Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Fantasy -> Ciężki kawałek nieba — Wojciech Raginia
Ciężki kawałek nieba — Wojciech Raginia

Ciężki kawałek nieba

Cena: 39,00 zł 33,15 zł
Nakład wyczerpany
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Piekące płatki śniegu próbują nieudolnie zalepić pęknięcia w moim zwichrowanym życiu. Dlaczego od jakiegoś czasu coś bezustannie ląduje na mojej głowie?
W Piekle jest to wieczny opad popiołu, na ziemi śnieg, a poza jej horyzontem połamane pióra aniołów. Ignorancja zdaje się na nic, mimo swej ceny i choć okrycie z niej jest na pierwszy rzut oka nieprzemakalne, to ubierając się w nią, trzeba stać w miejscu. Ja nie potrafię, więc moknę.
Swoją drogą, zastanawialiście się kiedyś, jak jest w Niebie? Tego wam nie powiem, ale mogę opowiedzieć, co widziałem w Piekle…

Chłopiec o imieniu Gabriel wiedzie pełne sprzeczności, szare, studenckie życie, szukając w nim sensu i odpowiedzi na istotne pytania. Wskutek tragicznego zbiegu okoliczności staje u progu śmierci, lecz okazuje się, że to wcale nie rozwiewa jego wątpliwości... za to ukazuje wielobarwne, potężne spektrum rzeczywistości i połać jego własnych uczuć. W podróży po tym ogromnym, nie zawsze przyjaznym świecie towarzyszy mu na szczęście wierny, choć cyniczny i flegmatyczny przewodnik, na którego grzbiecie przemierza ten Ciężki Kawałek Nieba.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Fantasy
  • Wydawca: Novae Res, 2012
  • Format: 130x210mm, oprawa miękka
  • Wydanie: Pierwsze
  • Liczba stron: 474
  • ISBN: 978-83-7722-497-7

Recenzje czytelników

Średnia ocena: 
 z 1 recenzji.Dodaj własną recenzję

  Ela R.  (12.01.2013)
To lekka lekturka pomimo swej objętości i treści pełnej złowrogiej mocy wampirów, demonów, upadłych aniołów i potęgi ludzkiego umysłu. Nie jest zagrożeniem spokojnego snu czytelnika, który wraz z Gabrielem odbywa podróż w przestrzeni kosmicznej tak innej od źródeł nam znanych. Opowieść ta ma moc poszerzenia ludzkiej wyobraźni. Bawi humorem słowa. Pobudza do refleksji nad głębią życia. Sądzę, że odbiorcą tej książki jest czytelnik młodego ducha. Ciało tu nie ma znaczenia. W końcu to rzecz wymienna.

50-letnia fanka młodego autora

Dodaj własną recenzję