Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Literatura obyczajowa -> Jesteś — Piotr K. Pintowski
Jesteś — Piotr K. Pintowski

Jesteś

Cena: 39,99 zł 34,00 zł
Wkrótce w sprzedaży
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

On jeden, one trzy. Co z tego wyniknie?

Marcin, młody i zdolny inżynier, w życiu zawodowym idzie jak burza, ale jego relacje z kobietami przypominają zamki budowane na piasku. I choć nie może narzekać na brak powodzenia u płci przeciwnej, w żaden związek nie potrafi zaangażować się na dłużej. Obiecująca znajomość z Kasią, dyrektorką departamentu w jednym z ministerstw, wkrótce staje się dla Marcina kulą u nogi. Wtedy na horyzoncie pojawia się Ewa, z którą wiele lat temu połączył go płomienny romans. I choć tym razem serce podpowiada mu, że to właśnie „ta jedyna”, nieszczęśliwy wypadek niweczy jego marzenie o wspólnym szczęściu. Ile będzie musiał czekać, nim pojawi się ktoś, kto ponownie przywróci mu wiarę w miłość?

Marcin był kawalerem do wzięcia, ale jakoś żadna z jego dziewczyn nie potrafiła go usidlić. Miał wysokie wymagania względem życiowej partnerki i na razie nie udało mu się znaleźć takiej, która by je spełniła. Kobiety lgnęły do niego, bo nie tylko był miły i przystojny, ale też zawsze był duszą towarzystwa, bardzo dowcipnym i fajnym kompanem. Wyróżniał się inteligencją i był oczytany, mówił perfekcyjnie w dwóch językach – hiszpańskim i angielskim – których nauczył się właściwie sam. Z Grzegorzem Malcem, z którym założył firmę, stanowili doskonały zespół.

Piotr K. Pintowski
Ma wykształcenie techniczne. Swoją pracę zaczynał w stoczni, a później pływał jako oficer marynarki handlowej. Kocha kobiety, żeglarstwo i taternictwo. Jest pasjonatem historii, który przygotował dwie poważne monografie. Odskocznią od badań archiwów, zasobów bibliotek i internetu stało się tworzenie romansów.
Jesteś jest jego debiutem literackim.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Literatura obyczajowa
  • Wydawca: Novae Res, 2022
  • Format: 121x195, skrzydełka
  • Wydanie: pierwsze
  • Liczba stron: 386
  • ISBN: 978-83-8219-742-6

Recenzje czytelników

Nie można recenzować zapowiedzi. Chętnych do napisania recenzji zapraszamy po wprowadzeniu książki do sprzedaży.