Witaj! Zaloguj się, a jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, zarejestruj się.
Szukaj
Twój koszyk jest pusty  |  Zaloguj się  |  Pomoc
Zaczytani.pl -> Literatura młodzieżowa -> Brown Residence — Krzysztof Sperkowski
Brown Residence — Krzysztof Sperkowski

Brown Residence

Cena: 29,00 zł 24,00 zł
Wysyłamy w 1-3 dni
Książki dostarcza firma DHL Express
Czas oczekiwania na paczkę

Opis i recenzje

Każdy dom ma swoje sekrety... Czy na pewno chcesz je poznać?

Marzycielski Everard i jego rozważna siostra Geraldine przyjeżdżają na wakacje do odludnej rezydencji wuja Jonathana, należącej od pokoleń do zamożnej rodziny Brownów. Kiedy wokół rodzeństwa zaczynają się dziać niepokojące rzeczy, a przeszłość mieszkańców owianej tajemnicą posiadłości domaga się ujawnienia, wyjście jest tylko jedno: stanąć twarzą w twarz ze skrywaną od lat prawdą, nawet jeśli okaże się niewygodna...
Krzysztof Sperkowski na nowo odkrywa klasyczny motyw wiktoriańskiego dworu, by stworzyć fascynującą opowieść o trudach dorastania, dziecięcej odwadze i potrzebie wytrwałości w dążeniu do prawdy. Przede wszystkim jednak Brown Residence to niezwykła historia o wspólnym odkrywaniu rodzinnej przeszłości – z dziejami tragicznej miłości w tle.

Kiedy z kolei prosił wuja, by mu opowiedział ciekawostki o wspólnych przodkach, kim byli, czym się zajmowali, Jonathan zawsze odkładał ten temat na później i obiecywał, że wróci do niego, kiedy będzie miał więcej czasu (…)
Pewnego razu zapytany po raz kolejny przez chłopca, kim byli jego rodzice i dziadkowie, zdenerwował się i odszedł od stołu. Tego samego dnia podczas wieczornej toalety panna Beatrice zabroniła Everardowi wracać do tematu w obecności wuja. Chłopiec niechętnie zastosował się do prośby i obiecał nie nękać go podobnymi pytaniami. Nie znaczyło to bynajmniej, że stracił zainteresowanie przeszłością rezydencji i jej mieszkańców. W końcu była to również jego rodzina.

Szczegóły

Recenzje czytelników

Średnia ocena: 
 z 6 recenzji.Dodaj własną recenzję

  Katarzyna Ignaciuk  (7.10.2018)
Bardzo wciągająca książka, odpowiednia zaróœno dla dorosłych jak i dla młodszych czytelników. Polecam!!!


  Hania Ratyńska  (7.10.2018)
Bardzo ciekawa książka, polecam każdemu! :)


  Antonina Kumor  (9.10.2018)
Bardzo dobra książka, czyta się "lekko" i przyjemnie, ciekawe zwroty akcji, urozmaicona różnymi wątkami. Przede wszystkim dla młodzieży, ale inni też nie będą się nudzić. Idealna na odprężenie się, np. na wakacyjny czas.;)


  Ignacy Wierzbicki  (17.10.2018)
Bardzo fajna książka od dawna żadna książka nie zainteresowała mnie tak bardzo .fajnie że była to książka mało fantastyczna , gdyż często czytam fantastykę i była to dla mnie miła odmiana dzięki.Czy inspirowałeś się baśnioborem?


  Monika Kącka-Rodak  (22.10.2018)
"Brown Residence" to wciągająca i trzymająca w napięciu książka. W kreowaniu bohaterów Autor wykazał się dobrą znajomością natury ludzkiej. Plastyczne opisy doskonale uruchamiają wyobraźnię czytelnika. "Brown Residence" jest jednocześnie książką, którą przenikają wartości uniwersalne. Naprawdę dobrze się ją czyta. Polecam!


  Elżbieta Jasińska  (9.01.2019)
Polecam! Książka lekka,ciekawa wciągająca czytelnika w swoja historie. Lubie książki z nuta tajemniczości a ta właśnie taka jest.

Dodaj własną recenzję