Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Literatura obyczajowa -> Daleko-Blisko — Barbara Garczyńska
Daleko-Blisko — Barbara Garczyńska

Daleko-Blisko

Cena: 33,00 zł 28,00 zł
Wysyłamy w 1-3 dni (Co to znaczy?)

Opis i recenzje

Marzenia się spełniają... Ale czasem w przewrotny sposób.

Pechowa studentka pedagogiki pragnąca się wreszcie usamodzielnić. Samotna wdowa w podeszłym wieku gotowa do opuszczenia męczącego ją świata. Kasjerka, która próbuje pogodzić pracę z wychowywaniem córki. Zapalony kucharz-amator marzący o życiowej stabilizacji. Wiecznie zabiegana matka trójki dzieci, poszukująca chwili spokoju. Tej piątce osób o zupełnie różnych ambicjach i celach los rzuca pod nogi przeszkody, które wydają się nie do pokonania.
Jak daleko – lub jak blisko – będą spełnienia własnych marzeń, kiedy ich drogi niespodziewanie się przetną? Czy uda im się odnaleźć w nowych dla siebie sytuacjach? Czy wykorzystają szansę, by spojrzeć na własne życie z uzdrawiającego dystansu?

Marzenia, tajemnice, ukryte pragnienia. To wszystko połączy pięcioro obcych sobie ludzi. Bo czasami tak niewiele potrzeba, by z daleka zrobiło się blisko. Polecam!
Joanna Hilińska, subiektywnikliteracki.blogspot.com

Daleko-blisko to ciepła opowieść o zwykłych ludziach i ich zwykłych problemach. DALEKA od lukrowanych obrazków, a BLISKA nam, czytelnikom. Czasem smutna, czasem wesoła, ale dająca nadzieję, że każdy odnajdzie swoje szczęście.
Anna Sawicka-Banaszkiewicz, zaczytasy.blogspot.com

Barbara Garczyńska przedstawia losy ludzi takich jak my, a tym samym pokazuje, że choć droga do spełnienia marzeń może być długa, to jej początek jest w naszym zasięgu.
Katarzyna Muszyńska, poczytne.blogspot.com

Barbara Garczyńska poruszyła w tej książce problemy, które często wydają się być daleko od nas, a jednak są bliżej, niż myślimy.
Wioleta Sadowska, subiektywnieoksiazkach.pl

Barbara Garczyńska - Szczęśliwa żona autora Przemysława Garczyńskiego, matka-Polka trójki dzieci. Z zawodu pedagog, ale obecnie przebywa na macierzyńskim, pisząca w tak zwanym „międzyczasie”. Minimalistka. Kocha gotować, piec i biegać. Nałogowa czytelniczka. Prowadzi blog RodzinkaWartaPoznania.pl. Z mężem współtworzy serwis 3telnik.pl. Ślązaczka mieszkająca w Poznaniu.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Literatura obyczajowa
  • Wydawca: Novae Res, 2018
  • Format: 121x195 skrzydełka
  • Wydanie: Pierwsze
  • Liczba stron: 322
  • ISBN: 978-83-8147-094-0

Recenzje czytelników

Ta publikacja nie została jeszcze zrecenzowana.

Napisz pierwszą recenzję