Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Kryminał -> Mamba - morderstwo w dobrym towarzystwie — Maja Welfens
Mamba - morderstwo w dobrym towarzystwie — Maja Welfens

Mamba - morderstwo w dobrym towarzystwie

Cena: 37,99 zł 32,00 zł
Wysyłamy w 1-3 dni
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Pewnego dnia krzywda, jaką wyrządziłeś innym, wróci do ciebie ze zdwojoną siłą.

Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, ale Justyna Grande-Motte nigdy nie wierzyła w te słowa. Jej życiową pasją jest bogacenie się i niszczenie bliskich związków między ludźmi z jej otoczenia. Do wyznaczonych przez siebie celów dąży w sposób przebiegły i bezwzględny, o czym przekonało się spore grono jej dawnych znajomych. Wśród nich jest Julia Wolińska, ekolożka z Warszawy. Spełniona zawodowo, życzliwie nastawiona do ludzi i świata, stara się puścić w niepamięć złe wydarzenia z przeszłości, w których główną rolę odegrała Justyna. Kiedy po wielu latach kobiety spotkają się przypadkiem podczas wesela córki ich wspólnej znajomej, okaże się, że dawne emocje wcale nie wygasły. A gdy w grę wchodzą silne uczucia i jeszcze większe pieniądze, rzeczy bardzo łatwo wymykają się spod kontroli.

Kryminał, przy którym wytężysz umysł i z całą pewnością się rozemocjonujesz! Wyraziści bohaterowie, wiele intrygujących wątków i zaskakujące zakończenie. Jednym zdaniem: warto sięgnąć po tę książkę!
A.J.


Wciągająca opowieść o tym, że każde działanie wywołuje określony skutek, a przeszłość powraca w najmniej oczekiwanym momencie. Okraszona kryminalnym lukrem z posypką sprawdzonych, życiowych prawd. Książka Mai Welfens to gwarancja udanego wieczoru.
Wioleta Sadowska, subiektywnieoksiazkach.pl

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Kryminał
  • Wydawca: Novae Res, 2019
  • Format: 121x195, skrzydełka
  • Wydanie: Pierwsze
  • Liczba stron: 346
  • ISBN: 978-83-8147-559-4

Recenzje czytelników

Średnia ocena: 
 z 1 recenzji.Dodaj własną recenzję

  Karina Tęcza  (13.10.2019)
chce wam przedstawić książkę Mai Welfens " Mamba, morderstwo w dobrym towarzystwie"
Julia jest ekolożka, wyjeżdża na konferencję do Nicei, gdzie spotyka znienawidzony od lat koleżankę z młodości Justynie zwana tytułowa Mamba. Tytułowa bohaterka niczyla życie jej oraz jej przyjaciół od lat, była wyrachiwana, dazaca do celu kobieta, dla której liczyły się tylko pieniądze i jej własną osoba, więc można się domyślić, że Julia nie była z tego faktu zadowolona. Niestety miała ja spotkać na weselu córki jej najlepszej przyjaciółki Ewy. Nikt nie spodziewał się, że na przyjęciu ktoś zabija Mambe..
Muszę przyznać, że pierwszy raz spotkałam s w z twórczością autorki i byłam mile zaskoczona tym kryminalem. Czyta się szybko, lekko i co najważniejsze i co kocham w tym gatunku był ten dreszcz ciekawości. Myślisz że coś wiesz, a tak naprawdę nie wiesz. Kocham to w ksiazkach. Niestety nie może być tak słodko bo moim zdaniem autorka wpłata w fabułę spoilery, że coś się stanie zdaniem typu " nie spodziewała się, co stanie się kilka godzin później" itp. Nie mniej jednak polecam bo to naprawdę dobra książka.

Dodaj własną recenzję