Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Literatura kobieca -> Grzeszne tajemnice Klodi — Katarzyna Krakowiak
Grzeszne tajemnice Klodi — Katarzyna Krakowiak

Grzeszne tajemnice Klodi

Cena: 39,99 zł 34,00 zł
Wkrótce w sprzedaży
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Niektóre wspomnienia i tajemnice nigdy nie znikną z twojego życia

Czterdziestoletnia Klaudia jest kobietą spełnioną. Mieszka na Ibizie i prowadzi małą kawiarnię. Jest panią swojego losu. Odważnie mówi, co myśli i czego pragnie, a jeszcze odważniej spełnia swoje fantazje. Choć stara się żyć chwilą, nie zapomina o swojej przeszłości: toksycznej relacji z byłym narzeczonym, rodzinnych konfliktach i wreszcie – ucieczce z Polski.
Odwiedziny przyjaciółki z dawnych lat uruchamiają lawinę wspomnień. Niektóre z nich sprawiają, że na twarzy Klaudii pojawia się rozmarzony uśmiech, inne są jak niezagojona rana. Czy uda jej się na dobre zapomnieć o dawnym ukochanym i ruszyć do przodu? Czy znajomość z nowym mężczyzną, który nieoczekiwanie stanie na jej drodze, okaże się wystarczającym pretekstem, by raz jeszcze dać szansę miłości? Niektórych pragnień nie sposób przecież powstrzymać...

Wyjęłam książkę i zajadając sałatkę z plastikowego pojemnika, śledziłam losy bohaterów romansu erotycznego, który pochłonął moje myśli i wyobraźnię.
– Czy ta sałatka jest dla mnie? – zapytał po polsku mężczyzna, co zupełnie wybiło mnie z czytania. Byłam zaskoczona, że ktoś wie, że jestem Polką i nie omieszkałam mu tego zdziwienia pokazać.
– Ale skąd pan…?
– Pani książka. – Uśmiechnął się uroczo, wskazując na dłoń, w której trzymałam ów dowód mojego pochodzenia. Doskonale widoczna okładka przedstawiała tytuł po angielsku, ale opis treści był w języku polskim. – Zabawne, że bardziej zainteresowała się pani tym, w jakim języku zadałem pytanie, niż tym, że chciałem zjeść pani sałatkę – kontynuował mężczyzna.


Historia Klodi, która jest główną bohaterką, jest niczym jaskinia z tajnymi przejściami. Raz wchodzimy do zimnego tunelu przyprawiającego o dreszcze, a za chwilę przenosimy się do miejsca, gdzie bicie serca przyspiesza.
@diabolus_einm_legis


Zakończenie wbija w fotel.
@749_monika


Jezu, kocham tę historię. Cytat o przyjaźni… Sztos… W ogóle ta historia to historia przyjaźni, która jest prawdziwa.
@wariatka_wsrod_ksiazek


Od samego początku byłam zauroczona tą książką. Ona jest jedyna w swoim rodzaju.
@ksiazka_sercem_w_dloni


Ciekawa akcja i wiele niewiadomych podkręcało jeszcze bardziej apetyt na więcej. Rozterki i przemyślenia bohaterów dawały poczucie, że nie jest to zwykła fikcja, a takie sytuacje mogą spotkać nas wszystkich na co dzień.
@m.martinez_book


Zabawna historia i dialogi, przez tę książkę się płynie…
@sylwia_books


Uwielbiam tę historię za to, że jest przyjemna i lekka w czytaniu. Klodi wydaje się tak prawdziwa, że nie da się jej nie lubić. Swoimi powiedzonkami każdemu potrafi poprawić humor. Ja wiem, że do tej książki będę często wracać…
@wpatrzonaw


Dzięki tej książce spojrzałam inaczej na swoje problemy i dostałam dodatkową siłę do działania. Autorka opisała siłę przyjaźni, która zdarza się bardzo rzadko. Przyznaję się, że już od pierwszej strony pokochałam Klodi i jej przyjaciółkę.
@zaczytana_mama86

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Literatura kobieca
  • Wydawca: Novae Res, 2022
  • Format: 130x210, skrzydełka
  • Wydanie: Pierwsze
  • Liczba stron: 316
  • ISBN: 978-83-8219-981-9

Recenzje czytelników

Nie można recenzować zapowiedzi. Chętnych do napisania recenzji zapraszamy po wprowadzeniu książki do sprzedaży.