Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Poradnik -> Flight Manual — Tomasz Siembida
Flight Manual — Tomasz Siembida

Flight Manual

Cena: 29,99 zł 25,00 zł
Wkrótce w sprzedaży
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Jak wylądować bezpiecznie na planecie zwanej życiem

Wyposażeni w genetyczny pakiet startowy ruszamy podbijać świat. Po sprawdzeniu prognozy pogody i skontrolowaniu naszej maszyny zajmujemy pas startowy, dociskamy manetkę mocy i z nieskończonej liczby tras wybieramy tę dającą szczęście i spełnienie. A potem osiągamy wysokość przelotową i poziom lotu, który zapewni nam spokojne życie, brak napięć, rodzinę, przyjaciół i drobne przyjemności. No, chyba że trafimy na turbulencje…
Ile wspólnego ma lot w przestworzach z naszą ziemską drogą życiową? Czy uda się przewidzieć wszystkie potencjalne zagrożenia? I wreszcie – jak bezpiecznie wylądować i zdać egzamin przed samym sobą?
Instrukcja obsługi życia wzbogacona lotniczymi anegdotami z życia pilota. Zapraszamy na wspólny lot!

Przy planowaniu każdej podróży lotniczej warto pamiętać o dwóch regułach: po pierwsze, od tego, co wiemy, dużo ważniejsze jest to, czego nie wiemy, i po drugie, para majtek wystarczy maksymalnie na cztery dni, i to przy odpowiednim serwisowaniu. Jeżeli zapamiętamy te reguły, cała reszta okaże się nieco łatwiejsza.

TOMASZ SIEMBIDA
Rocznik 1973. Z wykształcenia muzyk i prawnik. Były członek Firebirds – znanego szczecińskiego zespołu z lat 90., którego utwór „Harry” utrzymywał się kilka tygodni na 1. miejscu listy przebojów Radiowej Trójki. Studiował socjologię i prawo na Uniwersytecie Szczecińskim. W 2000 roku rozpoczął pracę jako radca prawny w renomowanych, międzynarodowych kancelariach. Realizował transakcje na polskich i zagranicznych rynkach kapitałowych i udzielał się w Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Od 2009 roku realizuje swoje dziecięce marzenia o lataniu. Szkolenia pilotażu odbywał w Polsce i w USA. Jest pilotem samolotowym i śmigłowcowym, z ponad 1500 godzinami nalotu na różnych statkach powietrznych. Propaguje lotnictwo. Jego pierwsza książka pt. „Przymrużonym okiem pilota prywatnego” wpisywała się w tę ideę. Prywatnie jest tatą 15-letniej córki.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Poradnik
  • Wydawca: Novae Res, 2022
  • Format: 121x195
  • Wydanie: Pierwsze
  • Liczba stron: 168
  • ISBN: 978-83-8219-983-3

Recenzje czytelników

Nie można recenzować zapowiedzi. Chętnych do napisania recenzji zapraszamy po wprowadzeniu książki do sprzedaży.