
  • Wydawca: Novae Res, 2019
  • Format: 121x195, skrzydełka
  • Wydanie: Pierwsze
  • Liczba stron: 272
  • ISBN: 978-83-8147-297-5

Recenzje czytelników

Średnia ocena: 
 z 1 recenzji.Dodaj własną recenzję

  Agata Głowacz  (10.02.2019)
Pełna recenzja: https://arystokratkispodksiegarni.blogspot.com/2018/12/przedpremierowo-muzyka-narkotyki-i.html

Nie da się ukryć, że historia urzekła mnie, a niektóre momenty sprawiły, że miałam łzy w oczach. W pamięci zapadła mi szczególnie historia trzech bohaterów, a mianowicie Michelle, Skida i Lesliego. Autorka w piękny sposób uchwyciła przyjaźń między Sidem i Lesliem. Świetnie czytało mi się tę książkę dzięki lekkiemu stylowi. Wracając jednak do bohaterów. Spodobał mi się humor Skida, którym tryskał nawet w złych momentach. Razem z nim przeżywałam te dobre, ale i te złe chwile; razem z nim śpiewałam i żyłam muzyką. Gdy Skid przychodzi na Sunset Street, by odpocząć i pobyć choć na moment ze sobą, spotyka przyjaciela, którego szukają kumple z zespołu. Oboje zażywają narkotyk, po którym dzieje się tragedia, a mianowicie po wpływem używki Jake traci życie przez strzelenie z pistoletu, który przyniósł Skid. Kiedy przychodzi Leslie i dostrzega scenę, która mrozi mu krew w żyłach, w jednej chwili zabiera przyjaciela z miejsca zbrodni i karze mu się spakować.

Gorąco polecam tę pozycję! To jedna z tych lekturek, przy których można zapomnieć o błogim świecie choć na parę godzin. Autorka napisała naprawdę dobry New Adult.

Dodaj własną recenzję