Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Karma — Ewka Mroz

Karma

Cena: 36,99 zł 31,00 zł
Wysyłamy w 1-3 dni
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Jedna historia, dwa punkty widzenia. Bez cenzury, bez ograniczeń, bez tabu

Czy zdarzyło ci się uprawiać seks z przypadkowo poznaną osobą, która okazała się być twoją bratnią duszą? Czy podczas szalonej klubowej imprezy poznałeś kogoś, kto spełnił wszystkie twoje erotyczne fantazje? Czy w twoim telefonie znalazły się SMS-y tak pikantne, że rumieniłeś się na samą myśl o nich? A to wszystko mimo faktu, że w domu czeka na ciebie ktoś, z kim jesteś w stałym związku...

Bohater tej opowieści, Dominik, przeżył to na własnej skórze. Czy było warto zatracić się w romansie i jaką cenę musiał zapłacić za swoje wybryki? W końcu karma zawsze wraca, a czasem robi to w wyjątkowo podły sposób...

Szczegóły

Recenzje czytelników

Średnia ocena: 
 z 1 recenzji.Dodaj własną recenzję

  Karolina Sobólska  (10.07.2019)
Czy jest coś gorszego od zdrady?
Zdrada partnera to jedna z najgorszych rzeczy, jaka może przytrafić się ludziom w związkach. Skutkuje utratą zaufania i najczęściej kończy się rozstaniem. Często jednak partner jest idealnym kłamcą i nic nie wskazuje na to, że ma romans. Taki właśnie jest Dominik - przy swojej żonie czuły i kochany, a gdy wybiera się na imprezę lub randkę z inną kobietą, zapomina o żonie.

Czy kobieta zaniedbana zasługuje na zdradę?
Natalia jest prostą, zwykłą kobietą. Jest leniwa i zmęczona życiem. Swoje rzeczy rozrzuca po mieszkaniu, bardzo rzadko sprząta. Nie stroi się, nie pragnie wyglądać ładnie dla swojego faceta. Czasem nie myje zębów, zapomina o pozornie błahych rzeczach. W swoim domu czuje się swobodnie, momentami aż za bardzo. Dwójka nieidealnie zakochanych ludzi. Różne typy charakterów, inne poglądy na temat rzeczywistości. Czy to się może dobrze skończyć?

Powieść pt. "Karma" opowiada o losach głównego bohatera - Dominika. W książce czytelnik znajdzie jego przemyślenia od pierwszego romansu do ostatniego, jego przemianę wewnętrzną oraz sposób bycia.
Lektura wciąga, oferuje ciekawą, psychologiczną przygodę. Jest obfita w sceny erotyczne, bez cenzury i bez tabu. Napisana została z dystansem, z licznymi nawiązaniami do obecnej sytuacji w Polsce (madek, Karyn, Sebów itd.). Największą rolę odgrywa jednak karma - w najmniej spodziewanym momencie wraca do bohatera, odpłacając mu się z nawiązką. Autorka, Ewka Mroz stworzyła książkę pełną swobody, idealne odzwierciedlenie dzisiejszych czasów. Nie ma tutaj ograniczeń, cenzury czy tematów tabu. Mimo licznych scen seksu nie brakuje również momentów zastanowienia, rozwinięcia fabuły. Czytelnik ma szansę podejść do sprawy psychologicznie, poznać sposób myślenia i działania głównego bohatera.

"Karma" to debiut literacki Ewki Mroz. Książka z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom literatury młodzieżowej, erotycznej i obyczajowej. Jest lekka, przyjemna i zabawna.

Dodaj własną recenzję