Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Fantasy -> Minaris księga 1. Syn Oriona — Maria Garbień
Minaris księga 1. Syn Oriona — Maria Garbień

Minaris księga 1. Syn Oriona

Cena: 39,99 zł 34,00 zł
Wkrótce w sprzedaży
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Granica między snem a rzeczywistością jest bardzo cienka. Czy wiesz, w którym miejscu przebiega?

Adrian prowadzi życie przeciętnego nastolatka: chodzi do szkoły, spędza czas przed komputerem, opiekuje się siostrą. Wkrótce jednak wszystko się zmieni: przeznaczenie chłopaka na zawsze poplącze ścieżki jego życia i postawi przed nim wyzwania, których nie byłby w stanie sobie nawet wyobrazić…

Gdy za sprawą elfa Rameya chłopak przenosi się do magicznej krainy, staje oko w oko z rodzinną tajemnicą i wszystkimi jej konsekwencjami. Wygląda na to, że jest kimś zupełnie innym, niż do tej pory mu się wydawało. Czekają go liczne walki, podróże i niebezpieczne intrygi, które zaważą na jego przyszłości. Czy w tym nowym, obcym mu świecie będzie umiał odróżnić przyjaciół od wrogów, a dobro od zła?

Wyspa wznosiła się na około dwadzieścia metrów nad poziom morza. Miała kształt podobny do jaja, a w najdłuższym miejscu około dziesięciu kilometrów. Na jej środku rósł gęsty, ciemny las, ale jej brzegi były piaszczyste i porośnięte tylko niewielkimi krzewami.
Na samym skraju wyspy wznosił się ogromny Portal. Nie wyglądał jakoś specjalnie imponująco. Wręcz przeciwnie, był taki jak każdy inny: prowadziły do niego dwa stopnie, a na kamieniach okalających przejście wyryto magiczne runy, a także napis w języku uniwersalnym i każdej ze wszystkich ras Czterech Magicznych Światów Minaris: ,,Bój się tego, co jest po drugiej stronie”.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Fantasy
  • Wydawca: Novae Res, 2023
  • Format: 121x195, skrzydełka
  • Wydanie: Pierwsze
  • Liczba stron: 294
  • ISBN: 978-83-8313-430-7

Recenzje czytelników

Nie można recenzować zapowiedzi. Chętnych do napisania recenzji zapraszamy po wprowadzeniu książki do sprzedaży.