Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Literatura dziecięca -> Kraina Niezwykłości — Marta Tondera-Tuzinek
Kraina Niezwykłości — Marta Tondera-Tuzinek

Kraina Niezwykłości

Cena: 64,99 zł 55,00 zł
Wkrótce w sprzedaży
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Otwórz niewidzialne drzwi do świata fantazji

Bruno i Maja mieszkają po sąsiedzku. Łączy ich przyjaźń, bogata wyobraźnia i ciekawość otaczającego świata. To właśnie te cechy sprawiły, że zostali wybrani do wzięcia udziału w niezwykle ważnej misji – ocalenia Prawdopodobny, Krainy Niezwykłości. Czeka ich ekscytująca podróż, podczas której będą musieli zmierzyć się z mrocznymi siłami Nicości, ale też własnymi lękami i słabościami. Aby je pokonać, wykorzystają swój najcenniejszy skarb – niesamowitą moc dziecięcej wyobraźni. Dokąd zaprowadzi ich niewidzialna gra i tajemnicze przejście w ścianie dzielącej ich pokoje?

Okna przylegających do siebie pokoików Brunonka i Mai na poddaszu miały wspólny parapet. Co jakiś czas pod osłoną nocy przysiadał na nim tajemniczy gość. W dziobie przynosił swoim śpiącym podopiecznym najpiękniejsze sny, a w nich to, co najbardziej lubili, żeby mogli spać spokojnie i długo. Nocny przybysz wiedział dobrze, że przed Mają i Brunonkiem wiele przygód i niełatwych zadań, jakie zechciały powierzyć im gwiazdy.

Marta Tondera-Tuzinek
Urodzona w 1986 roku w Warszawie. Z zawodu i powołania nauczycielka języka polskiego, poetka z wyboru, malarka z przypadku, idealistka z natury.

Szczegóły

Recenzje czytelników

Nie można recenzować zapowiedzi. Chętnych do napisania recenzji zapraszamy po wprowadzeniu książki do sprzedaży.