Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> New adult -> Masz jeszcze czas — Anna Frankowska
Masz jeszcze czas — Anna Frankowska

Masz jeszcze czas

Cena: 49,99 zł 42,49 zł
Wkrótce w sprzedaży
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Wykorzystaj każdą chwilę

Pierwsza Katastrofa Klimatyczna zmusiła świat do podjęcia drastycznych kroków. W 2521 roku życie po ukończeniu szkoły średniej czeka jedynie osoby o wyjątkowych talentach oraz te, które mogą liczyć na łut szczęścia.

18-letnia Aleks Has nie planuje brać udziału w wyścigu o przyszłość. Woli w pełni wykorzystać kilka ostatnich lat, dlatego wraz ze swoją przyjaciółką postanawia dobrze się bawić i realizować zadania z listy rzeczy do zrobienia przed śmiercią.

Wszystko się zmienia, gdy poznaje losowo ocalonego Doriana. Od pierwszej rozmowy oboje czują, że tylko razem są w stanie wyjść z mroku, w którego objęciach znaleźli bezpieczne schronienia. Nawet jeśli podążanie tą drogą wiele kosztuje, a wszystko zdaje się krzyczeć, że finał może być tylko jeden… Tylko od nich zależy, czy zdecydują się poszukać odpowiedzi na najważniejsze pytanie:
Co, jeżeli jeszcze jest czas?

Czasy się zmieniły. Znajomych z klasy znałam już półtora roku, lecz mało kto chciał tworzyć trwałe znajomości. Większość ledwo tolerowała siebie nawzajem, marząc tylko o tym, by być wyjątkowym dzieciakiem – a jeśli nie, to przynajmniej tym, który fartem wygra konkurs o życie. Ostatecznie ten system nie był niczym innym niż marchewką na sznurku, za którą podąża koń, nie mając świadomości, że nie zje jej, dopóki nie zlituje się właściciel. To właśnie robił nam świat, gdy zaczynaliśmy czuć wdzięczność za możliwość losowego przeżycia pomimo braku talentu.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: New adult
  • Wydawca: Novae Res, 2024
  • Format: 130x210, skrzydełka
  • Wydanie: Pierwsze
  • Liczba stron: 402
  • ISBN: 978-83-8373-122-3

Recenzje czytelników

Nie można recenzować zapowiedzi. Chętnych do napisania recenzji zapraszamy po wprowadzeniu książki do sprzedaży.