Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Literatura obyczajowa -> Inny początek. Adopcja - piękno powtórnych naro... — Honorata Wójcik-Tuliszka
Inny początek. Adopcja - piękno powtórnych narodzin — Honorata Wójcik-Tuliszka

Inny początek. Adopcja - piękno powtórnych narodzin

Cena: 25,99 zł 22,00 zł
Wysyłamy w 1-3 dni
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Poruszająca opowieść o tym, że miłość macierzyńska niejedno ma imię

Mówi się, że nie ma miłości silniejszej i piękniejszej niż macierzyńska. Że tylko ona może nadać prawdziwy sens życiu. Ale co zrobić, gdy upragniony moment, w którym dwoje kochających się ludzi zostaje rodzicami, nie nadchodzi, a każdy kolejny dzień jest pełen ogromnej tęsknoty i przypomina o tym, że wkrótce może być za późno?
Bohaterka „Innego początku” próbuje oswoić się z bolesną myślą, że nigdy nie będzie jej dane urodzić dziecka. I wtedy pojawia się słowo „adopcja”, a wraz z nim cała masa pytań. Czy to naprawdę jedyne rozwiązanie? Czy się uda? A co, jeśli nie?... To jedno słowo staje się początkiem długiej, niezwykle trudnej drogi. Drogi, podczas której co chwilę pojawiać się będą strach, niemoc i niepewność. A jednak na jej końcu czeka coś, o co warto zawalczyć... Nieopisana radość i spełnienie, jakie daje pojawienie się w życiu tego upragnionego Małego Człowieka, który jest dopełnieniem wszystkiego i swojego rodzaju ratunkiem. Poczucie, że daje się szczęście dziecku, które w swojej biologicznej rodzinie tego szczęścia zaznać nie mogło. I pewność, że to była ta właściwa droga.

Każda Rodzina ma swój standardowy początek: dwoje ludzi, ciąża, narodziny… Ty Synku urodziłeś się 30 sierpnia 2007 roku, a my niecały rok później, nie wiedząc o Tobie i o Twoim istnieniu, wiedzieliśmy w jakiś niewytłumaczalny sposób, że „Nasz początek” będzie trochę „inny” i że kiedyś będzie nam dane zostać Rodzicami. Twoimi Rodzicami.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Literatura obyczajowa
  • Wydawca: Novae Res, 2018
  • Format: 121x195, skrzydełka
  • Wydanie: Pierwsze
  • Liczba stron: 152
  • ISBN: 978-83-8147-233-3

Recenzje czytelników

Średnia ocena: 
 z 1 recenzji.Dodaj własną recenzję

  Maciej Pawłowski  (19.01.2019)
„Inny początek” czyta się jednym tchem, tekst napisany ciekawym, żywym, ani na chwilę nie przynudzającym językiem.
Autorka przedstawia bardzo ważny, a w zasadzie najważniejszy życiowy dylemat: pragnienie Dziecka, które nie może się narodzić w sposób naturalny, tej niesamowitej pełnej miłości parze. Jak spełnić marzenia, które dla innych są na wyciągnięcie ręki?
Bezcenność Książki stanowi piękna wzruszająca, wciągająca czytelnika prawdziwa historia, opowiedziana z najprawdziwszymi emocjami. To rzadkie i niezwykle cenne w tych czasach.
Czytając absolutnie fascynujące, pełne szczerości wspomnienia można poczuć się jak krewny fantastycznej Rodzinki. Przeżyć coś prawdziwego, ważnego, uronić kilka łez.
Uważam, że ta historia może być inspiracją dla wielu par, które pragną przeżyć pełnię szczęścia. Jak o to szczęście zawalczyć, jakie są alternatywy. Daje mocne podstawy do myślenia i podjęcia własnej, trudnej decyzji.
Autorce gratuluję udanego debiutu i dziękuję za magiczne chwile spędzone z książką.

Dodaj własną recenzję